Connect with Us

Aksident në Korçë/ Makina përplas 18 vjeçaren

Kronika

Aksident në Korçë/ Makina përplas 18 vjeçaren

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një automjet tip benz ka përplasur një 18 vjeçare në qytetin e Korçës mëngjesin e sotëm.

Mësohet se 18 vjeçarja me iniciale L. B., ndodhet aktualisht në Spitalin e Korçës dhe fatmirësisht, jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i plotë nga policia:

“Më datë 29.10.2021, rreth orës 08:30, në lagjen nr. 18, Korçë, një automjet tip “Benz”, ka përplasur shtetasen L. B., 18 vjeçe, banuese në fshatin Sheqeras, Maliq, këmbësore në rrugë dhe më pas është larguar nga vendngjarja. Shtetasja L. B., ndodhet aktualisht në Spitalin e Korçës, jashtë rrezikut për jetën.

LEXO EDHE:  Po kalonte rrugën/ Makina përplas të miturin

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e autorit”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kronika

Gjendet makina e shkrumbuar në Durrës/ Zbardhen dyshimet e para

Publikuar

-

Nga

cna kronike

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në lagjen 17 në Durrës, është gjetur një makinë e shkrumbuar.

Sipas asaj që raportohet në media, dyshohet se shkak për djegien e saj të jetë bërë një shkëndijë në pjesën e motorit.Pronari i makinës është një person pa precedentë të mëparshëm penalë. Policia ndodhet në vendngjarja dhe po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Krimi horror në Kuçovë/ Autopsia zbulon detajet shokuese

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike,

Borxhi është bërë shkak për një ngjarje të rëndë në fshatin Kozare në Kuçovë ku 58-vjeçari Fetah Marra vrau mbrëmjen e djeshme fqinjën e tij Fatime Suli dhe pasi e hodhi në kanal gjysmë të zhveshur e mbuloi me gjethe.

Burime bëjnë me dije për ABC se si rezultat i autopsisë është arritur në përfundimin se gruaja ka ndërruar jetë nga asfiksia si pasojë e mbytjes me duar.Pasi e ka vrarë pa iu dridhur qerpiku ai e ka hedhur në kanal 1 km larg banesës së saj, ndërkohë që familjarët e kërkonin prej orësh të shqetësuar.

LEXO EDHE:  Ripërsëritet historia/ Zbulohet detaji i trishtë i familjes kosovare

LEXO EDHE:  Aksident në rrugën e Barrikadave/ Një i plagosur

Pas pyetjes së dëshmitarëve dhe këqyrjes së pamjeve filmike në kamerat e sigurisë në disa biznese përreth, policia ka bërë të mundur arrestimin e autorit. Marra është dërguar para grupit hetimor ku po jep dëshminë e tij ndërsa burimet konfirmojnë se vrasja ka ndodhur për disa para borxh, që Marra i kishte familjes së gruas.

LEXO TE PLOTE

Kronika

Mbyti 64-vjeçaren dhe e hodhi në kanal/ Arrestohet autori i krimit makabër

Publikuar

-

Nga

I akuzuar për pengmarrje/ Kapet më Kosovë 33 vjeçari shqiptarë

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Kuçovë, pas marrjes së njoftimit për një shtetase të pajetë në kanal, në fshatin Havaleas, Kuçovë, menjëherë kanë shkuar në vendngjarje, së bashku me grupin hetimor.

Falë veprimeve të shpejta dhe informacioneve të grumbulluara u bë i mundur identifikimi dhe kapja e autorit të dyshuar të kësaj ngjarjeje.LEXO EDHE:  Aksident i rëndë në Pogradec/ Makina përplas për vdekje këmbësorin

Në vijim të veprimeve, nga specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Kuçovë u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit F. M., 58 vjeç, banues në fshatin Havaleas, Kuçovë, i cili dyshohet se për motive të dobëta, e ka mbytur dhe e ka lënë në një kanal shtetasen F.S., 64 vjeçe, banuese në fshatin Havaleas, Kuçovë./CNA.al

LEXO TE PLOTE