Connect with Us

Sherri mes Ilirit dhe Donaldit/ Aktori: Ishte tendecioze

Showbizz

Sherri mes Ilirit dhe Donaldit/ Aktori: Ishte tendecioze

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë javës ka patur një debat shumë të fortë mes Ilirit dhe Donaldit, gjatë kohës që po realizohej koreografia si provë e javës.

Sonte në prime-in e Big Brother, Donaldi ka shpjeguar se përplasja ishte tendencioze nga ana e Ilirit.

Unë nuk bëra gjë tendecioze, po bëja shaka për veten time dhe Semin. Unë dua të fus në gjithë këtë presion të madhe disa nota humori për veten time.

LEXO EDHE:  Balina Bodinaku zbulon tre emrat që mendon se do të shkojnë në finalen e madhe të Big Brother Vip

Të gjithë po flisnin, po qeshnin dhe Iliri u kap me mua duke ditur tensionin e një nate më parë.

Mendoj se ishte tendecioze nga ana e Ilirit. Pjesa që më preku më shumë, është që më the je i paedukatë.

Dua t’iu kërkoj falje Arjolës dhe të gjithëve pasi unë përfshihem”, është shprehur Donaldi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Foto- Sot në krah të Donaldit/ Kush ishte ish i dashuri i Beatrix Ramosajt

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Beatrix Ramosaj është shndërruar nga personazhet më të përfolura të muajve të fundit.

Kjo pas futjes së saj në “Big Brother VIP”, e sidomos lidhjes me Donald Veshajn.

Lidhja e tyre ende kundërshtohet nga një pjesë e madhe e publikut që e konsiderojnë atë si një tradhti ndaj Borës.Por, për Trixën edhe një tjetër lidhje e mëparshme ishte e njohur publikisht.

LEXO EDHE:  “Nuk mund ta zërë vendin tim”/ Nard Ndoka kapet keq me Kujtim Gjuzin

LEXO EDHE:  Fifi tenton të bëjë xheloz Granitin/ Hidhet në krahë e Dj Pm

Bëhet fjalë për Ervi Cenollin, me të cilin këngëtarja ishte në lidhje dashurie për tre vite, madje i ka dedikuar edhe një tatuazh me mbishkrimin “Forever”.

Nuk dihen arsyet e ndarjes por në rrjete sociale figurojnë ende fotot e ish-çiftit.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“S’lan as brekët e tua”/ Sherr në shtëpinë e Big Brodher

Publikuar

-

Nga

Një debat i fortë është zhvilluar mes Einxhel dhe Donaldit mbrëmjen e djeshme. E gjitha ka nisur për punët e shtëpisë qe behet shpeshhere kryefjale e ditës.

Ka qenë Donaldi ai që ka thënë se vakzat kanë më shumë përgjegjësi në shtëpi. Mirëpo kjo nuk është pëlqyer nga Einxhel i cili i është kundërvënë dhe i ka thënë se nuk lan as ‘brekët’ e tij dhe ia ka larë ajo. Debati është agravuar aq sa dyshja janë kapur edhe për emrat e tyre, shkruan preference.al.

LEXO EDHE:  E kapi mat me të dashurin në rrugë/ Sarah zbulon çfarë i tha i ati

LEXO EDHE:  Debat i ashpër në Këshillin Kombëtar të PD për aleancat politike

Donaldi: Moj Ëngjëll, kujdes moj Ëngjëll.

Einxhel: Mos më thuaj mua Ëngjëll Donald, të të vijë zor.Donaldi: Fjalë, fjalë, fjalë.

Einxhel: Donaldi bën më pak punë në shtëpi. Mos më thuaj më Ëngjëll, ske të drejtë. Tha ajo dhe u largua pak nga Donaldi duke debatuar.

Donaldi dhe Einxhel kane pasur një ditë me kapje të forta me njëri-tjetrin. Duket se ethet e garës po ndihen dhe tek ata shumë fort.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Banorët nuk e dinë/ Dy persona eliminohen sot nga Big Brother VIP

Publikuar

-

Nga

Dy personazhe do të largohen ditën e sotme shtëpia  e Big Brother VIP.

Konfirmimi ka ardhur nga faqja zyrtare e Instagramit të BBV.

Kjo është hera e parë që “Vëllai i Madh” ka zgjedhur që të ketë dy eleminime në këtë edicion të BBV.Ndërkohë që ky lajm është komunikuar 1 ditë pas spektaklit.

LEXO EDHE:  Fifi tenton të bëjë xheloz Granitin/ Hidhet në krahë e Dj Pm

Në nomimin dhe rrezik për të dalë janë tre persona koreografi Dritan Brama, këngëtarja Xheisara Frisku, si dhe prezantuesja Egzona Rafuna.

LEXO TE PLOTE