Connect with Us

A do të bëhej pjesë e Big Brother Vip?/ Përgjigjet Fjoralba Ponari, zbulon arsyet

Showbizz

A do të bëhej pjesë e Big Brother Vip?/ Përgjigjet Fjoralba Ponari, zbulon arsyet

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Fjoralba Ponari është një nga moderatoret më të pëlqyera të ekranit. Së fundi, gjatë një bisede me ndjekësit në rrjetet sociale është pyetur nëse do të donte të bëhej pjesë e Big Brother Vip.

Ponari ka treguar që jo dhe krahas ka shpjeguar dhe dy arsyet. E para sepse është shumë e angazhuar dhe nuk mund t’i lërë pas, e dyta sepse e ka shumë të vështirë të qëndorjë 24 orë e mbyllur dhe në një moment mund të kishte shpërthime.

LEXO EDHE:  "Amnisti për krimet e Serbisë"/Bushati i përgjigjet Baton Haxhiut: Padituri rrëqethëse

Për dy arsye të thjeshta. E para se kam angazhime që nuk i lë dot dhe e dyta sepse nuk ma mban edhe pse mendoj realisht se do kisha mundësi t’i meaxhoja disa situate ndoshta më mirë se pjesa dërrmuese aty, ashtu sikurse mendoj që do kisha shpërthyer në një moment ose një tjetër sepse është e vështirë të rrish për 24 orë”, është shprehur Fjoralba Ponari./ CNA.al  

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

“Të paska harruar i dashuri”/ Fjoralba Ponari zbulon dhuratën që mori nga partneri për Shën Valentin
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Tani mund të dëgjoni anën time të historisë!”/ Beatrix Ramosaj nxjerr këngën e re, një dedikim për Donaldin?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Beatrix Ramosaj gjatë muajve të fundit ka qenë në qendër opinionit publik. Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother Vip ishte më e komuentuara, ndërsa pas daljes u përfol se këngëtarja ishte në gjendje të rënduar psikologjike për shkak të komenteve të kësaj lidhjeje.

Por ka qenë vetë Beatrix ajo që para dy ditësh ka reaguar dhe ka treguar se ka përjetuar një situatë jo të mirë, por falë mbështetjes së familjarëve po përmirësohet.

LEXO EDHE:  Anxhela Peristeri e thotë hapur/ Ja cila është pagesa më e lartë që ka marrë në një koncert

LEXO EDHE:  Anxhela Peristeri e thotë hapur/ Ja cila është pagesa më e lartë që ka marrë në një koncert

Ndërsa sot, Ramosaj ka publikuar një këngë të re me titull “Faj”, me tekst dhe muzikë nga vetë ajo dhe vëllai i saj Alban Ramosaj.Beatrix shkruan krahas postimit në Instagram se “Tani mund të dëgjoni anën time të historisë”, duke lënë të nënkuptuar se kjo këngë është një dedikim për Donaldin./E.K-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Salsano Rrapi jep lajmin e papritur/ Xhemi Shehu do të rikthehet në ekran

Publikuar

-

Nga

cna show

Aktori Salsano Rrapi ka dhënë lajmin se moderatorja Xhemi Shehu do të rikthehet sërish në ekran. I ftuar në emisionin “Goca dhe gra”, Salsano ka zbuluar se Xhemi do të rikthehet me një program të ri, krah Salsanos por që nuk ka të bëjë me Portokallinë.

Po, Xhemi Shehu do kthehet në Top Channel. Do jetë përkrah meje në një program të ri që s’ka të bëjë me Portokallinë. Është në bashkëpunim me Top Channel, unë jam autor. Xhemi së bashku me mua është moderatore. Regjisor është Altin Basha dhe ky do të jetë një emision i ri në Top Channel”, tha aktori.

LEXO EDHE:  FOTOT-“Çfarë po thoje?”/ Moderatorja provokon ndjekësit me “pozicionin” e rrezikshëm

LEXO EDHE:  Nga se do hiqnin dorë për dashurinë/ Rrëfehen banorët e “Big Brother Vip”

Kujtojmë se Xhemi Shehu pak kohë më parë njoftoi se kishte marrë vendimin që të largohej nga bota e televizionit, por duket se ajo do të rikthehet sërish me një program të ri / CNA.alXhemi Shehu e thotë publikisht/ “E kam mbyllur njëherë e mirë me televizionin”

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arjola e zhgënjyer nga Fifi: Nuk e kuptoj ku i lindi dashuria e madhe për Donaldin

Publikuar

-

Nga

cna showbizz

Këngëtarja Filloreta Raçi, mbrëmjen e spektaklit të së martës u bë pjesë e Big Brother Vip, ku tregoi mbështetjne e saj për Monikën si dhe këndoi këngën Diell.

Më pas jao takoi të gjithë banorët, duke qëndruar pak më shumë në përqafim me Donaldin se sa me konkurentët e tjerë.Kjo duket se nuk i ka pëlqyer aspak Arjolës, e cila në një bisedë me Einxhel është shprehur se nuk e ka pritur këtë afrimitet të madh të Fifit me Donaldin, pasi në shumë raste kanë qenë të tjerë që i kanë qëndruar pranë në situata të vështira.

LEXO EDHE:  Pikëpyetjet e Gjiknurit për koalicionet/ Zbardhet përgjigjia e ekspertëve të Këshillit Politik

LEXO EDHE:  Pikëpyetjet e Gjiknurit për koalicionet/ Zbardhet përgjigjia e ekspertëve të Këshillit Politik

Një gjë që më bën shumë habi është dashuria e madhe e Fifit kundrejt Donaldit. Fifi ka pasur dikë shumë më afër se ç’ka patur Donaldin. Nëse do Monikën, duhet të mbështesësh Monikën”, ka thene Arjola./A.E- CNA.al

LEXO TE PLOTE