Connect with Us

“Bashkëshorti im është i përkryer”/ Paloma i kthen përgjigje komenteve negative

Showbizz

“Bashkëshorti im është i përkryer”/ Paloma i kthen përgjigje komenteve negative

Publikuar

-

/
cna lajm show

Pas daljes së nga emisioni më i shikuar dhe i përfolur i momentit “Big Brother Vip” gazetarja Paloma është përballur me të gjitha komentet negative që i janë adresuar bashkëshortit të saj pas ajo deklaroi se ishtë dhunuar fizikisht prej tij. Në lidhje ,me këto komente ajo është shprehur në emisionin “Ftesë në 5” se nuk janë të vërteta sepse Andrei është një baba dhe bashkëshort i përkryer.

LEXO EDHE:  Graniti del nga shtëpia e Big Brother Vip/ Reagon motra e futbollistit: Më në fund mbaroi

E kam lënduar sepse tani është kulmi i kreataivitetit të tij. Ka bërë prodhime muzikore për shumë artistë në Shqipëri dhe Kosovë. Madje ka krijuar edhe targetin e tij. Është një baba motivues shumë i përkushtuar. Mund të ketë shumë si Andrei. Ne duhet të zgjedhim t’i ndihmojmë”, është shprehur Paloma gjatë intervistës./CNA.al

cna lajme show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Për mua ishte gjë e bukur”/ Donaldi flet për Borën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një ditë më parë, në shtëpinë e “Big Brother VIP” kanë ardhur tre parashuta. Dy prej tyre kanë qenë për çiftin Einxhel dhe Dj Dagz, ndërsa tjetra e cila ka tërhequr më shumë vëmendje ka qenë parashuta dedikuar Donaldit që shkruante: 9 janar!

9 janari është pikërisht ditëlindja e ish-partneres së ti,j Bora Zemani, dhe mesa duket fansat kanë dashur t’ia rikujtojnë aktorit të humorit, edhe pse tashmë ai është në një lidhje tjetër me banoren e shtëpisë, këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Kjo e fundit nuk ka reaguar aspak mirë pas ardhjes së parashutës, siç duket dhe në mimikat e fytyrës dhe reagimeve të saj. Pas kësaj “surprize” Donaldi ka bërë një bisedë me Beatrix ku mesa duket ka dashur t’i shpjegojë kuptimin e datës 9 janar.

LEXO EDHE:  Sherr në Big Brother/Kjo banore “futet” mes çiftit Katerina-Lupçe

LEXO EDHE:  “Gazetarët e terrenit dhe ti”/ Andi Përmeti: Të gjithë i detyrohemi një falenderim

Biseda mes tyre:

Donaldi: Data 9 janar është ditëlindja e…

Beatrix: E mora me mendDonald: Se di nëse është koecidencë apo jo, edhe nuk dua që ti të…

Beatrix: Jeta është historia jote

Donald: Nuk di ca të them për Zotin, për mua ishte shumë gjë e bukur realisht

Beatrix: Qetësohu se nuk ka asnjë gjë, për kokë të mamit. Unë të kam thënë është një gjë që e ke jetu edhe pjesë e jotja

Donald: Sido që të jetë unë e respektoj

Beatrix: Po nuk diskutohet, ne i kemi fol këto gjëra në fillim. Unë mërzitem për budallaqe këto jo për këtë jeta të kam thënë./Shqip

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tejkalon kufijtë e imagjinatës/ E lyer me baltë, Oriola Marashi hyjnore në setin e fundit fotografik

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Oriola Marashi është padyshim një nga modelet më të komentuara dhe më seksi të momentit.

Prej kohësh, Marashi ka tejkaluar kufijtë me famën e saj duke u kthyer në një nga emrat më të kërkuar në fushën e modës dhe nga fotografët.

Modelja ka sfiluar për një nga kompanitë më të njohura të veshjeve siç është Guess.Bukuroshja shqiptare di të tërheqë gjithnjë vëmendjen e ndjekësve të saj, siç ka bërë edhe së fundmi. Ajo shfaqet mahnitëse dhe tejet sensuale në setin e ri fotografik të realizuar nga fotografi Juxhin Kurti.

LEXO EDHE:  Graniti del nga shtëpia e Big Brother Vip/ Reagon motra e futbollistit: Më në fund mbaroi

LEXO EDHE:  Graniti del nga shtëpia e Big Brother Vip/ Reagon motra e futbollistit: Më në fund mbaroi

Joshëse, seksi dhe tunduese, Oriola nuk ka lënë vend për fjalë me fotot ku shfaqet e lyer e tëra me baltë. Për më tepër, shihni galerinë me fotot mahnitëse të Oriola Marashit./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  Graniti del nga shtëpia e Big Brother Vip/ Reagon motra e futbollistit: Më në fund mbaroi

LEXO EDHE:  Graniti del nga shtëpia e Big Brother Vip/ Reagon motra e futbollistit: Më në fund mbaroi

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE