Connect with Us

Puna, dashuria dhe paratë/ Zbuloni të pathënat e këtij Nëntori

Horoskopi

Puna, dashuria dhe paratë/ Zbuloni të pathënat e këtij Nëntori

Publikuar

-

/
cna lajme horoskopi

Horoskopi, sipas Meri Gjinit

Dashi

Ata që janë strategë të mirë dhe nuk funksionojnë në mënyrë impulsive do të dalin të fituar. Nuk duhet të harrojnë se është i rëndësishëm tre vjeçari që kanë përpara pasi do të përcaktojë ecurinë e tyre për shumë gjatë. Duhet të marrin lapsin në dorë dhe të jenë organizatorë të mirë për idetë e zhvillimit profesional, për të zgjeruar bazën ekonomike. Avash avash, do të ndihen pak më mirë, optimistë dhe të sigurt. Kanë paqe dhe një gjendje të qetë, të sigurt brenda ambienteve të shtëpisë, e cila nuk ka qenë në pikën më të fortë nga fundi i Gushtit.

Demi

Ka zhvillime të forta në dy drejtimet si personale dhe emocionale. Në pjesën e dytë, Venusi do t’i ndihmojë të marrin buzëqeshjen maksimale. Sa i përket zhvillimeve profesionale, do të duhet të kontrollojnë tonacionin sepse kanë tendencë për të menduar se bashkëpunëtorët kanë plane pas kurrizit. Kjo shkakton një situatë të tensionuar në raport me njerëzit që punojnë. Kur të vijë Hëna e plotë do tëe qartësohen totalisht se çfarë po ndodh. Ata që merren me tregti, kanë një muaj të mirë dhe do të zgjasë deri me 15 Dhjetor.

Binjakët

Ky vit ka qenë më i mirë se vitet e mëparshme. Janë mësuar t’i kenë gjërat e qarta dhe të shohin se çfarë po ndodh përreth. Mund të kenë pak ankth në punë, në shtëpi dhe duhet të tregohen të kujdesshëm me shëndetin por vetëm në ditët e para, nfa data 28 Tetor deri në 10 Nëntor. Bëni një organizim të mirë të çështjeve në shtëpi. Te puna,merreni pak shtruar sepse mund të veproni në mënyrë të nxituar dhe mund të dilni jo fort mirë. Kontaktet dhe bashkëveprimet do të jenë në pikën maksimale nga data 19 deri në vazhdimësi. Disa do të kenë kontakte të rëndësishme sidomos ata që kanë lindur në dhjetëditëshin e tretë.

Gaforrja

Do të jenë më mirë me fizikun e tyre, do të jenë larg çdo rreziku. Në pjesën e familjes, edhe pse kanë pasur luhatje, në nëntor do të stabilizohen. Duket sikur e gjejnë mbështetjen nga miqtë, si në strategji apo në mënyrën se si do të zhvillohen profesionalisht. Do të jenë të rrethuar naga ata që do të japin idenë apo zhvillimin konkret. Do të jetë një periudhë e mirë për Gaforren.

Luani

Duhet të shfrytëzojnë sharmin, bukurinë, pjesën e të ndjerit i drejtpërdrejtë për çështje të profesionit dhe vetëbesimit që nuk i mungon. Në pjesën e punës, lëvizjet në ditët e para do t’i kenë të ngurtësuara por kur shkëputen nga hyrja e vështirë e Diellit, zhvillimet e punës do të jenë të rëndësishme. Ata që kanë anulime, pengesa, ide të dyta, që kanë ngelur peng, do të kenë zhvillime këtë muaj dhe ecuria do të përshpejtohet në fund të Dhjetorit. Duhet të kenë kujdes në raportin në çift dhe të jenë partneri më i ngrohtë i mundshëm.

Virgjëresha

Strategjitë iu shkojnë, organizimi iu shkon, detajistë janë. Duan të tregojnë prezencë por maturia dhe pjesën e organizimit dhe ndërtimit të strategjisë dinë ta bëjnë shumë mirë. Është një muaj që do t’i zhvillojë shumë në strategjitë e zhvillimit drejt datës 29 Dhjetor. Me ardhjen e planetit të fatit, strategjia duhet të jetë e ndërtuar dhe ky moment është 31 Tetori- 15 Dhjetori. Kjo është periudha më e mirë e tyre për të bërë degëzimet. Vensui zgjeron bazën e prodhimit të tyre dhe se si do të ndihen me ekonominë e tyre. Venusi shkon shumë dhe për qartësim, kanë ngurteësim në momentet e pars, por janë të qartë se çfarë kërkojnë dhe emocionalisht. Me fizikun, janë më mirë por nuk do të mungojnë dhe shqetësimet nga njerëzit që kanë rreth e qark.

Peshorja

Me largimin e Marsit, të lindurit e kësaj shenje do të jenë më të lehtësuar. Lehtësirat vijnë më në brendësi të muajit se në pjesën e parë. Idetë që kishin me punën, që kanë folur apo prekur ide për zhvillimet e tyre deri për vitin e ri, do t’i kenë mundësitë nga data 6-7 dhe në vazhdimësi. Mund të marrin mjë formë me te konkretizuar dhe pse fillimet i presin kur hëna të jetë e plotë te Demat. Kujdes me jeten personale.

LEXO EDHE:  Naftëtarët e Ballshit sërish në protestë/ Kërkojnë pagat dhe rifillimin e punës

Akrepi

Muaji i tyre është me një hyrje të rëndësishme. Kanë shumë ndërhyrje planetare për t’i ndihmuar në drejtimin që ata udhëheqin. E para është komunikimi, duhet të zbusin komunikimin. Do të bëjnë një organizim të mirë me punën dhe bashkëpunëtorët. Kjo duhet të vijë nëpërmjet paqes, jo situatave të tensionuara dhe momentale. Duhet të nxjerrin natyrën e tyre më të mirë. Kanë një çështje pune të rëndësishme që do të qartësohet dhe do të jetë e prekshme në datën 19. Shumë pak kujdes për çështjet e fizikut në familje.

Shigjetari

Një muaj i thjeshtë, është periudha që do të marrin vesh se si ndihen në raportet personale, në çift. Me Venusin në Bricjap lind nevoja e zgjerimit ekonomik, e të ndjerit mirë me gjërat që kanë. E sigurt janë udhëtimet, shkolla, studimet dhe pjesa akademike. Ata që merren me çështje kërkimore në përgjithësi kanë një periudhë të mirë deri me 29. Ky muaj fsheh takime të papritura me njerëz të rëndësishëm në zhvillimet ekonomike dhe profesionale. Këto kontakte, dhe biseda që do të bëhen, do të jenë produktive drejtpërdrejt me kalimin e marsit te ata në mesin e dhjetorit. Familja do të vazhdojë të jetë prioritet.

Bricjapi

Te Bricjapi është Plutoni dhe Venusi, hyrje që do të kenë ndikim. Do të shënojë periudhën më të mirë në zhvillimin e vetvetes, i kanë më të qarta gjërat praktike. Luftërat që kanë bërë që nga 2017-a, kanë arritur t’i vendosin në vijë të drejtë. Ky muaj do t’ju japë mundësinë që gjërat që i kanë mbajtur të jenë të qeta dhe pa ngarkesa. Duket sikur iu shkon shumë për shtat zgjerimi por pa zëra të fortë. Do të jenë mirë por pa u shprehur entuziast. Do të futen ne pikëpyetje të mëdha sa i përket Venusit. Nëse janë në kërkim dhe janë beqarë, duhet t’i mbajnë sytë hapur.

Ujori

Të lindurit e 10 ditëshit të tretë do të jenë shumë afër prekjes së ëndrrës së tyre. Një pjesë e mirë që kanë lindur me planetin e fatit mund të kenë dhe bingon e jetës. Planeti i fatit bën që të marrin maksimumin. Kush ka nisur gjënë që është e vërtetë për ta do ta mbajë dhe do të përshpejtohet ndërtimi. Kush nuk ka nisur gjënë e duhur, duket sikur do të ketë një mbyllje. Duhet të pastrojnë hapësirën dhe vizionin për atë që duan të ndërtojnë. Shumë pak kujdes deri në datën 5 me pjesët e fizikut të vet. Do të kenë mbyllje të mira për çfarëdo problematike që mund të kenë mbartur që nga data 24 Mars.

Peshqit

Peshqit nuk heqin dorë. Kështu do të tregohen këtë muaj. Vetëbesimi është në pikën më të lartë. Universi do t’i bëjë të besojnë se munden sepse kanë intuitë dhe perceptim emocional të lartë. Ky Mars te Akrepi dhe kjo hënë e re, tregon se e lexojnë mirë energjinë përreth tyre dhe bëjnë që të ndihen të sigurt. Në profesion, do të ketë lodhje e cila do të zgjerohet. Ankthi do të jetë pjesa nga 4-19 por nuk ka të bëjë me gjëra konkrete. Venusi shkon shumë dhe emocionalisht, në shpirt duket siguria dhe qëndrueshmëria, edhe pse jo me elokuencën e duhur, por ka siguri. Do të kenë një muaj të bukur, aktiv dhe do të përfundojë para se të nisë sepse ka ritëm shumë të shpejtë./ABC

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 22 Janar 2022

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Dashi

Kjo është një kohë e mirë për t’u larguar për një kohë nga e zakonshmja. Ju keni qenë shumë i zënë dhe vërtet duhet të bëni një pushim dhe të lidheni përsëri me partnerin tuaj pavarësisht nëse kjo do të thotë të qëndroni në shtëpi dhe të gatuani një vakt të mrekullueshëm, ose të shkoni në një vend të qetë.

Demi

Kjo është një kohë e mirë për të qenë me miqtë. Nëse keni çështje për të diskutuar me më të afërmit dhe më të dashurit tuaj, atëherë bëjeni tani, kur ekziston mundësia më e mirë për komunikim të vërtetë mes jush. Ju do të takoni partnerë të mundshëm romantikë duke qenë vetvetja.

Binjakët

Ndoshta çuditërisht, vendi i punës duket se është vendi i mundshëm për një lloj takimi të veçantë. Jo vetëm që do t’ju duket shumë magjepsëse biseda me një person të caktuar, por gjithashtu do të kuptoni se mes jush ka një koordinim të fuqishëm mendimesh.

Gaforrja

Formacioni planetar po ju nxit që ta bëni këtë një ditë të veçantë kur bëhet fjalë për daljen dhe shoqërimin. Nëse jeni në një lidhje, atëherë do të zbuloni se takimi me të tjerët ju ngre emocionalisht. Nëse jeni duke kërkuar për romancë, atëherë pjesëmarrja në aktivitet social ka shumë të ngjarë të tërheqë llojin e duhur të personit tek ju.

Luani

Ju mund të tundoheni të kënaqeni me pothuajse çdo gjë tani, duke pasur parasysh shtrirjen astrale. Sot ju i dëshironi të gjitha. Ju dëshironi të dukeni të mrekullueshëm, t’ju thonë se jeni personi më magjepsës në botë, të adhuroheni, të vlerësoheni dhe mbi të gjitha, do të dëshironit të ndjeni se partneri juaj t’ju mbushë me komplimente.

Virgjëresha

Të flasësh është diçka e mirë, por edhe pas një bisede magjepsëse, fshehurazi po shpreson se gjërat do të marrin një drejtim paksa më “interesant”. Ju nuk duhet të keni frikë për sa i përket kësaj. Takimi juaj romantik këtë mbrëmje do të jetë aq i shijshëm sado të dëshironit.Peshorja

Rreshtimi astral ju inkurajon të përqendroheni më pak në detyrat dhe përgjegjësitë tuaja, dhe më shumë në daljen dhe kënaqësinë. Mos mendoni se duke pranuar atë ftesë për darkë ju mungon disiplina. Ju keni nevojë për këtë pushim dhe kohë për t’u çlodhur në shoqërinë e dikujt me të cilin ju pëlqen vërtet të jeni.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 4 shkurt 2021

LEXO EDHE:  Ngjarja në Rinas/ Konfirmohet shuma e parave të grabitura

Akrepi

Interesi juaj i dashurisë është në një humor të mrekullueshëm dhe mjaft magjepsës. Kjo është një kohë e mirë për të dalë dhe për të festuar lidhjen tuaj. Dilni për një darkë romantike, bëni diçka ndryshe që do t’ju pëlqente të dyve. Mund të jetë gjithashtu koha e përsosur për të ftuar disa miq dhe për të organizuar një festë të improvizuar.

Shigjetari

Rreshtimi astral po nxjerr më të mirën në marrëdhënien tuaj, ndaj shfrytëzojeni sa më shumë. Kjo do të ishte koha e përsosur për të organizuar një shëtitje, ose për të krijuar një atmosferë romantike dhe për të gatuar një vakt të mrekullueshëm për të festuar të gjitha gjërat që keni dashur dhe admironi për njëri-tjetrin.

Bricjapi

Rreshtimi astral është i shkëlqyer për të gjitha llojet e marrëdhënieve personale dhe romantike. Kjo është një kohë kur ju mund dhe duhet të shijoni lidhjen që keni me interesin tuaj të dashurisë. Nëse keni ndonjë takim të veçantë në horizont, ato do të jenë një sukses i madh dhe do t’ju mundësojnë të kuptoni dhe t’i afroheni dashurisë së vërtetë.

Ujori

Kjo është koha e përkryer për të bërë një kërkim të vogël mbi llojin e produktit që dëshironi të blini, dhe gjithashtu të shikoni për pazaret më të mira. Nëse kaloni pak kohë duke përcaktuar atë që dëshironi, ti dhe partneri juaj do të largoheni duke u ndjerë shumë të kënaqur me atë që merrni.

Peshqit

Formacioni planetar ju bën një person shumë të njohur. Pra, nëse do të dilni në një takim të veçantë këtë mbrëmje, mos i vendosni të gjitha vezët në një shportë. Mos merrni asnjë angazhim të fortë. Në aspektin profesional sot do të jetë një ditë e zakonshme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 21 janar 2022

Publikuar

-

Nga

cna lajme horoskop

Dashi

Niveli juaj i imagjinatës dhe i frymëzimit duhet të funksionojë në një nivel shumë të lartë sot, kështu që nëse keni planifikuar të filloni një projekt të ri artistik, kjo është dita për ta bërë atë. Ju gjithashtu ka të ngjarë të ndiheni mjaft intuitiv, kështu që mos u habitni nëse e gjeni veten duke u përshtatur në mënyrë akute me mendimet, ndjenjat, nevojat dhe dëshirat e të tjerëve.

Demi

Një grup me të cilin jeni i lidhur mund t’ju kërkojë të kujdeseni për disa detyra. Kjo mund të përfshijë kryerjen e telefonatave, kryerjen e detyrave ose të dyja. Energjia dhe entuziazmi juaj janë të larta, ndaj kjo është një ditë e mirë për të vërtetuar se sa e vlefshme është puna juaj dhe sa efikase jeni.

Binjakët

Projektet e rëndësishme, qoftë të lidhura me punën ose personale, mund të kenë nevojë të përfundojnë sot në mënyrë që të përmbushet një afat ose të përmbushet një premtim. Kjo mund të kërkojë shumë përpjekje mendore dhe fizike nga ana juaj, gjë që mund të jetë disi stresuese. Nëse punoni kur jeni të rraskapitur, mund të mos ju pëlqejnë rezultatet.

Gaforrja

Një pushim i shumëpritur mund të vijë së shpejti për ju. Studimi i librave të udhëtimit mund të jetë në axhendën tuaj për sot. Ju mund të kaloni pjesën më të madhe të ditës duke bërë rregullimet e nevojshme, duke bërë telefonata, duke plotësuar dokumentet dhe duke kryer punë. Keni shumë për të pritur, ndaj dilni dhe argëtohuni!

Luani

Kjo mund të jetë një ditë shumë e ngarkuar. Dikush afër jush mund të vijë tek ju për këshilla se si të menaxhoni burimet e tyre, ndoshta për shkak të sukseseve që keni pasur në të kaluarën. Kjo mund të marrë më shumë kohë nga sa kishit planifikuar, por do të kënaqeni duke ndihmuar mikun tuaj.

Virgjëresha

Ngjarjet sociale, ndoshta të lidhura me familjen, mund t’ju marrin shumë kohë sot. Ato mund të përfshijnë shëtitje, ndoshta në parqe ose zona të tjera rekreative. Do t’ju pëlqejë, por mendja juaj mund të jetë në çështje të tjera, ndoshta projekte me të cilat jeni përfshirë. Mund të zhvillohen disa biseda stimuluese me dikë të afërt sot.

LEXO EDHE:  Gjetja e parave të korrupsionit në bankat e huaja/ Ja lista e shteteve me të cilat do bashkëpunohet

LEXO EDHE:  Paratë në rrezik, “rikthehet” programi që vjedh nga bankomatiPeshorja

Energjia e ditës po ju bën të ndiheni nervoz kur bëhet fjalë për një takim me dikë të veçantë. Ndoshta është me vend të mos provoni, por thjesht të shijoni mbrëmjen për atë që ka për të ofruar sipas meritave të veta. Ndërkohë tregoni më shumë kujdes në aspektin profesional.

Akrepi

Kjo ndoshta do të jetë një ditë e ngarkuar dhe mjaft kaotike. Ju mund ta gjeni veten duke kaluar shumë kohë jashtë. Mund t’ju duhet të kryeni shumë detyra dhe të shihni një numër njerëzish. Mund të duhet të bëhen telefonata për të bërë marrëveshje për ngjarjet e ardhshme dhe dikush mund të marrë shumë nga koha juaj.

Shigjetari

Projektet e rëndësishme, qoftë të lidhura me punën ose personale, mund të kenë nevojë të përfundojnë sot në mënyrë që të përmbushet një afat ose të përmbushet një premtim. Kjo mund të kërkojë shumë përpjekje mendore dhe fizike nga ana juaj, e cila mund të jetë disi stresuese. Megjithatë, të tjerët mund të japin një dorë.

Bricjapi

Shumë energji fizike dhe mendore mund të kanalizohet sot në projekte artistike të një lloji. Intuita juaj është mjaft e lartë sot. Ju duhet të relaksoheni pak. Shkoni për një stërvitje dhe më pas merrni pjesë në një koncert ose ngjarje sportive. Ju meritoni pak argëtim!

Ujori

Kjo mund të jetë një ditë shumë e ngarkuar. Dikush afër jush mund të vijë tek ju për këshilla se si të menaxhoni burimet e tyre, ndoshta për shkak të sukseseve që keni pasur në të kaluarën. Kjo mund të marrë më shumë kohë nga sa kishit planifikuar, por do të kënaqeni duke ndihmuar mikun tuaj.

Peshqit

Niveli juaj i energjisë fizike dhe mendore duhet të jetë shumë i lartë sot dhe kështu mund të ndiheni të shqetësuar gjatë gjithë mëngjesit. Si rezultat, ju mund të kaloni pasditen dhe mbrëmjen tuaj jashtë ose duke bërë pazar, duke bërë vizita ose duke ndjekur klasa ose leksione. Mund të zhvillohen disa diskutime stimuluese.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 20 janar 2022

Publikuar

-

Nga

cna lajme horoskop

Dashi

Jo vetëm që dëshironi ta jetoni jetën në maksimum çdo sekondë, por gjithashtu ndjeni nevojën për të lënë gjurmën tuaj të veçantë në botën ku jetoni. Thjesht duhet të jeni krijues në jetë. Ai projekt i madh për të cilin keni menduar për një kohë sapo ka filluar të marrë formë. Bujaria e dikujt mund t’jua plotësojë vërtet ditën!

Demi

Mendja juaj është në një periudhë aktiviteti të madh dhe kurioziteti juaj për botën përreth jush është praktikisht i pangopur. Ju intereson gjithçka aktualisht. Ju dëshironi të jeni në gjendje të kuptoni gjithçka nga më e thjeshta tek më e ndërlikuara. Asgjë nuk mund të pengojë etjen tuaj për njohuri.

Binjakët

Është shumë e vështirë për ju që të pajtoni dëshirën tuaj për kreativitet dhe origjinalitet në jetën tuaj me kufizimet që ju vendos shoqëria për të qenë një person efikas dhe produktiv, Kjo është një nga dilemat e mëdha me të cilat përballen shumë njerëz këto ditë. Është sikur ju duhet të fshihni personalitetin tuaj të vërtetë në mënyrë që të jetoni sipas asaj që njerëzit e tjerë presin nga ju.

Gaforrja

Duket se keni shumë pakënaqësi ndaj dikujt që mund t’ju ketë lënduar. Mos i mbaj këto ndjenja brenda përndryshe ato do të të hanë. Përfitoni nga dita juaj sot për të vendosur të gjitha letrat tuaja në tryezë dhe për të harruar hakmarrjen, sepse ajo thjesht mund të kthehet kundër jush. Në vend të kësaj, pse nuk përpiqeni t’i afroheni atij personi dhe t’i shpjegoni atij/asaj ndjenjat tuaja?

Luani

Përdoreni këtë periudhë në jetën tuaj për t’i dhënë gjërave vlerën e tyre reale dhe për të parë se ku disa njerëz përshtaten në të vërtetë në botën tuaj. Ju jeni një person shumë me fat që jeni në gjendje të gjeni këtë lloj ekuilibri në jetën tuaj. Në aspektin profesional do të jeni i plotësuar.

Virgjëresha

Keni dashur të flisni me partnerin tuaj për diçka të rëndësishme. Epo, ju takon juve të bëni lëvizjen e parë. Në fakt, kjo është pikërisht ajo që partneri juaj pret që të bëni. Përfitoni nga dita juaj sot për t’i treguar partnerit tuaj saktësisht se çfarë prisni prej tij dhe për të ndarë disa nga shqetësimet tuaja. Ju jeni dikush që ka fatin të dini se çfarë dëshironi.

LEXO EDHE:  Do të trumfojë pasuria apo dashuria/ Horoskopi i datës 18 Mars sipas astrologes Meri

LEXO EDHE:  Gjetja e parave të korrupsionit në bankat e huaja/ Ja lista e shteteve me të cilat do bashkëpunohetPeshorja

Ju jeni një person shumë i pavarur dhe e urreni kur diçka ju pengon. Këtu nuk ka asgjë të keqe, por do të bënit mirë t’i hidhni një vështrim situatës tuaj financiare edhe nëse kjo nuk është me të vërtetë dëshira juaj. Nëse nuk e bëni këtë, mund ta kufizoni rëndë lirinë tuaj për të jetuar jetën në maksimum.

Akrepi

Sot është një ditë e mirë për të rrezikuar. Mund të jeni mjaft të suksesshëm nëse jeni gati të mbroni gjërat që ju interesojnë vërtet. Pretendoni se jeni regjisori i një filmi dhe se sapo keni takuar një producent të mundshëm për filmin tuaj. Thjesht ndodh që të kesh skenarin në dorë. A jeni gati për sukses?

Shigjetari

Ju keni një lloj krijimtarie që nuk njeh kufi sot dhe një lloj origjinaliteti që nuk njeh kufij. Si do të vazhdoni të shprehni këtë krijimtari të pasur që ka me bollëk brenda jush? Nëse mjedisi juaj nuk ju lejon të shprehni këtë kreativitet, ndryshoni mjedis dhe përpiquni të bëni një realitet të ri për veten tuaj.

Bricjapi

Kjo është një ditë ideale për të parë situatën tuaj financiare, kështu që nxirrni pasqyrat tuaja bankare ose raportet e dividentit. Mundohuni dhe pretendoni se jeni me bankierin tuaj dhe e përshkruani situatën tuaj sa më objektivisht të jetë e mundur. Nuk do të pendoheni për këtë proces, pasi mund t’ju parandalojë të bëni disa gabime të mëdha më vonë.

Ujori

Ju mund të keni qenë të shqetësuar për diçka që keni bërë kohët e fundit dhe për të cilën nuk jeni shumë krenarë. Sot do të zbuloni se gjithë ai shqetësim ishte për asgjë. Realiteti nga i cili jeni përpjekur të ikni kohët e fundit do të jetë para syve tuaj dhe do të shihni se në fund të fundit nuk është aq i keq. Do të shpërbleheni për gjithë punën tuaj të palodhur.

Peshqit

Është koha të kuptoni se cilët nga miqtë tuaj janë me të vërtetë pranë jush kur keni nevojë për ta, cilët prej tyre ju tregojnë se sa shumë kujdesen për ju dhe cilët jo. Çdo lloj miqësie mund të jetë e dobishme për ju në mënyrën e vet. Mos kini frikë ta pranoni këtë.

LEXO TE PLOTE