Connect with Us

Vrasja në Elbasan/ Arrestohet autori

Kronika

Vrasja në Elbasan/ Arrestohet autori

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pak orë më parë, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan.

Ka patur një konflikt mes një grupi të rinjsh dhe dy vëllezërve ku si pasojë njëri prej tyre ka humbur jetën dhe tjetri është në spital nën kujdesin e mjekëve.

Sipas njoftimit të policisë sherri ka ndodhur për motive të dobëta.

LEXO EDHE:  Arrestohen tre “skifterët” e Elbasanit/ Ja për çfarë akuzohen

Ndërkohë vetëm pak orë pas sherrit është identifikuar dhe arrestuar autori i vrasjes dhe i plagosjes në Elbasan./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

134 kg kokainë me foton Eskobarit/ Lirohet nga burgu administratori i kompanisë

Publikuar

-

Nga

Është liruar nga burgu Erion Peti i cili prej muajsh ishte i arrestuar për trafikim ndërkombëtar të lëndëve narkotike nga Porti i Durrwsit.

Ai u arrestua në prill të 2021 së bashku me shtetasin Klajdi Xibraku.Në kontejnerin e kompanisë u sekuestruan 134 kg kokainë të paketuara dhe të stampuara me profilin e Pablo Eskobarit.

LEXO EDHE:  Rreh rëndë babain/ Arrestohet 24 vjeçari

Ka qenë gjyqtarja e Apelit Durrës, Anita Mici, e cila ka pranuar kërkesën e avokates së Petit, duke e lënë pa asnjë masë shtrënguese./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Aksident tek rrotullimi i Thumanës/ Makina përplas për vdekje këmbësorin

Publikuar

-

Nga

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Krujë, ku ka humbur jetën një këmbësor.

Rreth orës 17:30, tek rreth rrotullimi i Thumanë Krujë, një automjet ka goditur një shtetas këmbësor ende të pa identifikuar ku si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë menjëherë.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

LEXO EDHE:  Shoqëruesi i tij ekzekutoi Pjerin Xhuvanin/ Reagon Bardhi

LEXO EDHE:  Detaje nga ngjarja tronditëse/ Si u gjetën pa jetë nënë e bijë në Kombinat, në gjendje kritike edhe vajza tjetër

Dyshohet se viktima mund të jetë roje e ndonjë objekti në afërsi të zonës./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Makina përplaset me motoçikletën në Lezhë/ Plagoset rëndë drejtuesi

Publikuar

-

Nga

Një aksident i rëndë ka ndodhur në superstradën Lezhë -Shkodër pranë kryqëzimit të fshatit Gocaj.

Mësohet se një makinë ka përplasur një motoçikletë e për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motoçikletës.Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka bërë shoqërimin e drejtuesit  që shkaktoi aksidentin. /CNA.al

LEXO TE PLOTE