Connect with Us

Një vajzë e panjohur i hyn në shtat/ Reagimi i Granitit është epik

Showbizz

Një vajzë e panjohur i hyn në shtat/ Reagimi i Granitit është epik

Publikuar

-

/
cna lajm show

Prova e vendosur nga produksioni i “Big Brother Vip” ka krijuar shumë situata komike brenda shtëpisë. Pavarësisht se kush hyn në shtëpi banorët duhet të sillen sikur nuk është askush.
Së fundmi një vajzë e panjohur ka hyrë në shtëpi dhe ka shkuar tek shtrati i Granitit.

Ky i fundit ishte duke fjetur dhe në momentin që ka parë vajzën nuk ka mundur të mos e tregojë me mimikën e tij habinë.
Por duke pasur parasysh provën e produksionit është përpjekur që të mos e bëjë shumë të dukshme këtë fakt.

LEXO EDHE:  Sherr në “Big Brother”/Fiorentina ua ngec në grykë bukën banorëve

Vajza guxoi t’i afrohej akoma më shumë ish futbollistit madje në një moment u shtri me kurriz afër tij. Reagimi i Granitit ka qenë shumë epik. Ai është përpjekur të mos reagonte dhe të gjithë banorët e tjerë kanë nisur të qeshnin dhe ta ngacmonin në lidhje me të./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Florjan Binaj, baba për herë të tretë/ Emri i veçantë që ka zgjedhur për vogëlushen

Publikuar

-

Nga

Florjan Binaj për mbylljen e jetës së natës/ Është studim i Universitetit të Surrelington

Aktori i humorit Florjan Binaj është bërë baba për herë të tretë. Aktori ka ndarë me të gjithë lajmin e bukur për ardhjen në jetë të së bijës, të cilën ka vendosur ta quajë Vjosa.

Binaj ka publikuar një video ku tregon dorën e vogëlushes dhe krahas shkruan:

VJOSA lumturoi pafund sot mamin, babin dhe familjen Binaj.❤️ Faleminderit stafit të maternitetit Mbretëresha Geraldinë! Jetë të gjatë e vogla jonë!”-shkruan ai në “Instagram”./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Zgjerimi i kufijve detarë/ MEPJ reagon pas deklaratave të qeverisë greke

LEXO EDHE:  “E urrej me shpirt”/ Modelja bën deklaratën e fortë, sulmon ashpër Fifin

  

View this post on Instagram

 

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plas” sherri mes Arbana Osmanit dhe Fjoralba Ponarit/ Zbulohet arsyeja

Publikuar

-

Nga

cna show

Gjatë spektaklit të së premtes të Big Brother Vip, moderatorja Einxhel Shkira mori një surprizë nga dy mikeshat e saj të ngushta, dy moderatoret e njohura të ekranit, Fjoralba Ponari dhe Argjira Spanca.

Në takimin me Einxhel, Fjoralba ka folur për lidhjen e saj me Dagzin dhe i është drejtuar mikeshës së saj me një këshillë që përveç raportit me Dagz të shikojë edhe lojën.

“Vetëm një gjë, mos harroni se keni ardh për të fituar, mos harroni të angazhoheni në sfida dhe në lojë”, u shpreh Fjoralba, e cila mori menjëherë reagimin nga Arbana, e cila ndërpreu takimin e vazjave dhe iu kujtoi se nuk duhet të japin informacione nga jashtë pasi dëmtojnë lojën e njerëzve apo miqve të tyre.

LEXO EDHE:  U tha se do të ishte pjesë e “Big Brother VIP”/ Këngëtarja e mohon kategorikisht

LEXO EDHE:  Ish- banorja e “Big Brother” merr propozimin për martesë live në emision, por pa unazë!Por si duket debati nuk ka përfunduar këtu. Po përflitet se mes dy moderatoreve ka patur një debat të fortë në ambientet e televizionit ku punojnë, pikërisht për këtë shkak.

Sipas asaj që raportohet në media, debati ka qenë i agravuar dhe Arbana është përplasur me Fjoralabën duke i thënë se dha informacion nga jashtë ndërsa kjo e fundit e ka akuzuar produksionin se nuk janë aspka profesionalë./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Edi Manushi i nxjerr videon/ Bora Zemani vite më parë, velinë në Fiks Fare?

Publikuar

-

Nga

cna show

Gazetari dhe moderatori Edi Manushi, në emisionin “Goca dhe Gra”, ka publikuar një video të hershme të moderatores Bora Zemani, kur kjo e fundit ishte pjesë e audicioneve për velinë në Fiks Fare.

Ndryshimet me atë që Bora është sot, janë jo vetëm nga ana e karrierës, por edhe nga pajme e jashtme. Ndonëse bjonde, me ndryshimet e vogla në pamje, Bora ndër vite ka mbajtur tek vetja ëmbëlsinë që transmeton në ekran.

LEXO EDHE:  Zgjerimi i kufijve detarë/ MEPJ reagon pas deklaratave të qeverisë greke

LEXO EDHE:  “E urrej me shpirt”/ Modelja bën deklaratën e fortë, sulmon ashpër FifinMegjithatë ndërhyrjet estetike janë të dukshme, nëse i hedhim një sy profile të saj të dikurshëm dhe atij të sotshmit. Por pavarësisht kësaj, Bora ka qenë dhe është një nga vajzat më të bukura dhe të pëlqyera të ekranit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE