Connect with Us

Sherri i tyre bëri xhiron e rrjetit/ Stresi habit me deklaratën për Einxhel pas hyrjes në “Big Brother Vip”

Showbizz

Sherri i tyre bëri xhiron e rrjetit/ Stresi habit me deklaratën për Einxhel pas hyrjes në “Big Brother Vip”

Publikuar

-

/
cna lajm show

Rreth një vit më parë sherri mes reperit të njohur Stresi dhe moderatores Einxhel Shkira bëri bujë të madhe në media. Gjithçka nisi nga Einxhel e cila ishte kundër shkatrimit për shkak të protestave, ndërkohë Stresi, i cili ishte shumë i përfshirë në protestat për vrasjen e Klodian Rashës nga polici, i është vënë kundër. Madje sheri mes tyre degradoi në ofendime publike.

LEXO EDHE:  Deklarata tronditëse e Faik Bucit për vajzën/ Edhe sot po të më dalë para e vras

Stresi është pyetur për pjesëmarrjen e moderatores në emisionin “Big Brother Vip” dhe ka habitur me deklaratën e tij.

“Më duket konkurente e fortë”, është shprehur Stresi./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  +18/Zbulohen fotografi pas përfundimit të seksit të Lori Hoxhallarit

LEXO EDHE:  "Fitova 5.2 mln lekë në baste"/ Zbardhen deklaratat kontradiktore shkarkuan prokurorin Luan Kaloçi

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  “Berisha rrotë k***”/ Rama flet për deklaratën që bëri bujë: E kam thënë…

LEXO EDHE:  "Fitova 5.2 mln lekë në baste"/ Zbardhen deklaratat kontradiktore shkarkuan prokurorin Luan Kaloçi

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Deklarata tronditëse e Faik Bucit për vajzën/ Edhe sot po të më dalë para e vras

LEXO EDHE:  “Berisha rrotë k***”/ Rama flet për deklaratën që bëri bujë: E kam thënë…

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE