Connect with Us

Do martohesh sërish?/ Monika i përgjigjet banorëve të “Big Brother Vip”

Showbizz

Do martohesh sërish?/ Monika i përgjigjet banorëve të “Big Brother Vip”

Publikuar

-

/
cna lajm show

Aktorja Monika gjatë pjesëmarrjes së saj në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka treguar fragmente të jetës së saj dhe disa prej momenteve më të rendësishme.

Ndër të tjera ajo ka përmendur faktin që gjithmonë ka qenë shumë rebele ndaj prindërve, kur ka luajtur si aktore në filmin  e parë, martesën, ardhjen në jetë të vajzës së saj si edhe divorcin.

LEXO EDHE:  Bora Zemani rrëfen ndjesitë/ “Kur u puthëm me Donaldin menduam se ishim vetëm”

Gjatë një bisede, banorët, bazuar në të gjithë historinë e Monikës e kanë pyetur nëse ajo mendon të martohet sërish.

Kësaj pyetje Monika nuk i është përgjigjur drejtpërdrejt por me një pyetje tjetër retorike duke lënë të nënkuptuar se jo, nuk e mendon të ri-martohet.

Mendon ti se mund të martohem sërish?”, është përgjigjur aktorja./CNA.al

cna lajm show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  Banori i “Big Brother Vip” në lidhje dashurie me moderatoren e njohur?

LEXO EDHE:  “Sulmet ndaj opozitës nuk mbushin barkun e shqiptarëve”/ 4 pyetjet e PD për Ramën dhe Xhaçkën

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  “Sulmet ndaj opozitës nuk mbushin barkun e shqiptarëve”/ 4 pyetjet e PD për Ramën dhe Xhaçkën

LEXO EDHE:  U pezullua nga detyra për korrupsion e nxjerrje sekreti hetimor/ Artan Shkëmbi sot në GJKKO

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Bora Zemani rrëfen ndjesitë/ “Kur u puthëm me Donaldin menduam se ishim vetëm”

LEXO EDHE:  Iliri ia thotë në sy Einxhel/ “Flet pak si shumë”

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE