Connect with Us

Përlotet Betarix Ramosaj/ Çfarë e preku kaq shumë këngëtaren

Showbizz

Përlotet Betarix Ramosaj/ Çfarë e preku kaq shumë këngëtaren

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është një nga këngëtaret, e cila së fundi është bërë pjesë e shtëpisë së Big Brother Vip.

Trixa ka rrëfyer një ditë më parë historinë e trishtë të ndarjes nga jeta të babait të saj, me të cilën ka përlotur të gjithë banorët.

Sot ajo është prekur dhe është përlotur sërish teksa ka dëgjuar këngën e të vëlllait Alban Ramosaj.

LEXO EDHE:  U përfol për ndarje nga bashkëshorti/ Këngëtarja shqiptare sqaron të vërtetën

Papritur ajo ka shpërthyer në lot dhe shprehet se i mungon shumë zëri i tij pasi nuk e kishte dëgjuar prej ditësh, pasi ndodhet në Big Brother Vip./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Beniada pëson incidentin e frikshëm në Big Brother

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Banorët duket se janë larguar nga debatet dhe sherret për pak orë, duke u argëtuar me lojëra me njëri-tjetrin.

Beniada teksa luante me Donaldin, ka pësuar një incident të frikshëm. Duke e ndjekur nga pas, ajo ka rrëshqitur dhe është përplasur në tokë.

Edhe pse është vrarë, Beniada e ka marrë me sportivitet, duke qeshur e duke treguar se ka pësuar një tronditje në kokë.

LEXO EDHE:  “Ju doli boja”/ Adriana Matoshi i del në mbrojtje Arjola Demirit: E ndjeni fituesen

LEXO EDHE:  U përfol për ndarje nga bashkëshorti/ Këngëtarja shqiptare sqaron të vërtetën

“U tërbova”, thotë Beniada duke nënkuptuar se është vrarë.

Ndëkrohë Donaldi me humor i thotë: “Ikim bëjmë një ezhe koke 10 minuta te spitali”./ A.E-CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Monika nuk përmbahet më/ I kërkon Donaldit puthje në buzë

Publikuar

-

Nga

cna show

Big Brother ka vendosur disa dënime për banorët, dhe Donadli duhet të përgjigjet me “Po” për çdo lloj dënimi që do të marrë nga banorët.

Duke qenë në këto kushte, Monika i ka kërkuar një puthje Donaldit në buzë.  Kjo situatë ka shkaktuar shumë të qeshura në shtëpi, duke u çliruar pak nga debatet dhe përplasje me njëri-tjetrin.

Pjesë nga biseda

Monika: Unë dua të të puth

LEXO EDHE:  A do të ketë ish konkurrentë të Përputhen në Big Brother Vip?/ Përgjigjet Arbana Osmani

LEXO EDHE:  Një “minë” e vërtetë/ Njihuni me modelen që “vret” me format e saj

 

Donald: Si të më puthësh?

 

Monika: Të të puth more

 

Donald: Po, okej mirë

 Monika: E pra tani përgatitu për puthjen time

 

Monika: Po do të puth në buzë

 

Donald: Në buzë ë? Uau Monika…/A.E- CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Beniada “pajton” Ilirin dhe Donaldin/ I “dënon”  të qëndrojnë të përqafuar

Publikuar

-

Nga

cna show

Beniada Nishani është një nga banoret më të komentuara dhe më të pëlqyera të këtij edicioni të Big Brother Vip.

Së fundi “Vëllai i Madh” i ka dhënë mundësinë të zgjedhë dy banorë të cilët duhet të qëndrojnë të përqafuar për 5 minuta.

Pa u menduar gjatë, Beniada ka zgjedhur Donaldin dhe Ilirin.

Kujtojmë se Iliri dhe Donaldi gjatë gjithë rrugëtimit në Big Brother kanë patur përplasje mes njëri-tjetrit dhe debate shumë të forta./ A.E-CNA.al

 

LEXO EDHE:  A do të ketë ish konkurrentë të Përputhen në Big Brother Vip?/ Përgjigjet Arbana Osmani

LEXO EDHE:  “Ju doli boja”/ Adriana Matoshi i del në mbrojtje Arjola Demirit: E ndjeni fituesen 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE