Ndarje dhe tensione të forta/ Çfarë parashikojnë yjet për javën e parë të Nëntorit

31 Tetor 2021, 07:46, Horoskopi CNA
Ndarje dhe tensione të forta/ Çfarë parashikojnë yjet

Për ju të lindurit në shenjën e Dashit, këtë javë pritet të ndiheni të rënduar emocionalisht dhe nuk do të mendoni shumë përpara se të veproni. Impulsiviteti juaj nuk do t?a përmirësojë situatën në shumë aspekte të jetës suaj. Në punë do të hasni në disa situata, të cilat do të shkaktojnë probleme me kolegët.

Një javë e mirë do të shënjojë aspektin e dashurisë për të gjithë ju të lindurit në shenjën e Demit. Lajme të mirë këtë javë duket se ka edhe për beqarët pasi do të kenë mundësi të realizojnë njohje të reja. Këtë javë do të jeni aktiv dhe por të premten gjërat mund të marrin një kthesë më të ngadaltë. Do bënit mirë të pushonit gjatë fundjavës.

Javë e mirë paraqitet për të gjithë të dashuruarit e shenjës së binjakëve. Do të keni mundësi të dilni shpesh me partnerin. Edhe për beqarët paraqiten mundësi të mira. Në punë këtë javë mund të keni probleme, por duhet të dini që ato do të zgjidhen së shpejti.

Për të gjithë të lindurit në shenjën e Gaforres, kjo javë paraqitet ndër më të mirat për dashurinë. Nëse jeni beqar dhe jeni të interesuar për dikë të ri në jetën tuaj ka shpresa për të nisur diçka të re. Në fushën profesionale nuk do të jenë ditë shumë të mira. Pritet të keni shumë probleme me kolegët. Kushtojini vëmendje shpenzimeve dhe kujdesuni për buxhetin.

Përpiquni të jeni më të qetë gjatë kësaj jave ju të shenjës së Luanit, pasi stresi që keni do të reflektohet edhe në marrëdhënien tuaj. Gjatë fundjavës gjithçka do të përmirësohet falë Venusit pozitiv që do të ofrojë shanse të shkëlqyera edhe për beqarët. Sektori ekonomik do të jetë i favorizuar falë punës së palodhur të bërë deri më tani.

Këtë javë pritet të keni shumë tensione në fushën e ndjenjave, që mund të cojnë edhe në ndarje.Takime të reja vijnë për beqarët! Në punë nuk e keni kursyer veten dhe këtë javë do të keni shumë shanse të shkëlqyera për të marrë kënaqësi profesionale dhe morale. Energjia dhe dëshira për të punuar janë në maksimum, ashtu siç është përqendrimi juaj.

Në dashuri pritet të keni disa surpriza në fillim të javës, të cilat nuk do ju pëlqejnë shumë. Për fat të mirë, situata ndryshon gjatë fundjavës si për çiftet ashtu edhe për beqarët pasi do të kenë perspektivë të mirë për të lënë mënjanë keqkuptimet dhe të bëjnë plane. Në punë duhet të shmangni absolutisht qëndrimin e humbur. Mundohuni të keni më shumë besim në aftësitë tuaja.

Në dashuri këtë javë të preferuarit janë beqarët sepse ata mund të bëjnë takime vërtet intriguese, por vetëm nëse e lënë të shkuarën pas dhe nuk e lejojnë veten të kushtëzohen nga paragjykimet. Situatat e favorshme mund të shfaqin një dëshirë të madhe për t?u përfshirë dhe për të ndërmarrë nisma kurajozë. Realizoni projekte afatgjata, qielli është në anën tuaj.

Këtë javë Venusi mbron dashurinë. Beqarët do të duhet të largojnë të gjithë njerëzit negativë që kanë përreth nëse duan të rigjejnë qetësinë e tyre. Në punë ofrohen zgjidhje të shkëlqyera që mund të gjenden për problemet profesionale. Mos kini frikë të guxoni dhe të bëni kërkesa.

Java për ata që kanë lindur në shenjën e Bricjapit përfshin gjëra të rëndësishme në dashuri. Ata që janë në çift do të përjetojnë qetësi në dashuri. Beqarët mund të jenë në gjendje të bëjnë takime interesante dhe të fillojnë një histori që mund të bëhet e rëndësishme. Lidhur me punën është koha e duhur për të bërë projekte të reja.

Gjatë javës do të keni ulje e ngritje ju që jeni çift. Javë e mirëpritet të jetë për beqarët, ata do të njohin njerëz interesantë. Në punë priten ndryshime disa shumë të dëshiruara, të tjera të padëshiruara. Ditët më të mira të javës janë e enjtja dhe e premtja, të cilat janë edhe më të përshtatshmet për të bërë takime të rëndësishme për sferën profesionale.

Bëni kujdes këtë javë lidhur me dashurinë, ju që jeni në çift. Beqarët do kalojnë një kohë të mirë gjatë fundjavës. Për sa i përket punës, këtë javë mund të ketë akoma disa probleme të vogla, por gjithçka do të zgjidhet së shpejti.

 

Lajmet e fundit nga