Connect with Us

“Më keni nxjerr si njeri të cekët, skizofrene”/ Fifi debat të ashpër me Granitin: Fakti që je seksi…

Showbizz

“Më keni nxjerr si njeri të cekët, skizofrene”/ Fifi debat të ashpër me Granitin: Fakti që je seksi…

Publikuar

-

/
cna lajm show

Kujtojmë se gjatë spektaklit të “Big Brother Vip” Fifi është zgjedhur si e preferuara e publikut. Për këtë arsye asaj i është dhënë e drejta që një nga të nominuarit të mund ta shpëtonte dhe ta zëvendësonte me dikë tjetër. Fifi ka zgjedhur që të shpëtojë Granitin dhe të fusë në nominim Donaldin.

Të gjithë krijuam idenë se pas këtij gjesti nga ana e Fifit marrëdhenia mes tyre do të ishte më e mirë dhe ato probleme që kishin mes tyre do të sheshoheshin.

Por një tjetër debat i ashpër ka ndodhur mes dyshes.

Madje në një moment Fifi është përlotur dhe i ka kërkuar që të mos flasin më me njëri-tjetrin, duke iu referuar fjalëve të nënës së tij, kur i tha se “duhet me dal nga guaska”.

LEXO EDHE:  Pas kritikave të Balinës, Fifi humbi ndjenjat në transmetim live/ Opinionistja: Nuk ndihem fajtore

“Kalo kohë me këtë duash, unë nuk përzihem më. Do të them vetëm “Mirëmengjes”, “Natën e Mirë”. Jam duke të penalizuar, edhe nënë të ka thënë të njëjtën gjë” i thotë Fifi.”

Nga ana tjetër Graniti i është përgjigjiur “Fifi pse bën kështu, çfarë duhet të bëj unë”

Fifi: “Me mua mos fol më, kaq. S’je veç për me dal edhe me nguc femra o Granit! Që je seksi s’do me thon që ti s’mundesh me fol, me bo muhabet, kam dal si mortje jashtë! Skizofren, psikopat, njeri i sëmurë, me probleme mendore që du me ua ndrru krejt njerëzve terezinë… Që du me lujt me ty…”./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“E shpifur, të puthesh para kamerave me gojë hapur”/ Stresi nuk kursen Beatrixën: Realitet i hidhur i femrave shqiptare

Publikuar

-

Nga

cna show

Reperi Stresi ka dhënë mendimin e tij përsa i përket lidhjes Beatrix-Donald. Reperi në një intervistë është shprehur se e gjykon shumë Beatrixën për veprimin që bëri në lidhje me trekëndëshin e dashurisë.

Sipas tij veprimi i saj ishte i shpifur dhe nuk kishte aspak të drejtë të ndërhynte në atë raport. Gjithashtu Stresi ka zbuluar se një nga asryet që ka mbështetur Bora Zemanin është pikërisht kjo.

Unë Borën nuk e njoh. E kam takuar në raste, në emisione në intervista. Është vajzë e mrekullueshme, është kinge. Në lidhje me sondazhin Beatrix apo Bora, kam mbrojtur Borën. Kam dhënë mendimin tim që Beatrix nuk i afrohet Borës fare.Për mua Donaldi është djalë shumë i mirë , e kam shumë shok, shkoj shumë mirë me të. Nuk mund ta gjykoj se ça ka bërë Donaldi, por gjykoj Beatrixën, shumë. Me dorë në zemër, ky është realiteti shqiptar dhe i femrave shqiptare, që bëjnë këto gjeste. Dikur Trixa ka qenë komentuese e  fotove dhe puthjeve të Donaldit dhe vajzës, ka qenë në komente, o sa mirë shkoni ju të dy, ky është një realitet i joni i hidhur që ndodh shpesh në komunitetin shqiptar.

S’ka pas të drejtë në atë lloj mënyre, ishte diçka e shpifur, të puthesh para kamerave me gojë hapur, budalliqe. Shqipëria duhet të ecë përpara por jo nga këto gjëra. Ky është mendimi im”, shprehet Stresi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel ia thotë në sy Tanit/ Ironizon Donaldin, Monikën dhe Egzonën: Nuk i kam qejf ata

Publikuar

-

Nga

cna show

Kanë mbetur edhe pak javë nga finalja e madhe e Big Brother Vip. Tashmë loja është bërë edhe më e ashpër mes banorëve.

Gjatë javës ka patur shumë debate dhe përplasje mes tyre. Dy protagonistët kanë qenë Donaldi dhe Einxhel , të cilat kanë shpërthyer në debat me njëri-tjetrin që pas daljes së Dj Dagz.

Së fundi Einxhel është distancuar tërësisht nga ata dhe duket se po qëndron më së shumti pranë Ilirit me të cilin ka patur shumë përplasje në fillimet e saj në Big Brother.

LEXO EDHE:  Fifi bën deklaratën e papritur: Jam e lidhur me Fatjon Kuqarin

LEXO EDHE:  “Shtiret, e bën për vëmendje”/ Banorët e “Big Brother” sulmojnë Semin

Teksa qëndron vetëm, koreografi Tani i është afruar dhe i ka thënë pse nuk vjen të qëndrojmë të gjithë bashkë, me Donaldin, Monikën, Egzonën.

Einxhel nuk është përmbajtur aspak duke u shprehur se nuk ka qejf./A.E-CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk është fare shembull për tu ndjekur”/ Stresi flet për lidhjen e Einxhel dhe Dagz: I shkreti, është…

Publikuar

-

Nga

cna show lajme

Stresi është një nga reperët, që gjithnjë me deklaratat që bën në intervista të ndryshme tërheq vëmendjen e të gjithëve.

Duket se ende nuk është “shuar” konflikti apo përplasja që ka patur me moderatoren Einxhel Shkira, muaj më parë, ku u përdor një gjuhë shumë e ashpër në rrjetet sociale.

I ftuar së fundi, në një intervistë në “Stay tuned në MCN”, Stresi është shprehur se Einxhel nuk ka aspak lidhje me të qënit personazh “VIP”. Sipas reperit ajo është një egoiste, naive dhe nuk është aspak shembull për tu ndjekur.

Ai ka komentuar dhe lidhjen e saj me Dagz, duke thënë “i shkreti, është thjesht një peshk i madh”

LEXO EDHE:  “Shtiret, e bën për vëmendje”/ Banorët e “Big Brother” sulmojnë Semin

LEXO EDHE:  “Shokon” Beniada me deklaratën/ “Për 100.000 euro do pranoja të…”Ajo vajzë, s’ka lidhje me Vip, ka nejt gjtihë kohën diskove, darkave. Është naive egoiste dhe nuk është fare shembull për tu ndjekur, sepse janë vajza të rritura, kanë prindër jashtë, Big Brother i ka bo puthu me njërin….I shkreti ai. Ai është si peshk, si peshk i madh” ,u shpreh reperi.

Ndërkaq, Stresi ka dhënë dhe mendimin e tij përsa i përket pyetjes që të gjithë e kanë për momentin, se kush do ta fitojë këtë Big Brother.

Unë mendoj se do ta fitoj Iliri, është edhe Donaldi, do ndahet mes Ilirit dhe Donaldit”, tha Stresi./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE