Connect with Us

Arjola Demiri vjen me një tjetër deklaratë prekëse/ “Fëmijëve të mi nuk duhet…”

Showbizz

Arjola Demiri vjen me një tjetër deklaratë prekëse/ “Fëmijëve të mi nuk duhet…”

Publikuar

-

/
cna lajm show

Së fundmi aktorja  Arjola ka folur me moderatoren Einxhel për fëmijët e saj. ajo është shprehur se është e gatshme të bëjë çdo sakrificë të mundshme për të mirën e fëmijë të saj.

Ndër të tjera ajo ka treguar se për shaka të punëve në lidhje me profesionin e saj kanë qenë shumë të rradha ditët e pushimeve.

Në ‘’Portokalli’’ kam angazhimin vetëm disa ditë të javës, por pjesën tjetër të ditëve më duhet të jem në udhëtim të vazhdueshëm drejt Kosovës. Në Kosovë jam aktore e një seriali dhe një nga moderatoret e një emisioni kushtuar grave dhe vajzave’’, është shprehur ajo.

LEXO EDHE:  Pas rikthimit nga dhoma e dënimit/ Graniti: Luajta mendsh pa ty Fifi

Einxhel i ka thënë se habitet shumë nga vullneti i saj për te arritur që t’i përballojë të gjitha këto aktivitete.

‘’Është e vështirë por jo e pamundur. Fëmijëve të mi nuk duhet t’ju mungojë asgjë, në asnjë moment’’ ka treguar Arjola./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Gjoksin e bëra vetë”/ Beatrix “çmendet” pas vetes: O shalë e bukur, o yll

Publikuar

-

Nga

cna show

Beatrix Ramosaj është një nga banoret më të komentuara të Big Brother për lidhjen e saj me Donald Veshaj.

Por përveç kësaj është vajza që kujdeset më së shumti për pamjen e jashtme, pasi gjithnjë jo vetëm në prime, por edhe në ditët e zakonshme ajo shfaqet mjaft e kuruar.

Ndonëse merr komplimenta nga banorët e shtëpisë, për Trixën duket se nuk janë të mjaftueshme dhe sot gjatë një bisede me banorët ka falenderuar nënën e saj për këmbët e bukura që i ka dhuruar si dhe nuk ka ndaluar së bëri edhe më shumë komplimenta vetes.

LEXO EDHE:  Vajzat e “Big Brother Vip” tregojnë hapur kur kanë humbur virgjërinë

LEXO EDHE:  Vajzat e “Big Brother Vip” tregojnë hapur kur kanë humbur virgjërinë

Mami faleminderit për këmbët e mira që më ke dhënë. Gjoksin nuk ma dhe, por e bëra vetë. O shalë e bukur, o yll” është shprehur Beatrixa./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Të martën filloj rrugëtimin në shtëpinë më të ndjekur”/ Ermal Mamaqi pjesë e Big Brother?

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi ka befasuar të gjithë ndjekësit e tij, pasi ka bërë me dije se të martën do të nisë rrugëtimin në shtëpinë më të ndjekur, të Big Brother.

Teksa ka publikuar një foto me Arbana Osmanin, krahas shkruan: “Miq të martën filloj dhe unë rrugëtimin e bukur në shtëpinë më të ndjekur. Uroj të më mbështesni në këtë aventurë.😍 Thank you @arbanao.”

LEXO EDHE:  WOW-Luana Vjollca i vë “flakën” rrjetit me pozat me bikini minimaliste

LEXO EDHE:  “Çfarë fati të ndash ditën e lindjes me ty”/ Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj urojnë njëri-tjetrin duke u puthurShumë prej ndjekëse mendojnë se kjo është një shaka e aktorit, por ajo që mund të ndodhë është që Ermali të jetë surpriza për ndonjë nga banorët./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto-Beatrix zhvishet e “qetë” dhe e pabezdisur/ Nuk i bëhet vonë për kamerat

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Banorët në shtëpinë e Big Brother Vip shpeshherë e harrojnë faktin se janë të rrethuar nga kamera që filmojnë çdo lëvizje të tyre gjatë 24 orëve çdo ditë.

Por edhe pse shtëpia është e mbuluar me kamera në çdo cep, kjo nuk i ka penguar banorët të vazhdojnë të rrinë të “qetë” e të pabezdisur nga kamerat.Ditën e djeshme teksa banorët ishin duke u bërë gati ndodhi një skenë që nuk është e para që ndodh brenda këtij BBVip.

LEXO EDHE:  Pas rikthimit nga dhoma e dënimit/ Graniti: Luajta mendsh pa ty Fifi

LEXO EDHE:  “Çfarë fati të ndash ditën e lindjes me ty”/ Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj urojnë njëri-tjetrin duke u puthur

Teksa Beatrix ishte duke u bërë gati, ajo kishte zgjedhur të veshi një fustan ngjyrë jeshil, por duke harruar kamerat këngëtarja zgjodhi të zhvishet aty. Por, raste si ky i Trixës nuk kanë qenë të pakta, pasi momente të tilla kanë ndodhur dhe me banore të tjera, si Arjola, Beniada dhe Fifi./Shqip

LEXO TE PLOTE