Connect with Us

“Një lepurushe seksi”/ Oriola Marashi nuk lë vend për komente me maskimin e saj për Halloween

Showbizz

“Një lepurushe seksi”/ Oriola Marashi nuk lë vend për komente me maskimin e saj për Halloween

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Oriola Marashi është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale me fotot e saj provokuese.

Së fundi ajo ka ndarë me të gjithë ndjekësit mënyrën se si është maskuar për festën e Halloween.

Modelja është shfaqur më seksi se kurrë e maskuar si një lepurushe e zezë.

“Gëzuar Halloween-in lepurusha”, shkruan Marashi krahas fotove seksi. Përveç Oriolës ka patur dhe personazhe të tjerë të shoëbizzit shqiptar që janë maskuar.

LEXO EDHE:  Bjondina më s*ksi e momentit/ Kjo është modelja që po çmend rrjetin me fotot me bikini

Tayna, Zaimina Vasjari, Anxhela Peristeri e shumë të tjerë./ CNA.al

 

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  Nga fustanet deri tek tutat/ Ja si mund t’i kombinojmë çizmet sipas Irina Shayk

LEXO EDHE:  Kërkoni flokë të shëndetshëm? Ja si të veprojmë me kaçurrelat

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  FOTOT- Njihuni me modelen që tundon me pozat e saj

LEXO EDHE:  Kërkoni flokë të shëndetshëm? Ja si të veprojmë me kaçurrelat

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Modelja më e parezistueshme e Playboy/ Fotot më të nxehta të bukuroshes së Instagramit

LEXO EDHE:  Njihuni me bashkëshortët e modeleve tuaja të preferuara

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE