Connect with Us

Del kënga më e re e Dafina Zeqirit dhe Ron/ Pjesë e klipit edhe modelja e njohur, skena të nxehta me këngëtaren

Showbizz

Del kënga më e re e Dafina Zeqirit dhe Ron/ Pjesë e klipit edhe modelja e njohur, skena të nxehta me këngëtaren

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Dafina Zeqiri sapo ka publikuar këngën e saj më të re të albumit “Dafinë Moj”.

Kënga titullohet Murder on the Dancefloor në bashkëpunim me reperin Ron.

Ndërkohë në klip është pjesë edhe aktorja dhe modelja Arta Nitaj.

Arta Nitaj dhe Dafina Zeqiri shfaqen ën klip shumë seksi, madje dhurojnë dhe skena të nxehta.

LEXO EDHE:  Luana Vjollca seksi në videon e re

Kujtojmë që javë më parë Dafina ka publikuar edhe klipin e këngës “Vet e Lype” në bashkëpunim me reperin McKresha./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Beatrix Ramosaj, e eleminuara e radhës nga Big Brother Vip

Publikuar

-

Nga

cna show

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është e eleminuara e radhës nga shtëpia e Big Brother Vip.

Publiku ka zgjedhur që ajo të largohet nga realityshow, në një sfidë mes saj, Donaldit dhe Einxhel.

Donaldi është përlotur nga dalja e të dashurës së tij nga shtëpia, ndërsa komentuesit kanë shpërthyer në rrjetet socilae, ku shkruajnë se më në fund doli nga Big Brother.

LEXO EDHE:  Elvana Gjata e djeg me hitin “Fustani”/ Tregon linjat perfekte gjatë koncertit

LEXO EDHE:  Mamin e kujt do Flori Mumajesi?!

Kujtomë se më së shumti, brenda shtëpisë së Big Brother, Beatrix është komentuar për raportin e saj me Donaldin, një lidhje që nuk u prit aspak mirë nga publiku jashtë./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Big Brother merr vendimin/ Dënon një nga banorët, kjo është arsyeja

Publikuar

-

Nga

Big Brother Vip ka nisur me dënim për një nga banorët.

Arbri, i cili ka hyrë para dy javësh, gjatë një bisede me Beatrix i tha se ajo ishte më e rrezikuar për të dalë, në krahasim me Einxhel dhe Donald.Nga ana e “Vëllait të Madh” kjo u konsiderua si një shkelje dhe dhënie informacioni nga jashtë dhe për këtë arsye atij iu hoq imuniteti që u fitua javën e kaluar pas hapjes së Kutisë së Pandorës.

LEXO EDHE:  Befason Visjan Ukcenaj: Tekstin e këngës e shkruajta në tualet

LEXO EDHE:  Genta Ismajli është gati...

Si rrjedhojë, Arbri do të nominohet dhe nuk ka mundësi për të nominuar të tjerët./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndahet nga jeta Meat Loaf, legjenda e Rock-ut

Publikuar

-

Nga

Këngëtari dhe aktori amerikan Meat Loaf ka ndërruar jetë në moshën 74 vjeçare. Albumi më i njohur i Meat Loaf, “Bat Out Of Hell”, rezultoi një sukses i jashtëzakonshëm pasi ishte një nga albumet më të shitura të të gjitha kohërave.

Kënga e tij më e suksesshme dhe e dëgjuar në të gjithë botën është “I’d Do Anything For Love (But I Ëon’t Do It)” , e cila në vitin 1993 i dha çmimin Grammy.

LEXO EDHE:  Arilena Ara nuk ndalet/ Sjell projekt pas projekti

LEXO EDHE:  Genta Ismajli është gati...Përveç muzikës, ylli Meat Loaf ishte dhe një aktor shumë i njohur.  Ai luajti në filmat “Fight Club”, “Rocky Horror Picture Show” dhe “Wayne’s World”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE