Connect with Us

Foto-“U dhunua nga burri dhe humbi dy binjakë”/ Aktorja rrëfehet pa “dorashka”: Nuk dua më…

Showbizz

Foto-“U dhunua nga burri dhe humbi dy binjakë”/ Aktorja rrëfehet pa “dorashka”: Nuk dua më…

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike,

Aktorja Arjola Demiri ka rrëfyer në “Big Brother VIP” historinë e saj të dashurisë me ish-bashkëshortin.

Artistja ka thënë se e ka falur për gjashtë vite tradhtinë e tij, por erdhi një moment që nuk duronte më dhe u largua nga shtëpia së bashku me fëmijët.

Demiri ka zbuluar gjithashtu se ka abortuar dy binjakë, sepse marrëdhënia mes saj dhe ish-partnerit nuk ishte e mirë e madje ka pranuar publikisht se ai e dhunonte fizikisht. Edhe pse kanë kaluar kaluar disa vite, ajo po lufton ende për të marrë kujdestarinë e fëmijëve dhe nuk ka bërë publike asnjë lidhje dashurie.

Ditën e djeshme, gjatë lojës së sinqeritetit, Arjola u pyet nga Einxhel: “Nuk e ke kërkuar apo nuk të ka ardhur partneri ideal?”.

LEXO EDHE:  “Dhuna në familje dhe krimet seksuale ndaj fëmijëve”/ Gledis Nano jep alarmin për situatën kriminale

“Në asnjë moment nuk jam shfokusuar që të krijoj një lidhje, sepse për shkak të magnetit që kam e di që në jetën time do vijnë meshkuj posesivë që do më mbyllin diku. Nuk e kam kërkuar dikë fare. Njeriu i duhur nuk ka ardhur ende. Dua që të kem një marrëdhënie të konsoliduar jashtë pragut të shtëpisë time. Fëmijët e mi janë fëmijët e mi. Shtëpia ime me fëmijët e mi, është vetëm e jona… jashtë pragut të derës po”,- u përgjigj Arjola, duke lënë të kuptohet se tashmë nuk kërkon më marrëdhënie serioze.

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Ti nuk lan as nevoj*n tënde”/ Plas keq mes Ilirit dhe Donaldit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Dy konkurentët e Big Brother VIP, balerini Ilir Shaqiri dhe aktori Donald Veshaj janë përplasur ashpër mbrëmjen e sotme, sa i takon pastërtisë së shtëpisë.

Debati kishte filluar prej ditësh në shtëpi ku të gjithë banorët akuzoheshin mes tyre se kush bën më shumë punë dhe kush më pak.Sonte sapo nisi emisioni BBVip, u tregua një sekuencë me të gjitha debatet, por Iliri dhe Donaldi vazhduan edhe më tej.

LEXO EDHE:  Berisha dënon dhunën ndaj protestuesve/ Duan t’i përzënë nga vatrat e tyre

LEXO EDHE:  “Dhuna në familje dhe krimet seksuale ndaj fëmijëve”/ Gledis Nano jep alarmin për situatën kriminale

“Ti mos fol fare, se nuk lan as nev*** tënde,” i tha Iliri Donaldit. Ndërsa Donaldi reagoi shumë i irrituar duke thënë: “Je shumë i shpifur, ça janë këto që thua”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto- Sot në krah të Donaldit/ Kush ishte ish i dashuri i Beatrix Ramosajt

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Beatrix Ramosaj është shndërruar nga personazhet më të përfolura të muajve të fundit.

Kjo pas futjes së saj në “Big Brother VIP”, e sidomos lidhjes me Donald Veshajn.

Lidhja e tyre ende kundërshtohet nga një pjesë e madhe e publikut që e konsiderojnë atë si një tradhti ndaj Borës.Por, për Trixën edhe një tjetër lidhje e mëparshme ishte e njohur publikisht.

LEXO EDHE:  Rrëfim/”I dashuri më çmend kur më shtrëngon nga pas…”

LEXO EDHE:  Ana e errët e Steve Jobs-it/ Sekretet e rrëfyera, prej vajzës së madhe të gjeniut të “Apple”

Bëhet fjalë për Ervi Cenollin, me të cilin këngëtarja ishte në lidhje dashurie për tre vite, madje i ka dedikuar edhe një tatuazh me mbishkrimin “Forever”.

Nuk dihen arsyet e ndarjes por në rrjete sociale figurojnë ende fotot e ish-çiftit.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“S’lan as brekët e tua”/ Sherr në shtëpinë e Big Brodher

Publikuar

-

Nga

Një debat i fortë është zhvilluar mes Einxhel dhe Donaldit mbrëmjen e djeshme. E gjitha ka nisur për punët e shtëpisë qe behet shpeshhere kryefjale e ditës.

Ka qenë Donaldi ai që ka thënë se vakzat kanë më shumë përgjegjësi në shtëpi. Mirëpo kjo nuk është pëlqyer nga Einxhel i cili i është kundërvënë dhe i ka thënë se nuk lan as ‘brekët’ e tij dhe ia ka larë ajo. Debati është agravuar aq sa dyshja janë kapur edhe për emrat e tyre, shkruan preference.al.

LEXO EDHE:  Përjetoi “ferrin” për 16 vite me gruan por ia la asaj fëmijët/Rrëfimi prekës i babait emigrant

LEXO EDHE:  Shifrat e frikshme/ Shqipëria me vrasjet më të larta nga partnerët në Europë

Donaldi: Moj Ëngjëll, kujdes moj Ëngjëll.

Einxhel: Mos më thuaj mua Ëngjëll Donald, të të vijë zor.Donaldi: Fjalë, fjalë, fjalë.

Einxhel: Donaldi bën më pak punë në shtëpi. Mos më thuaj më Ëngjëll, ske të drejtë. Tha ajo dhe u largua pak nga Donaldi duke debatuar.

Donaldi dhe Einxhel kane pasur një ditë me kapje të forta me njëri-tjetrin. Duket se ethet e garës po ndihen dhe tek ata shumë fort.

LEXO TE PLOTE