Connect with Us

Arbana Osmani zbulon të papriturën e mbrëmjes së sotme në Big Brother Vip

Showbizz

Arbana Osmani zbulon të papriturën e mbrëmjes së sotme në Big Brother Vip

Publikuar

-

/
cna lajm show

Moderatorja Arbana Osmani ka zbuluar të papriturën që do të ndodhë sonte në Big Brother Vip.

Ajo zbuloi se sonte nuk do tëketë vetëm një eleminim por dy.

Nuk do të jetë e vetmja që do të largohet, do të kemi edhe një eleminim tjetër sonte”, ka komunikuar Arbana.

LEXO EDHE:  Fifi dhe Monika “kryqëzohen” nga komentet/ Veprimi që acaroi ndjekësit

Gjithashtu kujtojmë se Big Brother ka paralajmëruar konkurrentët për thyerjen e rregullave dhe se sonte do të dënohen të gjithë./ CNA.al

cna lajm show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Big Brother merr vendimin/ Dënon një nga banorët, kjo është arsyeja

Publikuar

-

Nga

Big Brother Vip ka nisur me dënim për një nga banorët.

Arbri, i cili ka hyrë para dy javësh, gjatë një bisede me Beatrix i tha se ajo ishte më e rrezikuar për të dalë, në krahasim me Einxhel dhe Donald.Nga ana e “Vëllait të Madh” kjo u konsiderua si një shkelje dhe dhënie informacioni nga jashtë dhe për këtë arsye atij iu hoq imuniteti që u fitua javën e kaluar pas hapjes së Kutisë së Pandorës.

LEXO EDHE:  “Më bllokoi derën”/ Historia e çuditshme e moderatores: Më ka ndjekur një lezbike

LEXO EDHE:  Video-"Do ta këpus…"/ Nuk përmbahet më Donaldi, ja si i drejtohet Beatriksës

Si rrjedhojë, Arbri do të nominohet dhe nuk ka mundësi për të nominuar të tjerët./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndahet nga jeta Meat Loaf, legjenda e Rock-ut

Publikuar

-

Nga

Këngëtari dhe aktori amerikan Meat Loaf ka ndërruar jetë në moshën 74 vjeçare. Albumi më i njohur i Meat Loaf, “Bat Out Of Hell”, rezultoi një sukses i jashtëzakonshëm pasi ishte një nga albumet më të shitura të të gjitha kohërave.

Kënga e tij më e suksesshme dhe e dëgjuar në të gjithë botën është “I’d Do Anything For Love (But I Ëon’t Do It)” , e cila në vitin 1993 i dha çmimin Grammy.

LEXO EDHE:  Sherri mes Ilirit dhe Donaldit/ Aktori: Ishte tendecioze

LEXO EDHE:  Sherri mes Ilirit dhe Donaldit/ Aktori: Ishte tendeciozePërveç muzikës, ylli Meat Loaf ishte dhe një aktor shumë i njohur.  Ai luajti në filmat “Fight Club”, “Rocky Horror Picture Show” dhe “Wayne’s World”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dagz nuk u shpëtua nga Donaldi dhe Beatrix në zinxhirin e nominimit/ Reagon për herë të parë Dj Pm

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Dj Pm ka reaguar pas komenteve të shumta pas daljes së Dj Dagz nga shtëpia e Big Brother Vip, pasi nuk u shpëtua nga zinxhiri i nominimit nga Donaldi dhe Beatrix, me të cilët kishte një marrëdhënie shumë të mirë.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, Dj Pm sqaron se ai ka një raport shumë të mirë me të gjithë banorët dhe nuk dëshiron të përfshihet në asnjë lloj debati me askënd.Përshëndetje t’gjithëve. Po shoh komente perkrahe ate, perkrahe kete. Me shume sinqeritet po ju them nje here dhe nuk e perseris me: Përderisa si PM e kam potencuar qe me t’gjithe banoret e shtepise e kam pas 1 RAPORT shume te mire, s’dua te perfshihem ne asnje lloj debati me askend “pse s’perkrahe ate apo ate”. Me te gjithe kam raporte shume te mira dhe ju uroj fitore te gjithe banoreve aty mbrenda dhe shume suksese ne karrieren e tyre jashte shtepise. Faleminderit t’gjitheve e me e se shumti atyre qe na perkrahen mbrenda shtepise. Ju don shoku PM shumë”, shkruan Dj Pm./ CNA.al

LEXO TE PLOTE