Connect with Us

Olsa Muhameti përshkruan Bora Zemanin me tri fjalë

Showbizz

Olsa Muhameti përshkruan Bora Zemanin me tri fjalë

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Autorja e programit Përputhen, Olsa Muhameti është kthyer në qendër të vëmendjes se mediave rozë për shkak të ecurisë dhe shikueshmërisë që ka patur emisioni Përputhen.

Edhe ky sezon, drejtimi i këtij emisioni i është besuar moderatores Bora Zemani. Në një bisedë në rrjetet sociale , Olsa e ka vlerësuar Borën me tri fjalë duke e cilësuar si një njeri më këmbë në tokë, profesioniste dhe e bukur.

LEXO EDHE:  VIDEO-“Para 5 vitesh kishim të njëjtin hall”/ Arbana tregon çfarë ka ndryshuar sot tek shoqja e saj më e mirë

Kujtojmë se ky është seozni i tretë i Përputhen, i cili vijon të ketë të njëjtin sukses./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përfundon gara në Big Brother për Meridianin/ Nuk fiton dot sfidën me Ilirin dhe Donaldin  

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Për Meridian Ramçajn ka përfunduar gara në Big Brother Vip. Në sfidën përballë Donaldit dhe Ilirit, ai ka rezultuar si personi i zgjedhur nga publiku për të lënë shtëpinë e Big Brother Vip.

Teksa banorët e tjerë e përshëndesin Meridianin, Donaldi është shfaqur i përlotur.Për këtë opinionisti Arbër Hajdari është shprehur se e sigurt që Donaldi donte që të dilte Meridiani dhe nuk i ka kuptuar kurrë këto lotët që derdhen në një moment të tillë.

LEXO EDHE:  “Më falni, e di që shumë prej jush do më urrejnë”/ Çfarë do të mbajë mend Bora Zemani nga Përputhen?

LEXO EDHE:  Deputeti i "fiksuar" pas Luana Vjollcës: Më dridhet zemra edhe buza

Ndërkohë kujtojmë se Meridiani ka ende një mundësi të rifutet në shtëpinë e Big Brother, vetëm nëse bileta që ndodhet në goglën e tij është një biletë kthimi./A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthje e përqafime/ Einxhel dhe Dagz kalojnë momente intime në xhakuzi

Publikuar

-

Nga

cna show

Romanca vazhdon për Einxhel dhe Dj Dagz. Pas puthjeve të zjarrta në oborr, initmiteti ka vijuar në suitën me xhakuzi.

Einxhel dhe Dj Dagz kanë shijuar disa momente tejet relaksuese në xhakuzi, ku kanë shkëmbyer përqafime dhe puthje të zjarrta.

Më pas ata kanë fjetur në një shtrat ku as aty nuk kanë munguar përkëdheljet dhe puthjet pasionante.

LEXO EDHE:  “Më falni, e di që shumë prej jush do më urrejnë”/ Çfarë do të mbajë mend Bora Zemani nga Përputhen?

LEXO EDHE:  “Frika ime më e madhe ishte mami”/ Rama mesazh qytetarëve përmes rrëfimit të Luana Vjollcës

Duket se tashmë Einxhel është çliruar nga çdolloj presioni dhe nuk e ka aspak problem të shijojë momentet e saj me Dagz-in./A.E-CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Einxhel dhe Dagz nuk ndalen/ Puthje pasionante mes çiftit

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë kthyer në personazhet më të komentuara të momentit. Pas mesazhit të marrë nga motra e Dj Dagz, Einxhel duke se ka fituar më shumë siguri dhe pas spektaklit të së martës moderatorja dhe Dj Dagz kanë shkëmbyer puthje pasionante.

Duket se tashmë mes tyre gjërat po shkojnë më së miri dhe po shijojnë momente shumë të afërta me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Rudina Dembacaj flet hapur për marrëdhëniet me fëmijët e Markut: Ishte e vështirë

LEXO EDHE:  “I donte të dyja!” Bora Zemani rrëfen sikletin që ndjeu pas pyetjes së të birit

Kujtojmë se puthja e parë mes tyre u komentuar gjatë nga banorët dhe nga mediat rozë.

Pasi kishin kthyer disa gota, Dagz puthi moderatoren, por kjo e fundit u shpreh e penduar se puthja nuk duhet të kishte ndodhur.

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE