Connect with Us

Detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Pogradec/ Autori i ngacmimit seksual drejtori i një shkolle 9-vjeçare

Kronika

Detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Pogradec/ Autori i ngacmimit seksual drejtori i një shkolle 9-vjeçare

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Detaje të reja kanë dalë në lidhje me ngjarjen tronditëse të ndodhur në Pogradec ku dy të mitura janë ngacmuar seksualisht.

Burime për BW, bëjnë me dije se dy të miturat janë ngacmuar nga shtetasi A.H drejtor i një shkolle 9-vjeçare në fshatin Stropckë.

Sipas burimeve ngacmimi ndaj minoreneve ka filluar 2 javë më parë ndërsa ka qënë policia e Pogradecit ajo që në bazë të informacioneve ka mundur të zbardhë dëshminë e dy të miturave në prani të psikologeve të cilat kanë pranuar se drejtori u ka bërë shenja gjatë mësimit.

LEXO EDHE:  Rama në Pogradec/ Jep lajmin e mirë për banorët

Ndërkohë drejtori njihet si një person që konsumonte edhe alkool tek një lokal para shkollës dhe dyshohet që në shumë raste të ketë qenë edhe nën efektin e alkoolit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Blofi me Bitcoin/ Gjykata “shfryn” operacionin e Policisë

Publikuar

-

Nga

Abuzoi me vajzën e mitur të bashkëjetueses/ Lihet në burg 39-vjeçari

Gjykata e Durrësit ka lënë të lirë sot Rramush Dumanin, Ardian Çekiçin dhe Liserxhio Xhaferrajn, të tre të arrestuar për prodhimin e kriptomonedhave

Gjyqtarja Flora Hasimi, ka vendosur  vendosi ‘detyrim paraqitje’ përtë tre.Ata u arrestuan me bujë nga Policia tre ditë më parë, në një kohë që nuk kishin shkelur asnjë ligj dhe kompanitë ku punonin ishin të regjistruara në QKB.

LEXO EDHE:  Yuri Kim “ndjek” Olsian Çelën/ Çfarë po paralajmëron ambasadorja amerikane?

LEXO EDHE:  Alkooli më i dëmshëm se Marijuana?

Vendimi i Gjykatës ka shfryrë “operacionin e bujshëm” të policisë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Babai denoncon zhdukjen e të birit në Elbasan

Publikuar

-

Nga

Një 75-vjeçar në Elbasan ka denoncuar zhdukjen e të birit, A.J., 50 vjeç.

Sipas Policisë, kallëzimi është bërë një ditë më pare, pasi  i biri është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.“Më datë 24.01.2022, shtetasi K. J., 75 vjeç, ka kallëzuar se se djali i tij, shtetasi A. J., 50 vjeç banues në Elbasan, është larguar nga banesa.  Po punohet për gjetjen e tij. Materialet kaluan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Elbasan, për veprime të mëtejshme”, njofton Policia./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Tritoli në derën e shtëpisë/ Policia merr në mbrojtje familjen e Armando Dukës

Publikuar

-

Nga

cna lajme aktualitet

Shtëpia dhe familja e  Armando Dukës, janë marrë nën mbrojtje nga Policia.

Kjo lëvizje ka ardhur pas vënies së një sasie tritoli në portën e shtëpisë së Dukës. Më herët Duka kishte marrë edhe një mesazh kërcënues në telefon, ku thuhej të jepte dorëheqjen ose 60 plumba e prisnin.Kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, gjatë një deklarate për media u shpreh se në kamerat e sigurisë shihet një person me kapuç në kokë që kishte vendosur lëndën plasëse të porta e shtëpisë së tij dhe më pas ishte larguar./CNA.al

LEXO TE PLOTE