Connect with Us

Arjani-Alvisës: Dëgjo këtu me pipiruckë, qënke një mashtruese

Showbizz

Arjani-Alvisës: Dëgjo këtu me pipiruckë, qënke një mashtruese

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Emisioni i sotëm i “Përputhen Prime” ka qënë i mbushur me shumë situat shumë tensionuese midis dy protagonistëve, Alvisa dhe Hyseni.

Një javë më parë Alvisa ka deklaruar se ka marrë disa kërcënime dhe ka vendosur që të largohet. Sipas saj këto kërcënime kanë erdhur nga ish i dashuri i saj.

Për të sqaruar të gjitha këto ka marrë pjesë Hyseni me një lidhje Skype. Gjatë bisedës Hyseni ka zbuluar një skandal të madh. Ai ka treguar se ajo dhe Hyseni ka qenë të lidhur edhe gjatë pjesëmarrjes së saj në emision. Se ata u ribashkan dhe ajo po vazhdonte një lojë brenda “Përputhen”.

Në të njëjtën kohë ai ka thënë se duhet t’i kërkojë Arjanit falje sepse e ka akuzuar pa të drejtë sepse ajo ka bërë lojë jo Arjani.

LEXO EDHE:  Me bikini super minimaliste/ Antonela do t’iu heqë trurin me fotot e fundit

Pas kësaj ka reaguar Arjani i cili shpërtheu keq me ofendime ndaj Alvisës

Arjani: Moj pipiruckë. Ti Alvisa paske qënë një gënjeshtare. Je shembulli më emblimatik i mashtrimeve. Nuk e meriton të ulesh atje.

Alvisa: Ehe Arjan vazhdo ti vazhdo.

Arjani: Alvisa me pafytyrësi më ka akuzuar që kam gënjyer se kam bërë planë me Bushin por ti ke bërë lojë. Me ke vënë në pozitën më të vështirë në jetë. E pacipë. Ti nuk ke as lot, as ndjeshmëri. Edhe atë e ke të shtirur./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Në jetë nuk kisha ndjerë dhimbje kaq të madhe në trup”/ Partnerja e Shpat Kasapit rrëfen vështirësitë pas lindjes

Publikuar

-

Nga

cna show

Dy ditë më parë, Shpat Kasapi dhe Selvije Jao bën me dije se ka ardhur në jetë djali i tyre, të cilin e kanë quajtur Roel.

Së fundi përmes një postimi në rrjetet sociale., Selvija ka treguar vështirësitë e hasura gjatë lindjes, duke zbuluar se e ka sjellë në jetë djalin me operacion cezarian.

Ajo thekson se nuk është aspak e lehtë të kujdesesh për një fëmijë kur nuk mund të çohesh nga krevati, por ndjesia që të fal dhe lumturia janë më të mëdha se çdo dhimbje.

Në jetë s’kisha provuar ende të ndjesh dhimbje kaq të madhe në trup por 1 uragan lumturie në shpirt. Prej këtij momenti e vlerësova edhe 100 herë më shumë 1 femër pasi e përjetova vetë ndjesinë që  inshallah çdo femër do e arrij dhe do e kaloj🙌🏻

Operacioni cezarian nuk ishte i lehtë,dhimbjet e forta dhe zgjimi pas anestezioni nuk ishin të përballueshme të paktën për mua por kur stafi i @onehospitalmk ma vendosi Roelin në kraharor e kuptova se jo çdo dhimbje të dhemb,jo çdo mundim të bën të vuash. Ndonjëherë shpërblimi është shumë i madh, është thesari që ti e ke pritur gjithë jetën,është lutja e pranuar nga Allahu i Madhëruar.

Nuk është e lehtë edhe të kesh 1 bebush kur ende nuk mund të ngrihesh mirë nga krevati,por s’do ta ndryshoja këtë me asgjë në botë.

Ne pamundesi per tja kthyer secilit urimet doja te ju falenderoja 1000 here e te ju uroja te gjitha te mirat e botes. Lutem qe Allahu i Madheruar tua plotesoj ato copezat e shpirtit,tua plotesoj deshirat e zemres suaj,tua ruaj shendetin dhe familjen tuaj e te ju gezoj me cka tju doj shpirti❤️LEXO EDHE:  Debatet e ashpra me Mikelën/ Bruno bën gjestin e papritur ndaj konkurrentes

LEXO EDHE:  Debatet e ashpra me Mikelën/ Bruno bën gjestin e papritur ndaj konkurrentes

Ju faleminderit nga zemra sinqerisht🙏🏻”, shkruan Selvije Jao./ A.E-CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Selvije Jao Kasapi (@selvije.jao)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Me lekët e gjyshit tim bëni jetë pashallarësh”/ Shfaqet për herë të parë në rrjetet sociale, “masakrohet” mbesa e ish diktatorit Hoxha

Publikuar

-

Nga

cna show

Valbona Hoxha, mbesa e ish diktatorit Encer Hoxha është shfaqur për herë të parë në rrjetet sociale, në një profil instagrami, i cili ofron shërbime mjekësore.

Ajo nuk është pritur mirë nga komentuesit të cilët kanë shpërthyer ndaj saj në rrjetet sociale duke I kujtuar se çfarë iu ka bërë gjyshi i saj shqiptarëve.

Ajo e ka krahasuar Enver Hoxhën me Hitlerin dhe kujton se si me paratë e shqiptarëve, ata bëjnë jetë pashallarësh.Sa i çuditshemeshte fati. Dje rastësisht pashe diku foton tuaj. Mu kujtu menjehere ajo Vajza qe shihja tek blloku me nje qen ne dore shume vite me pare. Ti ZONJE qenke bere dhe doktoresh “urime”. Une dhe shume si une qe u rritem dhe qe vinim nga familje shume te degjuara Tiranase,nuk patem fatin te studionim. Per gjyshin tend dhe kelyshet e tjere komunizmit, ne nuk duhet te shkolloheshhim. Sa ironik eshte fati. Ne patem mundesi te shkolloheshim ne Emigrim me vonese, po me mire vone se kurre. Dhe gjithe kete vuajtje vetem per hire te gjyshit tend dhe klysheve te tij. Gott sei Dank qe femijet Tane nuk Kan fatin tone. Do te thuash ti cfaj kam une. “” Jo, jo “” nuk ke por desha te them Sa me fat ishe ti. Dhe Hitleri beri shume krime podhuajse njesoj si gjyshi jot, por njerzit distanzohen. Ka shume femij ne gjermani qe jane distanzuar nga familjet e Tyre nasiste. Kurse juve kurre po kurre nuk kerkuat falje. Me leket e gjyshit Tim qe i dha me valixhe me florinj qe i fitoi me djerse e tij se ishte i shkolluar , jetuat juve dhe jetoni sot si pashallare. Kaq kish shkurt dhe schmerzlos. Schönen Abend noch Fr Doktor.”

“Normal këta njerëz të kësaj fare komuniste duhet te kishin per jetuar atë qe per jetuan ato familje qe u masakruan nga gjyshi i saj. Pastaj do ta kuptonin çfare ishte ajo kohe barbare. Ne gjermani historia e Hitlerit mesohet me te madhe qe njerzit mos të harroj  kurrë ç’ka bere ai. Se Kur harrohen gjërat perseritet prapë” , shkruan komentuesja./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nipi i Enver Hoxhës “arratiset” jashtë vendit/ Rezarta Shkurta publikon fotot: Ishalla nuk e sheh mami

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike,

Pas daljes nga burgu, nipi i Enver Hoxhës, Ermal Hoxha duket se po shijon jetën dhe pushimet luksozë.

Së fundi, duket se Ermal Hoxha ka lënë të ftohtin e Tiranës, dhe është “arratisur” drejt Maldives, së bashku me bashkëshorten e tij, këngëtaren Rezarta Shkurta.

Ka qënë kjo e fundit e cila ka publikuar në rrjetet sociale foto nga pushimet, ndërsa bashkëngjitur shkruan “Ishalla nuk e sheh mami. Maaa po e pe fajin e ka Ermali që e xhiroi”./CNA.al

 

LEXO EDHE:  Trajtohen me shtresa të caktuara / Fuga në mbështetje të maturantëve: Arsimimi që u jepet po u shkatërron jetën

LEXO EDHE:  Debatet e ashpra me Mikelën/ Bruno bën gjestin e papritur ndaj konkurrentes 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta)

LEXO TE PLOTE