Connect with Us

Opinionistja e “Përputhen” provokon Alvisën/ “Kur s’ke bërë gjë, pse je kaq e friksuar për atë video”

Showbizz

Opinionistja e “Përputhen” provokon Alvisën/ “Kur s’ke bërë gjë, pse je kaq e friksuar për atë video”

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë përballjes me Brunon, Alvisa i ka thënë nëse ai ka ndonjë video apo inçizim të saj me të cilën dëshiron ta provokojë apo t’i bëjë presion.

Bruno e ka mohuar po Alvisa ka vijuar me idenë e saj dhe dukej disi i e shqetësuar.

Në lidhje me këtë është pyetur nga opinionistja e sotme e “Pëputhen” Mihrie Braha.

LEXO EDHE:  “Pse Zot nuk më more mua”/ Hyseni humb njeriun e dashur

Ajo e ka pyetur: “Nësë ti nuk ke asnjë shëetësim atëhere pse të shoh të frikësuar se ai ka një video për ty? Nuk e kuptoj.”

Ndërkohë Alvisa është përgjigjur: “Jo nuk jam e frikësuar por ndihem si e prerë në besë.”/CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Ti nuk lan as nevoj*n tënde”/ Plas keq mes Ilirit dhe Donaldit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Dy konkurentët e Big Brother VIP, balerini Ilir Shaqiri dhe aktori Donald Veshaj janë përplasur ashpër mbrëmjen e sotme, sa i takon pastërtisë së shtëpisë.

Debati kishte filluar prej ditësh në shtëpi ku të gjithë banorët akuzoheshin mes tyre se kush bën më shumë punë dhe kush më pak.Sonte sapo nisi emisioni BBVip, u tregua një sekuencë me të gjitha debatet, por Iliri dhe Donaldi vazhduan edhe më tej.

LEXO EDHE:  “Kam ndenja për këtë konkurrent”/ Tola zgjedh mes Albit dhe Melikut

LEXO EDHE:  “Pse Zot nuk më more mua”/ Hyseni humb njeriun e dashur

“Ti mos fol fare, se nuk lan as nev*** tënde,” i tha Iliri Donaldit. Ndërsa Donaldi reagoi shumë i irrituar duke thënë: “Je shumë i shpifur, ça janë këto që thua”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto- Sot në krah të Donaldit/ Kush ishte ish i dashuri i Beatrix Ramosajt

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Beatrix Ramosaj është shndërruar nga personazhet më të përfolura të muajve të fundit.

Kjo pas futjes së saj në “Big Brother VIP”, e sidomos lidhjes me Donald Veshajn.

Lidhja e tyre ende kundërshtohet nga një pjesë e madhe e publikut që e konsiderojnë atë si një tradhti ndaj Borës.Por, për Trixën edhe një tjetër lidhje e mëparshme ishte e njohur publikisht.

LEXO EDHE:  “Kam ndenja për këtë konkurrent”/ Tola zgjedh mes Albit dhe Melikut

LEXO EDHE:  “Do të luajë me shumë porta”/ Ana Kauri zbulon çfarë e ndalon Fifin të shprehë mendimin e saj

Bëhet fjalë për Ervi Cenollin, me të cilin këngëtarja ishte në lidhje dashurie për tre vite, madje i ka dedikuar edhe një tatuazh me mbishkrimin “Forever”.

Nuk dihen arsyet e ndarjes por në rrjete sociale figurojnë ende fotot e ish-çiftit.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“S’lan as brekët e tua”/ Sherr në shtëpinë e Big Brodher

Publikuar

-

Nga

Një debat i fortë është zhvilluar mes Einxhel dhe Donaldit mbrëmjen e djeshme. E gjitha ka nisur për punët e shtëpisë qe behet shpeshhere kryefjale e ditës.

Ka qenë Donaldi ai që ka thënë se vakzat kanë më shumë përgjegjësi në shtëpi. Mirëpo kjo nuk është pëlqyer nga Einxhel i cili i është kundërvënë dhe i ka thënë se nuk lan as ‘brekët’ e tij dhe ia ka larë ajo. Debati është agravuar aq sa dyshja janë kapur edhe për emrat e tyre, shkruan preference.al.

LEXO EDHE:  Deklaratat për vetingun të papranueshme/Jemi shtet sovran 

LEXO EDHE:  “Pse Zot nuk më more mua”/ Hyseni humb njeriun e dashur

Donaldi: Moj Ëngjëll, kujdes moj Ëngjëll.

Einxhel: Mos më thuaj mua Ëngjëll Donald, të të vijë zor.Donaldi: Fjalë, fjalë, fjalë.

Einxhel: Donaldi bën më pak punë në shtëpi. Mos më thuaj më Ëngjëll, ske të drejtë. Tha ajo dhe u largua pak nga Donaldi duke debatuar.

Donaldi dhe Einxhel kane pasur një ditë me kapje të forta me njëri-tjetrin. Duket se ethet e garës po ndihen dhe tek ata shumë fort.

LEXO TE PLOTE