Connect with Us

FOTOT- Natyrë dhe art/ Kolonja “pushtohet” nga panelatat e piktorëve

Në QYTETIN tim

FOTOT- Natyrë dhe art/ Kolonja “pushtohet” nga panelatat e piktorëve

Publikuar

-

/
cna lajm show

Këtë fundjavë Kolonja është “pushtuar” nga panelatat e piktorëve.

Më shumë se 40 artistë janë fotografuar duke pikturuar në zonat më të veçanta të kësaj treve, si Rehova, Borova etj.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

cna lajm show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Në QYTETIN tim

Foto- Korça, destinacioni i preferuar i turistëve

Publikuar

-

Nga

Korça vijon të mbetet destinacion i preferuar për turistët.

Jo vetëm për Krishtlindje, por edhe nata e ndërrimit të viteve e ka mbipopulluar qytetin e serenatave.

Hotele, restorantet dhe shërbimet kanë qenë të mbusshura plot dhe i kanë dhënë më shumë gjallëri vendit.

Kultura e rrallë dhe qytetaria e korçarëve, e ka bërë qytetin juglindor vendin më të preferuar për të gjithë shqiptarët.Korça është gjithmonë destinacioni ideal, që ofron çlodhje dhe spektakël të vërtetë.

Çdokush që ka kaluar një herë të vetme pushimet në këtë qytet, e ka të pamundur të mos rikthehet.

Ardhja e vitit 2022 tregoi qartë se kush ishte vendi më i preferuar për të memorizuar kujtimet familjare dhe për të kaluar momente të paharruara./E.K-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Në QYTETIN tim

Foto-Sea Soul Tirana/ Një restorant që vjen nga shpirti i detit

Publikuar

-

Nga

Sea Soul Tirana, restoranti më i mirë në Tiranë, me një menu të larmishme dhe shije të veçantë, ku prodhimet e freskëta të detit dhe verat cilësore shoqërohen me një shërbim të kualifikuar dhe ambjent të ngrohtë familjar.

Tek Sea Soul Tirana e Master Chef Tiku do të gjeni ushqim të mirë dhe shërbim të shkëlqyeshëm.

Pjata krejtësisht unike, të prezantuara mirë, me ngjyra, të shijshme dhe mbi të gjitha me çmime të arsyeshme, janë një arsye më tepër për të frekuentuar këtë restorant.Përmes një ambjenti modern, një shërbimi cilësor e një menuje  të larmishme e tejet të shijshme me prodhime të freskëta, Sea Soul Tirana me Master Chef Tiku, ju mirëpret tek  Komuna e Parisit.

Për të rezervuar kontaktoni në numrin e telefonit  068 556 5599.

LEXO TE PLOTE

Në QYTETIN tim

FOTOT-Pamje për të mos u humbur/ Kolonja nën petkun e dëborës

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kolonja prej kohësh është bërë një nga vendet me atraktive të juglindjes. Një nga vendet që me ‘mburrje’ mund të të reklamojë vlerat, njerëzit e mençur, fisnikë, qytetarët punëtorë si edhe bukuritë e jashtëzakonshme të natyrës.

Sot, Kolonja është zgjuar nën petkun e bardhë të dëborës e cila i ka shtuar akoma më shumë bukurinë dhe nxit turistë të shumtë ta vizitojnë.Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: