Connect with Us

Akuzohet se dhunoi fizikisht producentin/ Çfarë pritet të ndodhë me Feron

Showbizz

Akuzohet se dhunoi fizikisht producentin/ Çfarë pritet të ndodhë me Feron

Publikuar

-

/
cna lajme show

Reperi gjithashtu është përfolur shpesh për problemet e tij si sherret apo problemet me policinë. Së fundmi, ai ka pranuar fajësinë për armëmbajtje pa leje. Reperi u paraqit në Gjykatën Themelore në Prishtinë dhe pranoi fajësinë për veprën penale “Mbajtja në pronësi, kontroll ose posedim të paautorizuar të armëve”.

Mësohet se Fero është liruar përkohësisht, por gjyqi i tij do të vazhdoj ende dhe nuk dihet nëse reperi do të hyjë edhe në burg .

Në lidhje më këtë incident ka reaguar edhe Fero i cili u shpreh se ka të qershorit të vitit të kaluar ku dy palët janë pajtuar që të këmbejnë ‘beat’-at’, ai si dhuruesi dhe Fero në atë të dhuratë-marrësit.

LEXO EDHE:  Një “bombë” si Belen Rodriguez/ Modelja poston foton që të lë pa fjalë

Kur nuk iu ka njohur as mëhalla e juaj, kur nuk iu ka njohur askush kur iu kam ndihmuar me arrit e që të vijnë artistë tek ju se ju kanë parë që keni me punuar, edhe me qenë mosmirënjohës. Edhe shumë letra të tjera. Ju jeni shumë borxh, edhe një kontratë tjetër. Ju jeni në borxh te unë”, është shprehur Fero.

Kujtojmw se së fundmi ai ka lançuar edhe projektin e fundit “Bella” me imazh bashkëshorten e tij modelen simpatike Arbenita me të cilën ka edhe një vajzë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Foto-Beatrix zhvishet e “qetë” dhe e pabezdisur/ Nuk i bëhet vonë për kamerat

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Banorët në shtëpinë e Big Brother Vip shpeshherë e harrojnë faktin se janë të rrethuar nga kamera që filmojnë çdo lëvizje të tyre gjatë 24 orëve çdo ditë.

Por edhe pse shtëpia është e mbuluar me kamera në çdo cep, kjo nuk i ka penguar banorët të vazhdojnë të rrinë të “qetë” e të pabezdisur nga kamerat.Ditën e djeshme teksa banorët ishin duke u bërë gati ndodhi një skenë që nuk është e para që ndodh brenda këtij BBVip.

LEXO EDHE:  Mjekuan autorin e atentatit ndaj biznesmenëve në Laç/ Lihen në burg dy mjekët

LEXO EDHE:  Ish banorja e Big Brother që bën jetë luksoze/ Shpërthyese në fotot e fundit

Teksa Beatrix ishte duke u bërë gati, ajo kishte zgjedhur të veshi një fustan ngjyrë jeshil, por duke harruar kamerat këngëtarja zgjodhi të zhvishet aty. Por, raste si ky i Trixës nuk kanë qenë të pakta, pasi momente të tilla kanë ndodhur dhe me banore të tjera, si Arjola, Beniada dhe Fifi./Shqip

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Donaldi po pret që Trixa t’i thotë ndahemi”/ Ish banori e thotë troç: Gjëja është thyer

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Ardit Çuni, këngëtari dhe ish banor i Big Brother Vip ka komentuar raportin Donald Beatri. I pyetur se çfarë mendon në lidhje me ngjarjet e fundit mes çiftit, Arditi është shprehur se marrëdhënia e tyre është thyer. Sipas tij Donadli po pret që Beatrix t’i thotë ndahemi, pasi i vjen keq që t’i thotë se lidhja ka mbaruar.

Gjëja është thyer. Mendoj se është rasti që Donaldi pret momentin që Trixa t’i thotë ndahemi. Trixa ka ndjenja të sinqerta ndërsa Donaldit i vjen keq ti thotë që ka mbaruar”, është shprehur Arditi.

LEXO EDHE:  Foto- Modelja kroate “thyen” rrjetin/ Nxjerr në pah “asetet” bombastike me bikini

LEXO EDHE:  Historia frymëzuese e modeles së fitnesit/ Fotot më fantastike të Annabel DaSilvaNjë tjetër ish banore që ka folur rreth çiftit është Paloma, e cila ka thënë se sipas saj Donaldi është bërë pishman dhe ka një tërheqje prapa të jashtëzakoshme, ndryshe nga fillimi ku çifti vetëm puthej.

Është bërë pishman. Një tërheqje e jashtëzakonshme”, ka thënë Paloma./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kam gabimet e mia”/ Donaldi dhe Beatrix flasin pas krisjes së marrëdhënies së tyre

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edhe sonte në qendër të vëmendjes është raporti Donald-Beatrix. Pas puntatës së kaluar mes tyre ka patur një përballje,  ku çifti i kanë shprehur njëri-tjetrit të gjitha problemet që kanë mes tyre.

Pasi janë sqaruar, përballja e tyre është diskutuar edhe sonte në spektakël, ku Donaldi është shprehur se në shumë momente Trixa ka të drejtë dhe se i ka kuptuar gabimet në lidhje me të.

Unë kam gabimet e mia. Ka momente që ndryshe nga Trixa nuk i flas gjërat. Më mirë preferoj që t’i mbaj për vete. Mendoj se normalisht që ka të drejtë në disa momente por gjëja e fundit që dua është që ajo të ndihet keq. Janë gjëra kalimtare dhe nuk e e bëjnë këtë marrëdhënie të ecë mbrapa. Dua mirëkuptimin e saj në disa momente”, ka thënë Donaldi.

LEXO EDHE:  Historia frymëzuese e modeles së fitnesit/ Fotot më fantastike të Annabel DaSilva

LEXO EDHE:  “Jam më shumë se pjeshka mbi taka”/ Einxhel Shkira flet për eksperiencën në televizion: Nuk dua të rikthehemNdërkohë Trixa është shprehur se është më e qetë dhe se pret që lidhja e tyre të shkojë sa më natyrshëm.

“Jam shumë më e qetë. Ia kam thënë të gjitha. Nuk po kërkoj asgjë nga ajo çka kam pas. Dua të jemi të qetë të dy. Të shkojë rrjedhshëm“, është shprehur Trixa./ CNA.al

LEXO TE PLOTE