Connect with Us

I kërkoi 7 mijë euro një personi për të mos e arrestuar/ Prangoset oficeri i Policisë

Kronika

I kërkoi 7 mijë euro një personi për të mos e arrestuar/ Prangoset oficeri i Policisë

Publikuar

-

/
cna lajme kronike

Një oficer Policie në Elbasan, është arrestuar në flagrancë.

Raportohet se ai i përket njësisë Fast dhe quhet Sokol Fana, 26 vjeç.

Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga Policia, por nga të dhënat paraprake, mësohet se shkak për arrestimin e tij është bërë ryshfeti.

Dyshohet se Fana ka mashtruar shtetasin K.H duke i thënë se nëse donte që të mos arrestohej nga njësia e tij FAST për llogari të drejtësisë italiane duhet ti paguante atij 7 mijë euro.

LEXO EDHE:  Automjeti shpërthen në flakë në ecje në mes të qytetit

E gjitha kjo dyshohet se ka qenë shantazh nga Fana, pasi personi, të cilit i ishte kërkuar shuma 7 mijë euro, nuk ka pasur problem me drejtësinë italiane.

Ka qenë ai që e ka denoncuar oficerin e Policisë, pasi ka kuptuar se nuk është në kërkim./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Akuzohet për korrupsion/ SPAK arreston policin në Kukës

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike,

Me urdhët të SPAK është arrestuar një punonjës i policisë në Kukës, i cili akuzohet për korrupsion.

Shtetasi SH.Ç me detyrë punonjës policie, specialist zone në Komisariatin e Policisë Kukës, i ka kërkuar rryshfet shtetasit me inicialet A.S, me qëllim që të mos referonte në prokurori largimin e tij nga banesa, edhe pse ishte në masën e sigurisë arrest shtëpie.

LEXO EDHE:  Parandalohet krimi në familje/ Arrestohet 47 vjeçari në Kurbin

LEXO EDHE:  “8 fitoret” e Lulit/ E vërteta për Aurelën, demokratët dhe faktet që nuk i mohon dot askushArrestimi i policit është bërë pas ndërhyrjes së SHÇBA-së./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Kronika

EMRI-Ngacmoi seksualisht një minorene/ Arrestohet 64 vjeçari nga Vlora

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Policia e Fierit ka vënë në pranga një 64 vjeçar nga Vlora, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një minorene, 14 vjeçare.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasin Vesaf Musa, 64 vjeç, banues në Skrofotinë, Vlorë, pasi dyshohet se në Levan ka ngacmuar seksualisht një shtetase të mitur 14 vjeçe.

LEXO EDHE:  “8 fitoret” e Lulit/ E vërteta për Aurelën, demokratët dhe faktet që nuk i mohon dot askush

LEXO EDHE:  Krimi pushton vendin/ Pas vrasjes në Elbasan, kërcet arma dhe në Korçë, një i plagosurMaterialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier, për veprime të mëtejshme procedurale./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Aksident në Rrugën e Kombit/ Humb jetën një grua

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një aksident fatal ka ndodhur në Rrugën e Kombit. Sipas asaj që raporton Abc news, viktima është një grua.Aksidneti ka ndodhur në aksin rrugore Fushë Milot-Rrëshen në afërsi të Milotit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE