LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Preferojnë lidhjet e shkurtra/ Tre shenjat e horoskopit që duan të qëndrojnë beqarë

4 Nëntor 2021, 18:21, Horoskopi CNA
Preferojnë lidhjet e shkurtra/ Tre shenjat e horoskopit që duan

Gaforrja

Njerëzit që i përkasin kësaj shenja duan të rrinë beqar, pasi nuk mund iu pëlqejnë kompromiset dhe angazhimet.

Ata përfundojnë duke humbur plotësisht veten nëse janë në një lidhje ndaj më së shumti preferojnë aventurat.

Shigjetari

Ju nuk jeni të detyruar në asnjë moment që të ecni me tufën. Njerëzit e kësaj shenje janë mësuar të ecin përpara edhevetëm, pa patur nevojën e një njeriu krah tyre.

Shigjetari i sheh romancat si ta panevojshme dhe që në të vërtetë çrregullojnë tërësisht rutinën e tyre dhe qëllimet.

Njerëzit e kësaj shenje preferojnë më shumë lidhjet afatshkurt dhe pa compromise. Ata janë të uritur për liri dhe një lidhje ju duket sikur i lidh me zinxhirë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga