Connect with Us

Lori Hoxha zbulon detajin/ Nuk është Olsi, sonte në Big Brother Vip do të hyjë një djalë simpatik

Showbizz

Lori Hoxha zbulon detajin/ Nuk është Olsi, sonte në Big Brother Vip do të hyjë një djalë simpatik

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Trashëgimtarja e Top Channel dhe producentja e Big Brother Vip, Lori Hoxha ka zbuluar surprizën e mbrëmjes së sotme.

Së bashku me moderatoren Arbana Osmani, Hoxha ka zbuluar se sonte pjesë e Big Brother Vip do të bëhet një djalë shumë simpatik.

Pati aludime të shumta në media, që konkurrenti i ri që do të hynte do të ishte Olsi Big Brother 1, por trashëgimtarja ka hedhur poshtë këtë duke thënë se djalit që do të hyjë sonte në Big Brother i fillon emri me I.

LEXO EDHE:  As Arbana, as Ledioni!/ Ja se kush do prezantojë ‘Big Brother VIP’

Gjithashtu ajo ka treguar e së bashku me djalin e ri do të futet dhe ajo në shtëpinë e Big Brother./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  Njihet për natyrën “shpërthyese”/ Kush është këngëtarja e njohur që pritet të hyjë në “Big Brother Vip”?

LEXO EDHE:  “Nami” për një puthje/ Iliri i tregon Fifit vendin ideal ku mund të “rrëmbejë” Granitin

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  Lori Hoxha feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush sot trashëgimtarja e Top Medias

LEXO EDHE:  Njihet për natyrën “shpërthyese”/ Kush është këngëtarja e njohur që pritet të hyjë në “Big Brother Vip”?

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  As Arbana, as Ledioni!/ Ja se kush do prezantojë ‘Big Brother VIP’

LEXO EDHE:  VIDEO- Pëllumb Pipero surprizon Arbana Osmanin/ I dërgon dhuratën e bukur në zyrë

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE