Connect with Us

Plagosi të riun në Bllok/ Arrestohet autori, policia jep detaje

Kronika

Plagosi të riun në Bllok/ Arrestohet autori, policia jep detaje

Publikuar

-

/

Policia ka vënë në pranga autorin e plagosjes në Bllok.

Përmes një njoftimi, blutë e kryeqytetit bëjnë me dije se i plagosuri është shtetasi I.SH i cili ka marrë një plumb në këmbë. Bëhet me dije se falë ndërhyrjes së tyre në kohë rekord u bë e mundur bllokimi i një makine tip Benz, që u përdor nga autorët për tu larguar, të cilët u shoqëruan për në ambientet e komisariatit.

Ne lidhje me plagosjen me arme zjarri ne kembe te shtetasit I.SH,  fale reagimit të menjehershëm të sherbimeve  të Policisë në kohë rekord u bë bllokimi i mjetit tip “Benz” i cili u përdor nga autorët për t’u larguar, dhe u shoqërua në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme  njëri  prej autorëve të dyshuar të ngjarjes. per pak do keni njoftim te plote”, njofton policia./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

I riu shqiptar arratiset nga burgu në Athinë/ Alarmohet policia

Publikuar

-

Nga

Donald Lu e quajti ‘peshk të madh’/ Kush është biznesmeni i njohur që tentoi të arratiset nga “313”

Një i ri shqiptar është arratisur nga burgu në Athinë ku vuante dënimin.

Mediat greke raportojnë se i riu shqiptar ka mundur të largohet në rrethana ende të paqarta duke alarmuar kështu policinë.Ndërkohë policia ka publikuar edhe fotot e të riut shqiptar ndërsa është vënë në ndjekje të tij./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Zjarr në katin e dytë të një banese/ “Shqiponjat” shpëtojnë dy të moshuarit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Shërbimet e Forcës së Posaçme “Shqiponja” në Elbasan, gjatë patrullimit në lagjen “Emin Matraxhiu”, Elbasan, kanë konstatuar zjarr në katin e dytë të një banese.

Punonjësit e Policisë kanë ndërhyrë menjëherë për të bërë të mundur shuarjen e zjarrit, që dyshohet se është shkaktuar për shkak të rrjedhjes së gazit nga një bombol.LEXO EDHE:  "Turp, turp!"/ Ministri i jashtëm grek mbërrin në Tiranë, “ndeshet” me protestuesit e PDIU

LEXO EDHE:  Policia Rrugore vijon aksionin ndaj shoferëve/ Pezullon 45 leje drejtimi, 12 në pranga

Gjithashtu i kanë dhënë ndihmën e parë dy të moshuarve që ishin në banesë, të cilët janë jashtë rrezikut për jetën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Tentoi të përdhunonte një grua/ Vihet në pranga 39 vjeçari

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pukë ku një 39 vjeçar ka tentuar të përdhunojë një grua.  Policia njofton se e ka arrestuar 39 vjeçarin  për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura”

“Nga specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Pukë u bë arrestimi në flagrancë për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura” mbetur në tentativë, i shtetasit E. U., 39 vjeç, banues në Pukë, pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë, me një shtetase 43 vjeçe”, thotë policia.

LEXO EDHE:  Kishte dalë për peshkim/ Mbytet në Prespë 45 vjeçari

LEXO EDHE:  Finalizohet një tjetër operacion/ Sekuestrohet droge, armë dhe municione luftarakeMaterialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Pukë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE