LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Me fat nëse i keni partnerë/ 3 shenjat më besnike të horoskopit

1 Nëntor 2021, 21:30, Horoskopi CNA
Me fat nëse i keni partnerë/ 3 shenjat më besnike të

1.Demi

Kur një dem ndodhet në marrëdhënie, dëshiron që lidhja të zgjasë sa më shumë, duke e bërë atë besnik dhe shumë të durueshëm me partnerin. Demi pëlqen thjeshtësinë dhe stabilitetin në jetë.

2.Gaforrja

Gaforrja është “kryefamiljari” i zodiakut. Kërkon siguri në një marrëdhënie. Lëndohet dhe ofendohet lehtë, por lidhet emocionalisht aq shumë  me partnerin, sa që mund ta lërë veten mënjanë vetëm e vetëm për të falënderuar atë.

3.Peshorja

Peshorja kërkon ekuilibër në jetë dhe nuk do të bënte asgjë për ta prishur atë. Ai/ajo e di se çfarë ju pëlqen dhe kurrë nuk harron ditëlindjet, përvjetorët dhe datat e rëndësishme./CNA.al

Lajmet e fundit nga