Connect with Us

Skena provokuese me Granitin/ Semi: Kam qejf ta ngacmoj

Showbizz

Skena provokuese me Granitin/ Semi: Kam qejf ta ngacmoj

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë ditës së djeshme Semi nuk kanguruar të ngacmojë Granitin me lëvizjet e saj. Teksa ai ishte shtirë për të marrë rreze dielli, Semi i ulet mbi shpinë dhe kërcen.

Ndërkaq gjatë gjithë ditës ka qëndruar pranë tij madje nuk kanë munguar as përqafimet apo përkëdheljet.

Ndërkohë në dhomën e rrëfimit Semi është shprehur se i pëlqen të ngacmojë Granitin dhe tani që po rrinë afër njëri-tjetrit i përcjell shumë energji pozitive.

LEXO EDHE:  Motra e Granitit sërish pjesë e diskutimeve/ Sqaron statusin ku etiketoi Fifin si ‘psikopate’

Kam qejf ta ngacmoj Granitin. Më pëlqen Graniti. Tani që po rrimë më afër përcjell shumë energji pozitive”, është shprehur Semi./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike,
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Beniada pëson incidentin e frikshëm në Big Brother

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Banorët duket se janë larguar nga debatet dhe sherret për pak orë, duke u argëtuar me lojëra me njëri-tjetrin.

Beniada teksa luante me Donaldin, ka pësuar një incident të frikshëm. Duke e ndjekur nga pas, ajo ka rrëshqitur dhe është përplasur në tokë.

Edhe pse është vrarë, Beniada e ka marrë me sportivitet, duke qeshur e duke treguar se ka pësuar një tronditje në kokë.

LEXO EDHE:  Pas ndarjes nga Bojken Lako/ Semi Japupaj: Nuk do të lidhem kurrë me një njeri që i përket showbizit

LEXO EDHE:  Pas daljes nga Big Brother Vip/ Graniti bën veprimin e shumëpritur ndaj Fifit

“U tërbova”, thotë Beniada duke nënkuptuar se është vrarë.

Ndëkrohë Donaldi me humor i thotë: “Ikim bëjmë një ezhe koke 10 minuta te spitali”./ A.E-CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Monika nuk përmbahet më/ I kërkon Donaldit puthje në buzë

Publikuar

-

Nga

cna show

Big Brother ka vendosur disa dënime për banorët, dhe Donadli duhet të përgjigjet me “Po” për çdo lloj dënimi që do të marrë nga banorët.

Duke qenë në këto kushte, Monika i ka kërkuar një puthje Donaldit në buzë.  Kjo situatë ka shkaktuar shumë të qeshura në shtëpi, duke u çliruar pak nga debatet dhe përplasje me njëri-tjetrin.

Pjesë nga biseda

Monika: Unë dua të të puth

LEXO EDHE:  “U përballa me një realitet tjetër”/ Semi tregon si i përjetoi komentet pas daljes nga Big Brother

LEXO EDHE:  Pas daljes nga Big Brother Vip/ Graniti bën veprimin e shumëpritur ndaj Fifit

 

Donald: Si të më puthësh?

 

Monika: Të të puth more

 

Donald: Po, okej mirë

 Monika: E pra tani përgatitu për puthjen time

 

Monika: Po do të puth në buzë

 

Donald: Në buzë ë? Uau Monika…/A.E- CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Beniada “pajton” Ilirin dhe Donaldin/ I “dënon”  të qëndrojnë të përqafuar

Publikuar

-

Nga

cna show

Beniada Nishani është një nga banoret më të komentuara dhe më të pëlqyera të këtij edicioni të Big Brother Vip.

Së fundi “Vëllai i Madh” i ka dhënë mundësinë të zgjedhë dy banorë të cilët duhet të qëndrojnë të përqafuar për 5 minuta.

Pa u menduar gjatë, Beniada ka zgjedhur Donaldin dhe Ilirin.

Kujtojmë se Iliri dhe Donaldi gjatë gjithë rrugëtimit në Big Brother kanë patur përplasje mes njëri-tjetrit dhe debate shumë të forta./ A.E-CNA.al

 

LEXO EDHE:  Pas rikthimit nga dhoma e dënimit/ Graniti: Luajta mendsh pa ty Fifi

LEXO EDHE:  Çfarë fshihet pas nominimit të Granitit?/ E tregon Fifi 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE