Connect with Us

Këngëtarja shqiptare befason me deklaratën/ “Punë e madhe nëse burri im kalon natën me një femër tjetër”

Showbizz

Këngëtarja shqiptare befason me deklaratën/ “Punë e madhe nëse burri im kalon natën me një femër tjetër”

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja e njohur, Big Mama, e ka ruajtur me shumë fanatizëm jetën e saj private.

Së fundi në një inetrvistë për mediat kosovare, Big Mama ka treguar se është tradhtuar nga partneri.

Po jam tradhtuar, ohooo. Tradhtia e një mashkulli me një femër mua nuk më vret të them të drejtën, nuk jam sikur gjithë femrat që bëjnë histori dhe janë xheloze të mëdha. Normal që më dhemb se nëse nuk ka xhelozi nuk ka dashuri thonë”, është shprehur.

LEXO EDHE:  Kërcënoi Shehajn/ Zbulohet roli i ish-komisarit në vrasjen e Azem Hajdarit

Por ajo që ka habitur më shumë është deklarata tjetër e këngëtares, ku shprehet se nuk e prish familjen se burri i saj ka kaluar natën me një femër tjetër.

Nuk jam njeri që mund të prishi familjen apo lidhjen nëse burri im ka dalë një natë me një femër. Punë e madhe. Ka shkuar një natë ka ardhur sërish tek unë. Derisa më respekton, më vlerëson dhe jam primare për të nganjëherë hallall e ka”, ka thënë Big Mama./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Në jetë nuk kisha ndjerë dhimbje kaq të madhe në trup”/ Partnerja e Shpat Kasapit rrëfen vështirësitë pas lindjes

Publikuar

-

Nga

cna show

Dy ditë më parë, Shpat Kasapi dhe Selvije Jao bën me dije se ka ardhur në jetë djali i tyre, të cilin e kanë quajtur Roel.

Së fundi përmes një postimi në rrjetet sociale., Selvija ka treguar vështirësitë e hasura gjatë lindjes, duke zbuluar se e ka sjellë në jetë djalin me operacion cezarian.

Ajo thekson se nuk është aspak e lehtë të kujdesesh për një fëmijë kur nuk mund të çohesh nga krevati, por ndjesia që të fal dhe lumturia janë më të mëdha se çdo dhimbje.

Në jetë s’kisha provuar ende të ndjesh dhimbje kaq të madhe në trup por 1 uragan lumturie në shpirt. Prej këtij momenti e vlerësova edhe 100 herë më shumë 1 femër pasi e përjetova vetë ndjesinë që  inshallah çdo femër do e arrij dhe do e kaloj🙌🏻

Operacioni cezarian nuk ishte i lehtë,dhimbjet e forta dhe zgjimi pas anestezioni nuk ishin të përballueshme të paktën për mua por kur stafi i @onehospitalmk ma vendosi Roelin në kraharor e kuptova se jo çdo dhimbje të dhemb,jo çdo mundim të bën të vuash. Ndonjëherë shpërblimi është shumë i madh, është thesari që ti e ke pritur gjithë jetën,është lutja e pranuar nga Allahu i Madhëruar.

Nuk është e lehtë edhe të kesh 1 bebush kur ende nuk mund të ngrihesh mirë nga krevati,por s’do ta ndryshoja këtë me asgjë në botë.

Ne pamundesi per tja kthyer secilit urimet doja te ju falenderoja 1000 here e te ju uroja te gjitha te mirat e botes. Lutem qe Allahu i Madheruar tua plotesoj ato copezat e shpirtit,tua plotesoj deshirat e zemres suaj,tua ruaj shendetin dhe familjen tuaj e te ju gezoj me cka tju doj shpirti❤️LEXO EDHE:  Grida Duma: Oligarkët luajnë me qytetarët

LEXO EDHE:  LSI iu bën lavazh truri të rinjve!/Vasili: Mjerim! Nga çfarë vuan Shqipëria!

Ju faleminderit nga zemra sinqerisht🙏🏻”, shkruan Selvije Jao./ A.E-CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Selvije Jao Kasapi (@selvije.jao)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Me lekët e gjyshit tim bëni jetë pashallarësh”/ Shfaqet për herë të parë në rrjetet sociale, “masakrohet” mbesa e ish diktatorit Hoxha

Publikuar

-

Nga

cna show

Valbona Hoxha, mbesa e ish diktatorit Encer Hoxha është shfaqur për herë të parë në rrjetet sociale, në një profil instagrami, i cili ofron shërbime mjekësore.

Ajo nuk është pritur mirë nga komentuesit të cilët kanë shpërthyer ndaj saj në rrjetet sociale duke I kujtuar se çfarë iu ka bërë gjyshi i saj shqiptarëve.

Ajo e ka krahasuar Enver Hoxhën me Hitlerin dhe kujton se si me paratë e shqiptarëve, ata bëjnë jetë pashallarësh.Sa i çuditshemeshte fati. Dje rastësisht pashe diku foton tuaj. Mu kujtu menjehere ajo Vajza qe shihja tek blloku me nje qen ne dore shume vite me pare. Ti ZONJE qenke bere dhe doktoresh “urime”. Une dhe shume si une qe u rritem dhe qe vinim nga familje shume te degjuara Tiranase,nuk patem fatin te studionim. Per gjyshin tend dhe kelyshet e tjere komunizmit, ne nuk duhet te shkolloheshhim. Sa ironik eshte fati. Ne patem mundesi te shkolloheshim ne Emigrim me vonese, po me mire vone se kurre. Dhe gjithe kete vuajtje vetem per hire te gjyshit tend dhe klysheve te tij. Gott sei Dank qe femijet Tane nuk Kan fatin tone. Do te thuash ti cfaj kam une. “” Jo, jo “” nuk ke por desha te them Sa me fat ishe ti. Dhe Hitleri beri shume krime podhuajse njesoj si gjyshi jot, por njerzit distanzohen. Ka shume femij ne gjermani qe jane distanzuar nga familjet e Tyre nasiste. Kurse juve kurre po kurre nuk kerkuat falje. Me leket e gjyshit Tim qe i dha me valixhe me florinj qe i fitoi me djerse e tij se ishte i shkolluar , jetuat juve dhe jetoni sot si pashallare. Kaq kish shkurt dhe schmerzlos. Schönen Abend noch Fr Doktor.”

“Normal këta njerëz të kësaj fare komuniste duhet te kishin per jetuar atë qe per jetuan ato familje qe u masakruan nga gjyshi i saj. Pastaj do ta kuptonin çfare ishte ajo kohe barbare. Ne gjermani historia e Hitlerit mesohet me te madhe qe njerzit mos të harroj  kurrë ç’ka bere ai. Se Kur harrohen gjërat perseritet prapë” , shkruan komentuesja./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nipi i Enver Hoxhës “arratiset” jashtë vendit/ Rezarta Shkurta publikon fotot: Ishalla nuk e sheh mami

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike,

Pas daljes nga burgu, nipi i Enver Hoxhës, Ermal Hoxha duket se po shijon jetën dhe pushimet luksozë.

Së fundi, duket se Ermal Hoxha ka lënë të ftohtin e Tiranës, dhe është “arratisur” drejt Maldives, së bashku me bashkëshorten e tij, këngëtaren Rezarta Shkurta.

Ka qënë kjo e fundit e cila ka publikuar në rrjetet sociale foto nga pushimet, ndërsa bashkëngjitur shkruan “Ishalla nuk e sheh mami. Maaa po e pe fajin e ka Ermali që e xhiroi”./CNA.al

 

LEXO EDHE:  “Jam duke u dridhur”/ Bebe Rexha rrëfen tmerrin e përjetuar nga tërmeti

LEXO EDHE:  Foto/ Striptistja që u bë këngëtare do bëhet mama për herë të parë! 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta)

LEXO TE PLOTE