Connect with Us

‘Kam shkuar te hoxha, m’ka këndu Kuran’/ Fifi rrëfen historinë e sikletshme

Showbizz

‘Kam shkuar te hoxha, m’ka këndu Kuran’/ Fifi rrëfen historinë e sikletshme

Publikuar

-

Filloreta Raçi, e njohur për publikun me emrin Fifi, ka rrëfyer në shtëpinë e Big Brother Vip, momente të sikletshe që ka pasur gjatë jetës së saj.

Ajo ka treguar se për një periudhë të gjatë kohe ka vuajtur nga depresioni dhe ankthi dhe se e kishte kaluar pa ilce.

Ajo tha se ka shkuar të hoxha i cili i kishte kënduar Kuran, dhe se kishte filluar të falte namazin e sabahut.

LEXO EDHE:  Artan Hoxha ironizon Bashën/A ka matematicien që e zgjidh këtë ekuacion

‘Depresionin e kalova vetë, pa ilacce. U ndala dhe mendova me mendu pozitivisht. Kam shkuar në hoxhë dhe më ka kënduar ujë të Kuranit. M’kan thënë me bëre dy tre sene dhe falsha namazin e sabahut. E kam pas përdor ujin dy javë, masanej prej asaj kam shku prap në hoxhë. M’ka ndihmu shumë”, tha Fifi./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

E pret kur del nga tualeti/ Graniti tremb Semin, reagimi i saj nuk duhet humbur

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kjo ditë është kthyer në një aksion për banorët e shtëpisë. Në orët e para të mëngjesit, einxhel dhe Sabiani kanë kthyer përmbys shtëpinë dhe kanë fshehur sende të banorëve.Kjo në fakt është një lojë nga e cila do të varet buxheti I ajvës për banorët.

Të gjithë po dyshojnë tek njëri-tjetri për të zbuluar se kush janë personat që kanë realizuar të gjithë rrëmujën.

Por nuk kanë munguar dhe momente të tjera mes banorëve. Së fundi Graniti ka vënë një maskë të frikshme dhe ka trembur keq Semin.

LEXO EDHE:  8 ushqime të trurit për të luftuar depresionin, pagjumësinë dhe forcimin e libidos

LEXO EDHE:  Artan Hoxha publikon video-regjistrimin e Metës: Mos mendoni se Tirja doli nga hiçi

Sapo ajo del nga tualeti, Graniti i afrohet me maskën në fytyrë dhe ajo mbetet e shtangur nga frika.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E papritur/ Alvisa përlotet, shantazhohet me video: Nëse nuk del nga programi do publikohen

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Alvisa Qarri, konkurrente e Përputhen, është përlotur sot gjatë puntatës së radhës pasi ka shpjeguar se është shantazhuar.

Konkurrentja shpjegon se ka disa video ku ajo është me Bashkimin dhe personi që i ka videot e shantazhon se nëse nuk del nga programi këto video do të publikohen.Pas këtij rrëfimi Alvisa është përlotur duke shprehur se nuk donte të vinte më në program pasi nuk po mundet ta përballojë këtë gjë.

LEXO EDHE:  Artan Hoxha publikon video-regjistrimin e Metës: Mos mendoni se Tirja doli nga hiçi

LEXO EDHE:  Pretendimet e oficerit Nuhu për kërcënim/ Hoxha tregon të vërtetën që u fsheh në këtë histori

Kanë qenë ditë shumë të vështira për mua. Më kanë ardh disa video ku unë kam qenë me Bashkimin dhe më kanë thënë se nëse ti nuk del nga programi do i publikojmë videot”, është shprehur Alvisa./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aktorja e preferuar e shqiptarëve bëhet nënë për herë të tretë/ Zbulohet emri i fëmijës

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktorja e njohur turke, Berguzar Korel, e njohur për shqiptarët me rolin e saj si Shehrazade, është bërë nënë për herë të tretë.

Berguzar dhe Halit janë bërë prindër të një vajze, të cilën kanë vendosur ta quajnë Leyla.Bahskëshorti i saj, aktori Halit Ergenc, i ka qëndruar pranë bashkëshortes gjatë momentti të lindjes së bashku me dy fëmijët Ali dhe Han.

LEXO EDHE:  Dhuna e djalit të deputetit të PS ndaj të resë/ Hoxha zbulon detaje të reja

LEXO EDHE:  Artan Hoxha ironizon Bashën/A ka matematicien që e zgjidh këtë ekuacion

Ndërkohë pritet që shumë shpejt dy aktorët të ndajnë me ndjekësit në rrjetet sociale edhe imazhin e vajzës së tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE