Connect with Us

Aktorja e preferuar e shqiptarëve bëhet nënë për herë të tretë/ Zbulohet emri i fëmijës

Showbizz

Aktorja e preferuar e shqiptarëve bëhet nënë për herë të tretë/ Zbulohet emri i fëmijës

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktorja e njohur turke, Berguzar Korel, e njohur për shqiptarët me rolin e saj si Shehrazade, është bërë nënë për herë të tretë.

Berguzar dhe Halit janë bërë prindër të një vajze, të cilën kanë vendosur ta quajnë Leyla.

Bahskëshorti i saj, aktori Halit Ergenc, i ka qëndruar pranë bashkëshortes gjatë momentti të lindjes së bashku me dy fëmijët Ali dhe Han.

LEXO EDHE:  Dojna Mema shtatzënë?/ Moderatorja: I kam binjakë

Ndërkohë pritet që shumë shpejt dy aktorët të ndajnë me ndjekësit në rrjetet sociale edhe imazhin e vajzës së tyre./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Edi Manushi i nxjerr videon/ Bora Zemani vite më parë, velinë në Fiks Fare?

Publikuar

-

Nga

cna show

Gazetari dhe moderatori Edi Manushi, në emisionin “Goca dhe Gra”, ka publikuar një video të hershme të moderatores Bora Zemani, kur kjo e fundit ishte pjesë e audicioneve për velinë në Fiks Fare.

Ndryshimet me atë që Bora është sot, janë jo vetëm nga ana e karrierës, por edhe nga pajme e jashtme. Ndonëse bjonde, me ndryshimet e vogla në pamje, Bora ndër vite ka mbajtur tek vetja ëmbëlsinë që transmeton në ekran.

LEXO EDHE:  Nicki Minaj është shtatzënë? Kjo video me të dashurin na ngre të gjithëve dyshimet

LEXO EDHE:  “Nuk mund ta lija 100 ditë pa mamin”/ Habit këngëtarja shqiptare, tregon pse nuk u bë pjesë e Big Brother VipMegjithatë ndërhyrjet estetike janë të dukshme, nëse i hedhim një sy profile të saj të dikurshëm dhe atij të sotshmit. Por pavarësisht kësaj, Bora ka qenë dhe është një nga vajzat më të bukura dhe të pëlqyera të ekranit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pozon foto gjysmë e zhveshur në acar/ Kush është bukuroshja ruse që nuk do t’i rezistonte asnjë mashkull

Publikuar

-

Nga

cna show

Anyuta Rai është një modele nga Rusia, e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve nga e gjithë bota me fotot e saj provokuese dhe format tejet perfekte.

Së fundi, modelja ka dhuruar disa foto mbresëlënëse, ku shfaqet gjysmë e zhveshur në një vend me borë.Kujtojmë se karrierën si modele Anyuta e filloi në moshën 18 vjeçare, ku nisi të bëhej dhe e famshme për shkak të trupit të saj dhe poza vërtetë të nxehta.

LEXO EDHE:  Në Japoni fëmijët fotografohen kështu…

LEXO EDHE:  Ja çfarë bëjnë baballarët kur janë vetëm me fëmijët në shtëpi

Ajo nuk i lë vend imagjinatës me fotot e saj që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO- Luana Vjollca “ngre temperaturat” në rrjet/ Tërbon meshkujt teksa tregon format bombastike nga pushimet

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Teksa të gjithë po presin ta shohin në televizion, moderatorja Luana Vjollca është mjaft e zënë duke bërë disa pushime në ishullin Mauritius.

Bjondina ka ndarë më parë disa foto mjaft seksi teksa tregon format e saj bombastike me rroba banjo.

Ylli i ekranit, së fundi i ka lënë të gjithë pa fjalë, duke publikuar një video mjaft seksi në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet me rroba banjo, duke treguar format bombastike iu dhuron një puthje nga ishulli ndjekësve të saj.

LEXO EDHE:  “Nuk mund ta lija 100 ditë pa mamin”/ Habit këngëtarja shqiptare, tregon pse nuk u bë pjesë e Big Brother Vip

LEXO EDHE:  Cila nga vajzat në foto është e sëmurë? Ekspertët rrëfejnë "çmendurinë" më të fundit në mjekësi

Kujtojmë se pas 15 vitesh karrierë në Top Channel, pak muaj më parë, Luana u largua nga ky television.

Përflitet në media se bukuroshja po konsideron një ofertë nga televizionet në Kosovë, por vetë Luana ende nuk ka zbuluar asnjë detaj se çfarë do të ndodhë me karrierën e saj./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE