Connect with Us

“Kam menduar se do e humbisja”/Jonida Vokshi tregon sakrificat që i është dashur të bëjë për dashurinë

Showbizz

“Kam menduar se do e humbisja”/Jonida Vokshi tregon sakrificat që i është dashur të bëjë për dashurinë

Publikuar

-

cna lajm show

Aktorja e njohur Jonida Vokshi së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Natë më Aulonën”. Përveçse ka folur rreth karrierës dhe planeve në të ardhmen, ajo ka folur edhe për jetës së saj private.

Më së shumti ajo ka folur për vështirësitë e para të lidhjes me bashkëshortin e saj Besnik Krapi.

Sipas Jonidës lidhja e tyre ka pasur shumë pasiguri dhe vështirësi por si përfundim ka triumfuar dashuria.

Ne e kemi nisur marrëdhënien në distancë. Akoma vazhdon, po tani është ndryshe. Ne jemi shumicën e kohës bashkë. Në fillim ka qenë në distancë edhe nuk ishte aspak e lehtë. Ndonjëherë mendoja se po humbte ajo që kishim nisur dhe po përpiqeshim ta mbanim”, është shprehur Jonida.

Ndër të tjera, ajo ka rrëfyer se para se të njihte Besnikun  nuk pranonte kurrësesi të krijonte një lidhje në distancë.

Tani ajo ka një martesë të konsoliduar dhe janë bekuar me një vajzë që quhet Emi./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Beniada dhe Einxhel twerk në mes të emisionit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Prova e javës për banorët e shtëpisë së Big Brother vazhdon edhe gjatë live showt të mbrëmjes së sotme.

Programi sot është hapur me një përshëndetje nga moderatorja Arbana Osmani dhe me  një twerk nga vajzat Einxhel dhe Beniada.Shumë seksi të dyja vajzat i kanë dhënë një tjetër e energji mbrëmjes. Arbana gjithashtu zbuloi se ka një surprizë për të dyja vajzat pas spektaklit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Habit këngëtari/ “Prej gjashtë vitesh nuk kam telefon”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtari i njohur, Ed Sheeran ka habitur të gjithë fansat e tij me deklaratën. Ai tregon se gjashtë vitet e fundit nuk ka patur celular dhe kjo e ka ndihmuar të komunikojë me njerëzit.

Unë kam një tablet dhe email në tablet, por nuk kam celular”, ka thënë ai gjatë një interviste për televizionin spanjoll “El Hormiguero”.

Të mos kesh një celular është mënyra më e mirë për të bashkëvepruar me njerëzit. Mendoj se do të duhet ta kem një të tillë kur vajza ime të jetë më e madhe në mënyrë që ajo të arrijë tek unë. Por unë u them njerëzve se në këtë sektor ku unë punoj, ka njerëz që janë të lidhur gjatë gjithë kohës.Biseda ime, pasi nuk kam celular, është më reale, ndërsa nëse dërgon mesazhe gjatë gjithë kohës nuk ke çfarë të flasësh”, tha këngëtari.

Sheeran ka vendosur të heqë dorë nga veset e tij që nga momenti që është bërë baba. Ai ka lënë duhanin ndërsa rrëfen që preferon të pijë verë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas Alvisës, Bashkimi refuzon një tjetër vajzë të Përputhen: Jam në gjendje të vështirë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në episodin e sotëm të “Përputhen”, Efi, ka patur mundësinë të zhvillojë një takim 4 minutësh me një nga djemtë.

Efi ka zgjedhur që këtë takim ta ketë me Bashkimin. Pas gjithë atyre që kanë ndodhur me Alvisën, Bashkimi ka vendosur të refuzojë takimin duke u shprehur se nuk është në gjendje të mirë dhe ka nevojë për qetësi që të qartësojë situatën e tij dhe të dalë në një konkluion me rrugëtimin e tij në Përputhen.Por Efi nuk e ka pritur aspak mirë këtë refuzim dhe e ka pasqyruar edhe me mimikën e saj. E pyetur nga Bora për reagimin ajo është shprehur se në fillim nuk e priti mirë por pasi Bashkimi sqaroi arsyen tregon se është mëse e mirëkuptueshme pse e refuzoi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE