Connect with Us

“U ndava sepse kisha 6 muaj me të dashurën jo një vit”/ Deklarata që shkaktoi të qeshura në studion e “Përputhen”

Showbizz

“U ndava sepse kisha 6 muaj me të dashurën jo një vit”/ Deklarata që shkaktoi të qeshura në studion e “Përputhen”

Publikuar

-

/
cna lajm show

Ditën e sotme Ritvana ishte në takim me djalin që hyri disa ditë më parë, Endri. Konkurenti i ri, prej vitesh ka jetuar jashtë Shqipërisë dhe ka studiuar për matematikë.

cna lajm show

Që në hyrje ra në sy tipi i tij shumë i shkathët dhe që bën shumë batuta. Edhe ditën e sotme ai ka shkaktuar shumë të qeshura. Si fillim duke falenderuar Ritvanën për takimin ndryshe do rrinte edhe ai si shumica e djemve.

“E falenderoj Ritvanën për takimin ndryshe mund të rrija edhe unë duke numëruar dritat si shumica e djemve këtu”, është shprehur ai.

Më vonë ka vijuar me një tjetër deklaratë që shkaktoi shumë të qeshura në studio. Ai u shpreh se dëshiron të kalojë 1 vit me një vajzë dhe më pastaj të përcaktojë nëse do vazhdojë seriozisht apo jo.

LEXO EDHE:  A do ta ngrisë Rama marrëveshjen e Zgjedhores?/ Berisha: Nga ky çfarë nuk pret

Biseda:

Endri: U ndava nga e dashura sepse kisha 6 muaj jo njëë vit.

Bora: I bie u ndave sepse kishe 6 muaj, nese do të ,ishe një vit nuk do ndaheshe

(të qeshura në studio)

Miklela: Nuk kanë të bëjnë afatet kohore, sepse mund të bëjë dasmë dhe pas 3 muajsh ndahen

Bora: Në dashuri receta nuk ka./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Tani mund të dëgjoni anën time të historisë!”/ Beatrix Ramosaj nxjerr këngën e re, një dedikim për Donaldin?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Beatrix Ramosaj gjatë muajve të fundit ka qenë në qendër opinionit publik. Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother Vip ishte më e komuentuara, ndërsa pas daljes u përfol se këngëtarja ishte në gjendje të rënduar psikologjike për shkak të komenteve të kësaj lidhjeje.

Por ka qenë vetë Beatrix ajo që para dy ditësh ka reaguar dhe ka treguar se ka përjetuar një situatë jo të mirë, por falë mbështetjes së familjarëve po përmirësohet.

LEXO EDHE:  “U bashkuam”/ Tea Trifoni flet për djalin që i ka rrëmbyer zemrën

LEXO EDHE:  “Mësime masturbimi në shkolla që 8 vjeç”- deklarata e ekspertes shkakton reagime në rrjet

Ndërsa sot, Ramosaj ka publikuar një këngë të re me titull “Faj”, me tekst dhe muzikë nga vetë ajo dhe vëllai i saj Alban Ramosaj.Beatrix shkruan krahas postimit në Instagram se “Tani mund të dëgjoni anën time të historisë”, duke lënë të nënkuptuar se kjo këngë është një dedikim për Donaldin./E.K-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Salsano Rrapi jep lajmin e papritur/ Xhemi Shehu do të rikthehet në ekran

Publikuar

-

Nga

cna show

Aktori Salsano Rrapi ka dhënë lajmin se moderatorja Xhemi Shehu do të rikthehet sërish në ekran. I ftuar në emisionin “Goca dhe gra”, Salsano ka zbuluar se Xhemi do të rikthehet me një program të ri, krah Salsanos por që nuk ka të bëjë me Portokallinë.

Po, Xhemi Shehu do kthehet në Top Channel. Do jetë përkrah meje në një program të ri që s’ka të bëjë me Portokallinë. Është në bashkëpunim me Top Channel, unë jam autor. Xhemi së bashku me mua është moderatore. Regjisor është Altin Basha dhe ky do të jetë një emision i ri në Top Channel”, tha aktori.

LEXO EDHE:  “Më keni çarë kokën”/ Shqipja reagon keq gjatë intervistës

LEXO EDHE:  Sara deklaroi se është beqare/ Reagon Atdheu

Kujtojmë se Xhemi Shehu pak kohë më parë njoftoi se kishte marrë vendimin që të largohej nga bota e televizionit, por duket se ajo do të rikthehet sërish me një program të ri / CNA.alXhemi Shehu e thotë publikisht/ “E kam mbyllur njëherë e mirë me televizionin”

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arjola e zhgënjyer nga Fifi: Nuk e kuptoj ku i lindi dashuria e madhe për Donaldin

Publikuar

-

Nga

cna showbizz

Këngëtarja Filloreta Raçi, mbrëmjen e spektaklit të së martës u bë pjesë e Big Brother Vip, ku tregoi mbështetjne e saj për Monikën si dhe këndoi këngën Diell.

Më pas jao takoi të gjithë banorët, duke qëndruar pak më shumë në përqafim me Donaldin se sa me konkurentët e tjerë.Kjo duket se nuk i ka pëlqyer aspak Arjolës, e cila në një bisedë me Einxhel është shprehur se nuk e ka pritur këtë afrimitet të madh të Fifit me Donaldin, pasi në shumë raste kanë qenë të tjerë që i kanë qëndruar pranë në situata të vështira.

LEXO EDHE:  Sara deklaroi se është beqare/ Reagon Atdheu

LEXO EDHE:  “Unë jam “bosi” këtu”/ Ndjekësi i bën komentin epik Toles: "Më vjen keq por..."

Një gjë që më bën shumë habi është dashuria e madhe e Fifit kundrejt Donaldit. Fifi ka pasur dikë shumë më afër se ç’ka patur Donaldin. Nëse do Monikën, duhet të mbështesësh Monikën”, ka thene Arjola./A.E- CNA.al

LEXO TE PLOTE