Connect with Us

FOTO- Me të kuqe, Kejvina Kthella provokon ndjekësit

Showbizz

FOTO- Me të kuqe, Kejvina Kthella provokon ndjekësit

Publikuar

-

/
Kejvina Kthella një “bishë” e vërtetë/ Nxjerr fotot me bikini dhe tregon format bombastike

Kejvina Kthjella është një prej modeleve më simpatike dhe seksi  shqiptare. Ajo u bë e famshme gjatë emisionit “Xing me Ermalin”, në rolin e velinës dhe pyetjeve me spec që i drejtonte të ftuarve.

Modelja e njohur është gjithashtu edhe shumë aktive në rrjete sociale prej ku edhe ndan imazhe apo video të ndryshme shumë “bomastike”.

LEXO EDHE:  Modelja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Në Instagramin e saj ku numëron mbi 725 mijë ndjekës në Instagram ajo ka postuar një fotot nga arkivat ku duket e veshur me të kuqe dhe duket shumë provokuese.

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për më shumë ndiqni galerine e mëposhtme./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ndahet nga jeta Meat Loaf, legjenda e Rock-ut

Publikuar

-

Nga

Këngëtari dhe aktori amerikan Meat Loaf ka ndërruar jetë në moshën 74 vjeçare. Albumi më i njohur i Meat Loaf, “Bat Out Of Hell”, rezultoi një sukses i jashtëzakonshëm pasi ishte një nga albumet më të shitura të të gjitha kohërave.

Kënga e tij më e suksesshme dhe e dëgjuar në të gjithë botën është “I’d Do Anything For Love (But I Ëon’t Do It)” , e cila në vitin 1993 i dha çmimin Grammy.

LEXO EDHE:  Çmend meshkujt me format e saj/ Modelja që do t’iu “marrë zemrën” me pozat provokuese

LEXO EDHE:  WOW-Oriola Marashi një “bishë” e vërtetë/ Çmend ndjekësit me format perfektePërveç muzikës, ylli Meat Loaf ishte dhe një aktor shumë i njohur.  Ai luajti në filmat “Fight Club”, “Rocky Horror Picture Show” dhe “Wayne’s World”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dagz nuk u shpëtua nga Donaldi dhe Beatrix në zinxhirin e nominimit/ Reagon për herë të parë Dj Pm

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Dj Pm ka reaguar pas komenteve të shumta pas daljes së Dj Dagz nga shtëpia e Big Brother Vip, pasi nuk u shpëtua nga zinxhiri i nominimit nga Donaldi dhe Beatrix, me të cilët kishte një marrëdhënie shumë të mirë.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, Dj Pm sqaron se ai ka një raport shumë të mirë me të gjithë banorët dhe nuk dëshiron të përfshihet në asnjë lloj debati me askënd.Përshëndetje t’gjithëve. Po shoh komente perkrahe ate, perkrahe kete. Me shume sinqeritet po ju them nje here dhe nuk e perseris me: Përderisa si PM e kam potencuar qe me t’gjithe banoret e shtepise e kam pas 1 RAPORT shume te mire, s’dua te perfshihem ne asnje lloj debati me askend “pse s’perkrahe ate apo ate”. Me te gjithe kam raporte shume te mira dhe ju uroj fitore te gjithe banoreve aty mbrenda dhe shume suksese ne karrieren e tyre jashte shtepise. Faleminderit t’gjitheve e me e se shumti atyre qe na perkrahen mbrenda shtepise. Ju don shoku PM shumë”, shkruan Dj Pm./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Konkurentët e Përputhen revoltohen me Bora Zemanin/ Zbulohet arsyeja

Publikuar

-

Nga

cna show

Bora Zemani është një nga moderatoret më të dashura dhe të pëlqyera të ekranit. Suksesi i saj i radhës, pas emisionit, është se moderatorja ka arritur plot 1 milionë ndjekës në Instagram.

Duke qëndruar tek ndjekësit në Instagarm, së fundi konkurentët e Përputhen kanë shprehur “revoltën” e tyre pasi ankohen se Bora Zemani nuk iu bën “Follow back” në Instagram, pra nuk i ndjek në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Foto/ Modelja tregon linjat perfekte, pozon me bikini të zeza dhe “çmend” rrjetin

LEXO EDHE:  (Foto)Modelja shqiptare që po “çmend” italianët

Ajo ka publikuar në Instastoryn e saj, dy video ku tregon dhe “zemërimin” e tyre. Në njërën nga videot të gjithë konkurentët bëhen bashkë dhe “braktisin” studion./ CNA.alLEXO TE PLOTE