Connect with Us

“Përputhen Prime” nis me xhelozi/ Mikela Brunos: Nëse pëlqen Alvisën më thuaj…

Showbizz

“Përputhen Prime” nis me xhelozi/ Mikela Brunos: Nëse pëlqen Alvisën më thuaj…

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Emisioni “Përputhen Prime” ka nisur me një përballje mes Mikelës dhe Brunos të cilët diskutuan marrëdhënien mes tyre. Xhelozia e Miklelës dallon dhe kërkon të ketë një fillim të ri me Brunon. Në një moment ajo i kërkon gjithashtu ti thotë nëse ka pëlqim për dikë tjetar. Konkretisht ajo është bërë xheloze për Alvisën.

Biseda e plotë:

Bruno: Ti ke bërë ca veprime që mua me kan shtyre të ta kthej me të njëjtën monedhë.

Miklela: Ka dicka tjetër që dua ta sqaroj. Ka pasur ca gjëra që nuk më pëlqejnë tek ty. Lidhet me Alvisën. Do të bindësh që Alvisa nuk e ka reale pëlqimin për Bashkimin, se ka pëlqim tjetër. E pëlqen Alvisën?

Bruno: Nëse ti prekesh nga ky fakt atëhere se di, cfarë të bëj unë sipas teje.

LEXO EDHE:  Nuk është bërë pjesë e turit të Përputhen/ Ish konkurrenti befason me deklaratën: Mashtrojnë popullin

Mikela: Dua ta di nëse je i fokusuar tek ajo ta di mos ndërhy

Bruno: Fokusi im është i shpërndarë. Nuk e dija që do bëhëshe xheloze

Mikela:Dua të nis një fillim të ri dhe të harroj çdo debat. Nëse ke interes për dikë tjetër ma thuaj…

Bruno: Si mund ta them këtë në momentin që unë jam akoma në njohje. Fokusi im do të jetë aty ku personi jep, njësoj si i jap unë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Nuk flas me familjen, më kanë hedhur në rrugë”/ Këngëtarja bën rrëfimin prekës

Publikuar

-

Nga

Gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother Vip, banorët kanë treguar histori personale nga më të ndryshmet. Një ndër banoret që ka hyrë së fundmi në shtëpinë më të famshme në vend, Xheisara ka treguar një histori prekëse.

Këngëtarja, e cila ka marrë pjesë në disa konkurse muzikore por edhe koncerte e festivale, gjatë një bisede me banorët është shprehur se nuk ka pasur mbështetjen e familjes gjatë këtij rrugëtimi.Madje, ajo ka deklaruar se me një pjesë të familjes nuk flet sepse kur është bërë këngëtare, ata nuk e kanë pranuar këtë vendim. Xheisara tha se ata donin ta fejonin në moshë të vogël, gjë që ka bërë të largohet nga shtëpia.

LEXO EDHE:  FOTOT: Një bishë e vërtetë / Njihuni me konkurenten e re të “Përputhen”

LEXO EDHE:  Zbulohet surpriza/ Andi Shehi pjesë e klipit të këngëtares së njohur

“Nuk flas me shumë njerëz në shtëpi. Nuk flas sepse kur jam bërë këngëtare më kanë hedhur në rrugë. Më kanë hedh se kanë dash të më fejojnë që të vogël. Unë nuk jam fejuar. Kam ik 17 vjeç nga shtëpia. Edhe kam fjet 20 ditë rrugëve në Tiranë. Edhe mamit i thoja jam shumë mirë. Edhe kam 9 vite që jetoj vetëm. 9 vitë që nuk kam pasur asnjë njeri, a kam bukë apo nuk kam bukë”, tregoi ajo./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shqipja i nxjerr sekretet Antonelës/ “Më qaje në telefon për Mevlanin dhe Atdheun”

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Shqipe Hysenaj dhe Antonela Berishaj janë përplasur sot në rubrikën “Në trotuar”, pas daljes së kësaj të fundit nga shtëpia e Big Brother.

Shqipja i ka thënë në sy Antonelës se ka gënjyër kur është shprheur se në Big Brother ka hyrë pa strategji, pasi është zënë me Arjolën për gjëra të cekëta dhe se nuk ekishte pritur që të ishte aq e pamend saqë i tha Big Mamës më ke sharë serbisht ku ka qenë ajo që ka sharë Donaldin.

Ndër të tjera Shqipja është shprehur se nuk e duron dot hipokrizinë dhe se Antonela e ka marrë në telefon kur ishte pjesë e Përputhen duke qarë për Mevlanin dhe Atdheun.

Pjesë nga biseda

Shqipe: Nuk jam dakord për shumë prej të cilave që tha Antonela. Ti po gënjen, the nuk kam hyrë me strategji, por hyre me strategji. Je zënë me Arjolën për rroba e gjëra të cekëta. Nuk e kam menduar që të ishte aq e pamend, sa i tha Big Mamës që më ke shajt serbisht, kur ka shajt vetë Donaldin.

LEXO EDHE:  5 vajzat seksi të Përputhen 3/ Kush është konkurrentja më e ndjekur në rrjetet sociale

LEXO EDHE:  Sharje dhe konflikte/ Mikela i kërkon falje Adës për ofendimet

Antonela: Shqipe qetësohu.

Shqipe: Këtej duke qarë këtej thua jam femër e fortë, e shajte tjetrën nga kombësia dhe këtej qave, dole si viktimë.Antonela: Po më bën derr derr.

Shqipe: Asaj i duket sikur është në Përputhen, me hipokrizi nuk pajtohem.

Antonela: Nuk jam bullizuese si puna jote.

Shqipe: Ti më qaje në telefon mi, për Mevlanin, për Atdheun.

Antonela: Po të jam ankuar për padrejtësitë aty. Përsa i përket temës unë i thashë Beniadës je e bukur në italisht, Big Mama na tha mos flisni në gjuhë të tjera se do t’i them Vëllait të Madh. Edhe ti ke fol serbisht i thash dhe Einxhel tha mos ia përmend se nuk është gjë e mirë. Edhe në prime i thash që edhe ti më ke sharë serbisht dhe se di pse u kthye në biseda në atë mënyrë.

Shqipe: Nuk e di po t’i thotë tjetrit a do e bëje treshe me vëllanë tënd Romeon.

Antonela: Po e thashë, ti je e frustruar seksualisht Shqipe, je shumë e mbyllur./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-Dalin pamjet/ Bora, Arbori dhe Vin Veli festojnë së bashku

Publikuar

-

Nga

Pas zhurmës së madhe që shkaktoi në rrjet historia e dashurisë së Donaldit dhe Borës, tashmë moderatorja është kthyer në qendrën e vëmendjes së mediave rozë.

Në ditëlindjen e saj, Bora kishte ftuar dhe ish partnerin e saj Dj Vin Veli. Në media po qarkullon një video ku si rrallë herë pas ndarjes, Bora dhe Vin Veli janë parë së bashku.

LEXO EDHE:  E maskuar, në orët e vona të natës/ Ada kapet “mat” me Edin

LEXO EDHE:  FOTOT: Një bishë e vërtetë / Njihuni me konkurenten e re të “Përputhen”Ata shihen duke festuar me Arborin dhe duken mjaft të lumtur./ CNA.al


 

LEXO TE PLOTE