Connect with Us

FOTO-Konkurenti i ri i “Big Brother Vip” po i rrëmben zemrën Sarës/ Shkëmbejnë përqafime gjithë kohën

Showbizz

FOTO-Konkurenti i ri i “Big Brother Vip” po i rrëmben zemrën Sarës/ Shkëmbejnë përqafime gjithë kohën

Publikuar

-

/
cna lajm show

Gjatë mbrëmjes së djeshme pjesë e “Big Brother Vip” u bënë dy Dj. Të dy djemtë janë nga Kosova, Arbër Gumnishta dhe Pajtim Krasniqi.

Kujtojmë gjithashtu se Arditi është larguar me shumicë votash.  Ai ishte në nominim bashkë me Donaldin.

Duket se Pajtimi po arrin të rrëmbejë vëmendjen e njësës prej vajzave brenda shtëpisë . Bëhet fjalë për Sara Berishën.

Ashtu si u shpreh edhe në klipin prezantues DJ Pm, Pajtim Krasniqi po arrin ta ‘çelë’ Sarën.

Shpesh herë ata janë parë në shtëpi duke shkëmbyer përqafime të ngrohta me njëri-tjetrin.

cna lajm show

Afrimiteti mes tyre u vu re që në momentin kur DJ Pajtimi hyri në shtëpi dhe pas spektaklit ata nisën të bisedonin me njëri-tjetarin, madje ai i ka mbajtur edhe dorën Sarës teksa ajo flinte gjumë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE