Connect with Us

E papritur, Arbana Osmani hyn në shtëpinë e “Big Brother Vip”/ Cili është qëllimi i moderatores

Showbizz

E papritur, Arbana Osmani hyn në shtëpinë e “Big Brother Vip”/ Cili është qëllimi i moderatores

Publikuar

-

/
cna lajm show

Ditën e sotme në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka hyrë moderatorja e emisionit Arbana Osmani.

Hyrja e saj habiti të gjithë banorët por asnjëri prej tyre nuk mund të reagonte.

Kjo për arsye sepse produksioni i “Big Brother Vip” ka  vendosur si provë që pavarësisht se kush hyn në shtëpi banorët duhet të sillen sikur nuk ka asnjë prezent. Kjo provë ka krijuar shumë situata komike brenda në shtëpi.

LEXO EDHE:  Detaji që Arbana zbuloi për Einxhel: Ajo ka një dramë familjare që…

Arbana Osmani ka kaluar pothuajse në të gjithë shtëpinë, ka hyrë në dhomën  e gjumit madje zgjoi edhe Donaldin.

Deri tani duket se të gjithë konkurentët ja kanë dalë të kryejnë me sukses provën e produksionit, megjithëse ne na duhet të presim për të parë nëse edhe “Vëllai i Madh” ka këtë mendim./CNA.al

cna lajm showbiz

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Video-Çifti i BBV drejt martesës?/ Dagz-i i ka vënë një kusht Einxhel 

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike,

Mëngjesin e djeshëm, Dj Dagz ishte zgjuar me shumë pozitivitet. Ai vendosi që t’u përgatiste mëngjesin Einxhel dhe Egoznës, të cilat ndodheshin të ulura te shezlogët jashtë në oborr.

E kur të gjithë shohin Dagz me ushqimin në dorë nisin e ngacmojnë si atë ashtu edhe moderatoren. Beniada sapo e pa tha “Dagz çun për shtëpi”, e pastaj e pyet atë nëse do të martohej me Einxhel edhe pse pi cigare.

Biseda mes banorëve:

Beniada: Shih shoqet e nuses erdhën me vrap. Sa i mirë ky Dagz-i. Çun për shtëpi ky Dagz.

Einxhel: Sa do thoja nuk ka marrë filadelfia, po thashë lëre se s’po ja them fare.

LEXO EDHE:  Shëtitja e parë e Diellit në natyrë/ Arbana Osmani publikon momentin e bukur me të birin

LEXO EDHE:  Pas ndarjes me Oriola Marashin, fituesi i Big Brother shihet brenda shtëpisë së moderatores

Egzona: Ti po do me gjet të pa përgatitur Dagz-in?

Beniada: Hiqe këtë cigaren tani. O Dagzi ti do ta martosh edhe po piu cigare?

Dagz: Jo, jo. Kushtin kryesor e ka me lënë cigaren.

Beniada: Bravo DagzArbër: Einxhel këtu ndahen rrugët tona.

Iliri: Për t’u martuar paske Dagz.

Dagz: Nuk kam pas nevojë me i thënë hiç, vet e ka propozuar.

Beniada: Bravo Dagz-i sa të dua.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Beniada “spiunon”/ Arjola po mbështetet tek muri, thuaja ti o Vëlla i Madh

Publikuar

-

Nga

Prova e radhës e banorëve është që të rrinë brenda kutive dhe të ecin duke u zvarritur e të mos mbështeten nëpër mure, vetëm tek njëri-tjetri.

Beniada vuri re Arjola po mbështetej në mur dhe pas saj reagoi Donaldi e Iliri. Ndërsa Arjola tha se nuk është mbështetur dhe i tha banorëve se nuk po i kthente përgjigje sepse po meditonte.

Beniada: Vëllai i madh, Arjola po mbështetet tek muri i derës. Thuaja ti që nuk lejohet.

LEXO EDHE:  10 çiftet VIP shqiptarë që janë bashkë, por nuk e pranojnë

LEXO EDHE:  E papritur/ Beniada shfaq hapur ndjenjat për banorin e “Big Brother Vip”: Nisi si lojë por…

Donald: Arjola je gabim aty, kot që rri.

Iliri: Më mirë t’ia thonë tani.Arjola: Nuk jam mbështetur.

Beniada: Pse nuk përgjigjesh moj?

Arjola: Më lini rehat se po fle gjumë. Mos flisni me mua. Fol me Monikën aty.

Donald: Arjola pse nuk flet?

Arjola: Do shkoj tek dhoma e gjumit. Isha në meditim./TCH

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nxehet situata në Përputhen/ Mikela ia fut me shuplakë fytyrës Erjonit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Sot në emisionin Përputhen është shfaqur një video që tregon afrimitet të madh mes Ana Lleshit dhe Erionit.

Pati shumë provokime mes tyre dhe kjo ka bërë të ndihet keq Mikelën, e cila me Erionin ka patur shumë takime romantike.

Teksa Erjoni pritej të realizonte takimin 4 minutësh me Anën, pas kësaj skene, Mikela shkon drejt tij dhe i gjuan me shuplakë dhe i hedh mikrofonin në fytyrë.

LEXO EDHE:  Shëtitja e parë e Diellit në natyrë/ Arbana Osmani publikon momentin e bukur me të birin

LEXO EDHE:  E papritur/ Beniada shfaq hapur ndjenjat për banorin e “Big Brother Vip”: Nisi si lojë por…Pas kësaj, Ana i ka kërkuar Erionit t’i shkojë nga pas për të sqaruar marrëdhënien me të.

Ndërkaq Arjan Konomi i është kthyer Anës duke i thënë se kjo sjellje provokoi këtë situatë dhe ishte hipokrite nga ana e saj që i kërkoi Erionit t’i shkonte pas Mikelës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE