Connect with Us

Dy hyrje të reja në Big Brother/ Njihuni me dy djemtë që iu bashkuan shtëpisë

Showbizz

Dy hyrje të reja në Big Brother/ Njihuni me dy djemtë që iu bashkuan shtëpisë

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mbrëmja e kaluar në Big Brother ka qenë plot surpriza. Këngëtari Ardit Çuni ishte i eleminuari i radhës nga publiku.

Pas daljes së tij dy konkurrentë të rinj janë bërë pjesë e shtëpisë, DJ Pm dhe DJ Dagz. Dy djemtë që kanë hyrë në shtëpi, ndryshe nga të tjerët do të jenë një konkurrent i vetëm.

LEXO EDHE:  E kapi mat me të dashurin në rrugë/ Sarah zbulon çfarë i tha i ati

Dy Dj kanë sjell shumë pozitivitet në shtëpi, pasi mëngjesin e sotëm kanë zgjuar të gjithë banorët nga gjumi./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Ma shpife”/ Efi shpërthen keq ndaj Brunos: Nuk më plotëson

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Mes Efit dhe Brunos duket se gjërat nuk po shkojnë aspak mirë. Dyshja janë përplasur sërish sot në emision, ku Efi i është drejtuar Brunos duke i thënë: “Të të them diçka, ma shpife”.

Kjo përplasje ka agravuar edhe më shumë në momentin që Bruno I kujton se ka pëlqime për 6 djem në emision.

Efi i është  kundërpërgjigjur se në momentin që asnjëri prej tyre nuk e plotëson do të vazhdojë të dalë me djem të tjerë.

LEXO EDHE:  Arbri i kthehet keq Eltionit në Big Brother: Nuk të beson njeri

LEXO EDHE:  “Je bërë si pleqtë nga liqeni”/ ‘Plas’ sërish mes Einxhel dhe IliritSipas saj paaftësia e tij e bën që të ketë në mendje edhe zgjedhje të tjera.

Kujtojmë se  takimet e Efit dhe Brunos kanë qenë shumë romantike dhe të komentuara. Bruno ishte gati të deklarohej për të, por në momentin që u publikuan fotot e saj me Atdheun, ai filloi të kishte dyshime rreth saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndizet debati në Përputhen/ Pas situatës me Erionin, Mikela sulmon Rrushen

Publikuar

-

Nga

cna showbizz

Edhe në puntatën e sotme të Përputhen nuk kanë munguar debatet me tonte të larta dhe ofendime mes vajzave.

Këtë herë protagonistet e një përplasjeje kanë qenë mes Mikelës dhe Rrushes.

Vajzat kanë debatuar me zë të lartë duke i treguar njëra-tjetrës nivelin.Sipas Rrushes , para se të gjykojë të tjerët, Mikela duhet të shohë veten në pasqyrë, pasi po e tregon se çfarë niveli ka duke bërtitur në mes të studios.

LEXO EDHE:  Kriset miqësia / Fifi flet pas deklaratave të Arditit: Te njëra këngë si kam marrë asnjë lekë, tjetrën me gjysmë çmimi

LEXO EDHE:  Kriset miqësia / Fifi flet pas deklaratave të Arditit: Te njëra këngë si kam marrë asnjë lekë, tjetrën me gjysmë çmimi

Nga ana tjetër Mikela është shprehur se Rrushja sa është futur në Përputhen dhe nuk ka të drejtë të tregojë nivelet e vajzave./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dy eleminime brenda natës/ Çfarë pritet të ndodhë të martën në Big Brother Vip?

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Big Brother Vip parashikon surpriza gjatë mbrëmjes së spektaklit të së martës. Sipas promos së së publikuar në rrjetet sociale, është bërë e ditur se për herë të parë brenda natës do të ketë dy eleminime, pra dy persona do të lënë përfundimisht shtëpinë e Big Brother.

Në nominim janë tre banorët e rinj, Dritani, Egzona dhe Xheisara. Pritet që të ketë shumë diskutime të forta mes banorëve pas situatës së krijuar nga misioni i Beatrix dhe Donaldit, ku Egzona i përjetoi shumë keq akuzat dhe skenat e xhelozisë së këngëtares./ CNA.al

 

 View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE