Connect with Us

U akuzua se e tradhëtoi me Edin e “Përputhen”/ Reagon publikisht e dashura e Arsimit

Showbizz

U akuzua se e tradhëtoi me Edin e “Përputhen”/ Reagon publikisht e dashura e Arsimit

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Prej një kohe të gjatë tashmë Arsimi, ish konkurenti i “Përputhen” është në një lidhje dashurie me Pranverën.

Mirëpo së fundmi një foto e publikuar nga Edi ka bërë lëmsh rrjetin.

Duke qënë se edhe Edi jeton në Zvicër është hamendësuar se Pranvera mund të jetë në një lidhje edhe me Edin. Ky i fundit ka postuar një foto krahë një vajze dhe e ka zbuluar me gjysëm fytyre. Vajza në fjalë ka një ngjashmëri shumë të madhe me Pranverën.

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kaq ka mjaftuar që asaj t’i vijnë shumë mesazhe që e akuzojnë për tradhëti ndaj Arsimit.

LEXO EDHE:  Mesazhi i Rudina Hajdarit/ Do dorëzoj mandatin, PD-ja e Bashës nuk fiton kurrë

Për këtë arsye ajo ka bërë një reagim publik për të sqaruar këto zëra.

Ky është Instagrami im personal. Të gjithë të tjerët janë fake ose fanpage. Nuk kam punë me asnjë burrë tjetër përveç Arsimit dhe ato fake account nuk keni pse shkruani me djemtë e “Përputhen”. Jo nuk kam pasur punë asnjëherë me Eduardin dhe dhe nuk jam ajo vajza në Story. Nuk kam tradhëtuar dhe nuk tradhëtoj asnjëherë. Shëndet”, ka shkruar Pranvera në postimin e saj./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Ti nuk lan as nevoj*n tënde”/ Plas keq mes Ilirit dhe Donaldit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Dy konkurentët e Big Brother VIP, balerini Ilir Shaqiri dhe aktori Donald Veshaj janë përplasur ashpër mbrëmjen e sotme, sa i takon pastërtisë së shtëpisë.

Debati kishte filluar prej ditësh në shtëpi ku të gjithë banorët akuzoheshin mes tyre se kush bën më shumë punë dhe kush më pak.Sonte sapo nisi emisioni BBVip, u tregua një sekuencë me të gjitha debatet, por Iliri dhe Donaldi vazhduan edhe më tej.

LEXO EDHE:  Krah njëri tjetrit/ Andi dhe Jasmina fotografohen në Pejë

LEXO EDHE:  Krah njëri tjetrit/ Andi dhe Jasmina fotografohen në Pejë

“Ti mos fol fare, se nuk lan as nev*** tënde,” i tha Iliri Donaldit. Ndërsa Donaldi reagoi shumë i irrituar duke thënë: “Je shumë i shpifur, ça janë këto që thua”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto- Sot në krah të Donaldit/ Kush ishte ish i dashuri i Beatrix Ramosajt

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Beatrix Ramosaj është shndërruar nga personazhet më të përfolura të muajve të fundit.

Kjo pas futjes së saj në “Big Brother VIP”, e sidomos lidhjes me Donald Veshajn.

Lidhja e tyre ende kundërshtohet nga një pjesë e madhe e publikut që e konsiderojnë atë si një tradhti ndaj Borës.Por, për Trixën edhe një tjetër lidhje e mëparshme ishte e njohur publikisht.

LEXO EDHE:  “Do të bëhem nënë”, Genta Ismajli bën deklaratën që i habiti të gjithë

LEXO EDHE:  Krah njëri tjetrit/ Andi dhe Jasmina fotografohen në Pejë

Bëhet fjalë për Ervi Cenollin, me të cilin këngëtarja ishte në lidhje dashurie për tre vite, madje i ka dedikuar edhe një tatuazh me mbishkrimin “Forever”.

Nuk dihen arsyet e ndarjes por në rrjete sociale figurojnë ende fotot e ish-çiftit.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“S’lan as brekët e tua”/ Sherr në shtëpinë e Big Brodher

Publikuar

-

Nga

Një debat i fortë është zhvilluar mes Einxhel dhe Donaldit mbrëmjen e djeshme. E gjitha ka nisur për punët e shtëpisë qe behet shpeshhere kryefjale e ditës.

Ka qenë Donaldi ai që ka thënë se vakzat kanë më shumë përgjegjësi në shtëpi. Mirëpo kjo nuk është pëlqyer nga Einxhel i cili i është kundërvënë dhe i ka thënë se nuk lan as ‘brekët’ e tij dhe ia ka larë ajo. Debati është agravuar aq sa dyshja janë kapur edhe për emrat e tyre, shkruan preference.al.

LEXO EDHE:  Lista e kandidatëve për anëtarë të Këshillit Kombëtar të PD/ Ibsen Elezi: Kjo është një shthurje

LEXO EDHE:   “Nuk e shoh veten të martuar me shqiptar”/ Ola bën deklaratën e fortë

Donaldi: Moj Ëngjëll, kujdes moj Ëngjëll.

Einxhel: Mos më thuaj mua Ëngjëll Donald, të të vijë zor.Donaldi: Fjalë, fjalë, fjalë.

Einxhel: Donaldi bën më pak punë në shtëpi. Mos më thuaj më Ëngjëll, ske të drejtë. Tha ajo dhe u largua pak nga Donaldi duke debatuar.

Donaldi dhe Einxhel kane pasur një ditë me kapje të forta me njëri-tjetrin. Duket se ethet e garës po ndihen dhe tek ata shumë fort.

LEXO TE PLOTE