Connect with Us

Do zhvendosej për të jetuar në Afrikë/ Ja pse ndryshoi mendje Einxhel Shkira

Showbizz

Do zhvendosej për të jetuar në Afrikë/ Ja pse ndryshoi mendje Einxhel Shkira

Publikuar

-

Einxhel Shkira, një nga vajzat më të komentuara të ekranit, I habiti të gjithë me deklaratën e saj, pak kohë më parë ku tha se do të zhvendosej për të jetuar në Afrikë.

Moderatorja tha se është lodhur nga kornizat në Shqipëri dhe se duhet të sillesh sipas rregullave të shoqërisë, që të mos paragjykohesh nga të tjerët.

“’Çfarë po më mbante të rrija?’ Kjo ishte pyetja ime dhe kur s’të mban asgjë atëherë je e lirë të ikësh kudo që të thotë mendja. Unë isha një shpirt i lirë që po mbytesha nga kornizat për të qenë ajo që duhet dhe paragjykimet nga njerëzit që s’do më njohin kurrë kush jam në të vërtetë. Këshilla ime e vetme është të ndjekësh mendjen, zemrën shpirti”

LEXO EDHE:  Shqipëria krahasohet me Afrikën/ Topalli: Realitet i trishtueshem dhe i dhimbshëm

Mirëpo ,mbrëmjen e djeshme ajo është bërë pjesë e “Big Brother Vip”. Gjatë një bisede me banorët, ajo ka treguar se arsyeja e rikthimit të saj ka qenë pikërisht ftesa për të qenë pjesë e “BBV”.

“Unë duhet të ikja në Afrikë, duhet të isha atje tani, por Vëllai i Madh më zuri”, tha Einxhel, duke biseduar me Palomën dhe Kledin./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Meshkujt kanë frikë nga unë, në të gjitha kuptimet”/ Habit me deklaratën banorja e “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Aktorja e njohur Arjola Demiri është komentuar shumë në lidhje me jetën private.

Edhe gjatë pjesëmarrjes në shtëpinë më të famshme të momentit “Big Brother Vip” ajo ka treguar disa fragmente nga jeta e saj, për fëmijët, punën, ndarjen nga bashkëshorti dhe vështirësitë e para në karrierë.

Banorët i kanë vënë në dukje pse ajo ende nuk ka gjetur një partner.

LEXO EDHE:  Zbulohet misteri i Nilit, lumit 30 milion vjeçar

LEXO EDHE:  Shqipëria krahasohet me Afrikën/ Topalli: Realitet i trishtueshem dhe i dhimbshëmNë lidhje me këtë Arjola ka habitur me përgjigjen. Ajo është shprehur se kjo ndodh sepse meshkujt kanë frikë nga ajo, në të gjitha kuptimet.

“Meshkujt më kanë frikë, në të gjitha kuptimet. Dhe këtë ta merrni vesh njëherë e mirë”,- tha ajo./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Skandali i “Përputhen”/ Reagon Eduardi: Isha dëshmimtar i dhunës ndaj Alvisës nga Hyseni

Publikuar

-

Nga

cna, lajm, show

Dy ditët e fundit dy personazhet e “Përputhen” Alvisa dhe Hyseni kanë qenë kryefjala e çdo media.

Kujtojmë se historia e tyre bëri bujë të madhë në media dhe është komentuar pafund. Në të njëjtën kohë janë marrë masa për të ndaluar promovimin e dhunës nga televizionet shqiptare.

Gjatë një momenti Alvisa i ka treguar Borës foto ku dukej e dhunuar nga Hyseni dhe është shprehur se kjo dhunë ka qenë sistematike.Një tjetër konkurent i cili ka komentuar këtë situatë ka qenë edhe Eduard Kuçi i cili u shpreh se ka qenë dëshmimtar i kësaj dhunë.

LEXO EDHE:  Zbulohet misteri i Nilit, lumit 30 milion vjeçar

LEXO EDHE:  Shqiponja kombëtare shkon deri në Afrikë

‘’Unë e kam mbrojt Alvisën kur e ka kap ai me dhunë në prapaskenë. Kur erdhi në fillim, sapo dolëm nga studio, ai e kapi me dhunë, përdori dhunë ndaj saj, e kapa e shtyva dhe i thash femra nuk preket. Hyseni e di vetë çfarë i kam bërë në prapaskenë. Kur e kapi Alvisën me forcë, ia hoqa dorën dhe me tha kush je ti, largohu. E kapa, e shtyva 3 metra tutje’’, është shprehur Edi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fifi tenton të bëjë xheloz Granitin/ Hidhet në krahë e Dj Pm

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fifi dhe Graniti kanë bërë shumë bujë në rrjet  me ulje-ngritjet në marrëdhënien e tyre. Kujtojmë se të gjithë aluduan për një lidhje të mundshme mes tyre duke parë afrimitetin dhe gjestet me njëri tjetrin.

Mirëpo e gjitha mori kthesë tjetër në momentin kur Graniti u shpreh se e sheh vetëm si shoqe, madje ai tregoi se është i dashuruar me një vajzë jashtë shtëpisë.

Edhe Fifi nga ana tjetër ka pranuar që marrëdhënia e tyre të jetë shoqërore.

LEXO EDHE:  “I çmende sheikët”’/ Moderatorja e njohur me pushime në Dubai

LEXO EDHE:  Shqipëria krahasohet me Afrikën/ Topalli: Realitet i trishtueshem dhe i dhimbshëm

Por si duket ata sërish tentojë të afrohen disi me njëri-tjetrin. Madje në një moment, gjatë ditës së sotme Fifi ka tentuar të bëjë xheloz Granitin duke u hedhur në krahët e DJ PM, me të cilin njihet që jashtë./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE