Connect with Us

Bora Zemani rrëfen ndjesitë/ “Kur u puthëm me Donaldin menduam se ishim vetëm”

Showbizz

Bora Zemani rrëfen ndjesitë/ “Kur u puthëm me Donaldin menduam se ishim vetëm”

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Puthja mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt ishte një nga momentet më të komentuara dhe të pëlqyera në Big Brother Vip.

Të gjithë u emocionuan nga ndjenjat dhe dashuria mes Donaldit dhe Borës, e cila u reflektua më së miri me anë të një puthje, të cilën e prisnin të gjithë. Ky moment është kujtuar edhe një herë gjatë mbrëmjes së kaluar, në Përputhen Prime, ku këngëtari Naim Abazi ka krahasuar momentin e tyre me një film.

Ndërkohë është shprehur: “Më i lënë në një qosh puthen menjëherë”. Moderatorja më pas ka treguar për ndjesitë e atij momenti duke thënë se në ato momente kanë menduar se ishin vetëm.

LEXO EDHE:  “Gruaja ime u tregua inteligjente, ma fali tradhëtinë”/ Rrjeti “shpërthen” keq pas deklaratës së Ilirit

“Mendonim se ishim vetëm atje prandaj”, ka thënë Bora.

Kujtojmë se gjatë spektaklit të mbrëmjes së premte, Donaldi ka bërë një gjest shumë të veçantë për Borën me rastin e tre vjetorit të lidhjes së tyre.

Ai hoqi varësen që mbante në qafë, e futi brenda një pako ëmbëlsirash dhe e hodhi përtej murit, duke kërkuar nga Arbana që dhurata të mbërrinte në destinacion, pra në duart e Borës.

Kjo e fundit, një ditë më parë tregoi që e kishte marrë dhuratën e Donaldit dhe iu ka uruar ndjekësve një fundjavë të ëmbël./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tejkalon kufijtë e imagjinatës/ E lyer me baltë, Oriola Marashi hyjnore në setin e fundit fotografik

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Oriola Marashi është padyshim një nga modelet më të komentuara dhe më seksi të momentit.

Prej kohësh, Marashi ka tejkaluar kufijtë me famën e saj duke u kthyer në një nga emrat më të kërkuar në fushën e modës dhe nga fotografët.

Modelja ka sfiluar për një nga kompanitë më të njohura të veshjeve siç është Guess.Bukuroshja shqiptare di të tërheqë gjithnjë vëmendjen e ndjekësve të saj, siç ka bërë edhe së fundmi. Ajo shfaqet mahnitëse dhe tejet sensuale në setin e ri fotografik të realizuar nga fotografi Juxhin Kurti.

LEXO EDHE:  “Gruaja ime u tregua inteligjente, ma fali tradhëtinë”/ Rrjeti “shpërthen” keq pas deklaratës së Ilirit

LEXO EDHE:  “Fituat se u dolën tangat”/ 'Plas' mes dy vajzave në Big Brother Vip

Joshëse, seksi dhe tunduese, Oriola nuk ka lënë vend për fjalë me fotot ku shfaqet e lyer e tëra me baltë. Për më tepër, shihni galerinë me fotot mahnitëse të Oriola Marashit./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  Luana Vjollca nuk ndalet/ Bëhet pjesë e markës së njohur botërore

LEXO EDHE:  Luana Vjollca nuk ndalet/ Bëhet pjesë e markës së njohur botërore

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  I zbuloi tradhtinë/Moderatorja e famshme divorcohet nga bashkëshorti

LEXO EDHE:  Paralajmërimi për krizën/ Florjan Binaj: Nesër do të dal të protestoj, është mbushur kupa

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE