Connect with Us

Akuzoi bashkëshortin për tradhëti/ Përballen në emision: Kë ke grua ti, mua apo Donikën

Showbizz

Akuzoi bashkëshortin për tradhëti/ Përballen në emision: Kë ke grua ti, mua apo Donikën

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një histori e komplikuar ka qënë sot në qëndër të emisionit “E diela Shqipare” në rubrikën “Ka një mesazh për ty”. Një grua nga Korca ka këkuar llogari nga  bashkëshorti i saj, pse është bërë pronare e shtëpisë, të cilën  e kishin blerë bashkë, një zonjë me emrin Donika.

Kush është Donika që ke bërë pjesë si pronare në shtëpinë tonë? Shiko letrat. Ti shikosh dhe ta shikosh me kujdes. Kë ke grua ti mua apo Donikën se më vjen edhe turp që të të them” është shprehur e revoltuar gruaja nga Korça.

LEXO EDHE:  Rrëfim/”E lashë gruan time xheloze për një kolege pune, por ajo më thotë që tani….”

Ndërkohë Eni Çobani ka thënë se kemi të bëjmë me akuza edhe për tradhëti.

Kjo është e rëndë se po të akuzon për tradhëti bashkëshortore.

Po e akuzoj sepse nuk ka kuptim. Ne kemi punuar bashkë dhe unë kam dashur të blinim një shtëpi dhe të jetonim si të gjithë të tjerët.

Mua prandaj nuk më vinin dokumentat se ti paske bërë nga këto pisllëqe”, ka vijuar me akuzat gruaja në fjalë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  Basha gënjeu e tradhtoi sërish

LEXO EDHE:  Cili është tipi i mashkullit që mund të tradhtojë më lehtë?

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Nxehet keq Fadili/ Kap me forcë prej këmishe mikun e tij: Dua paratë e mia

LEXO EDHE:  Nga miliona euro deri tek prona të paluajtshme, SPAK u konfiskon pasurinë të arrestuarve për ‘Toyota Yaris’

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Cili është tipi i mashkullit që mund të tradhtojë më lehtë?

LEXO EDHE:  Basha gënjeu e tradhtoi sërish

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE