Connect with Us

“Disa vajza vjet nuk i pëlqente askush, rrinin kot”/ Arjan Konomi “thumbon” Sindin

Showbizz

“Disa vajza vjet nuk i pëlqente askush, rrinin kot”/ Arjan Konomi “thumbon” Sindin

Publikuar

-

/
cna lajm show

Produksioni i “Përputhen” ka marrë vendimin që njësoj si vajzat edhe djemtë të kenë të drejtën për të eleminuar, në rast se shumica prej tyre nuk kanë pëlqim për një vajze të caktuar.

Në një moment ka reaguar Arjan Konomi i cili tha se ky ishte vendimi më i mirë që duhet të aplikohej edhe vjet, në mënyrë që mos ketë raste si sezonin e shkuar që kishte disa vajza që nuk i pëlqente askush por sërish qëndronin.

LEXO EDHE:  WOW-Jasmina e Përputhen "thyen" rrjetin me pozën e fundit

Në këtë rast ai ka nënkuptuar se thumbi ishte për Sindin.

“Po shumë mirë që është marë një vendmi i tillë. Se kemi pasur raste edhe vjet që kishte vajza të cilat nuk i pëlqente askush po rrinin këtu kot, na besdisnin edhe ne për 8 muaj”, është shprehur Arjani

Me votat e shumicës djemtë kanë vendosur që të largojnë Tolen./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Banorja e Big Brother rrëqeth me rrëfimin e saj/ “Më kanë plagosur babin tre herë pas koke”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Xheisara, një nga banoret më të reja të Big Brother Vip, teksa ka biuseduar me Arjolën ka treguar një hsitori shumë tronditëse të familjes së saj.

Ajo ka rrëfyer se babai i saj në moshën 25 vjeçare është plagosur tre herë pas koke dhe ka qëndruar për një vit në reanimacion.

Në moshën 25 vjeçare, tim atë ma plagosin tre herë pas koke, pa dashje edhe më çojnë në spital dhe për nje vit ka qenë në reanimacion, ka qenë në gjendje kome”, ka thënë Xheisara./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  “Presion psikologjik”/ Ndjekësit “masakrojnë” Bora Zemanin për sjelljen ndaj Ledianës

LEXO EDHE:  “A të kam ngelur fiksim”/ Edi i kërkon takimin e dytë Adës 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas shuplakës/ E përplotur Mikela shpërthen ndaj Erionit: Më përdore

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Të gjithë menduan se shumë shpejt Erioni dhe Mikela do të ishin çifti i dytë që do të krijohej pas Alvisës dhe Bashkimit, por nuk ka ndodhur kështu pasi mes tyre është futur Ana.

Pas shuplakës, Mikela dhe Erioni janë përballur në Prime Përputhen, ku ajo mes lotësh i është drejtuar Erionit duke e akuzuar se e ka përdorur.“I arrite qëllimet e tua shumë mirë, hyre në këtë program, gjete Mikelën, përdore taktikat e tua, arrtiëm deri në pikën që gati të jap deklaratën për ty, më ke përdorur. Nëse kam pëlqyer dikë relaisht ke qenë vetëm ti, po nuk e meritove.

Më prek fakti që si e kam lejuar të arrinin gjërat deri në këtë pikë dhe se kam kuptuar dhe e lashë veten të lirë”, ka thënë Mikela në Përputhen Prime në përballjen me Erionin./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Donald dhe Beatrix në mision/ Egzona përlotet pas skenave të xhelozisë së këngëtares

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Mbrëmjen e kaluar, Donald dhe Beatrix kanë qenë në një mision me njëri-tjetrin pa qenë në dijeni.

Beatrix ka luajtur rolin e një të dashure xheloze dhe si një person me luhatje humori ndërsa Donaldi ka patur rolin për t’i dalë kundër këngëtares.

Por ajo që e ka përjetuar shumë keq këtë skenë ka qenë Egzona, e cila gjatë misionit ka qenë në shënjestër të Beatrix.

Beatrix u mundua të bënte të tjerët të besonin se ishte xheloze për Egzonën dhe se ajo pëlqente Donaldin ndaj dhe shpesh ka folru për të.

Egzona nuk i ka pritur aspak mirë këto skena dhe ironitë e Beatrixës dhe është përlotur, madje ka kërkuar që të largohet nga shtëpia.

LEXO EDHE:  Mevlani bëhet melankolik/ Kujton episodet e para të Përputhen

LEXO EDHE:  Capital T thumbon kolegët/ “Ju djema kopjoni shumë, më bëni tag herën tjetër”

Më pas Beatrix ka lexuar zarfin e bardhë nga Vëllai i madh që tregon se dyshja kanë qenë në mision, dhe nëse të dy e kanë luajtur mirë rolin do të fitojnë një shpërblim.Egzona nuk e ka pritur mirë këtë dhe është larguar menjëherë në dhomën e gjumit, ndërsa Trixa i kërkon falje./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE