Connect with Us

Sherri i inskenuar nga Monika dhe Fifi/ “Kafshëri, kopësht zoologjik”

Showbizz

Sherri i inskenuar nga Monika dhe Fifi/ “Kafshëri, kopësht zoologjik”

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një ditë më parë, Fifi dhe Monika zbuluan për banorët se sherri i ndodhur mes tyre ishte një lojë.

Pas situatës së agravuar mes Fifit dhe Semit, ku kjo e fundit kaloi një mrizë paniku, banorët e tjerë kanë shpërthyer drejt Monikës dhe Fifit, duke iu thënë që kjo nuk është një lojë por një kafshëri.

Në dhomën e rrëfimit, Donaldi është shprehur se kjo nuk është aspak normale.

LEXO EDHE:  Përlotet Betarix Ramosaj/ Çfarë e preku kaq shumë këngëtaren

Tallin b*thën me të gjithë”, është shprehur Donaldi.

Unë Fifin se njoh fare, e adhuroj, është një goc që ka një botë, falet psikopatia e saj”, ka thënë Monika.

Kjo nuk është normale, kalohet në personale, kjo është kafshëri. Kopësht zoologjik”, është shprehur Donaldi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Justin Biber bën dedikimin romantik në ditëlindjen e bashkëshortes: Je e imja përgjithmonë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Këngëtari më famë botërore, Justin Bieber shpesh herë shfaq haptaz dashurinë e tij ndaj bashkëshortes, modeles Hailey Bieber.

Haley sot ka festuar 25 vjetorin dhe Justin ka vendosur t’i dedikojë fjalët më të ëmbla bashkëshortes së tij.Për bukuroshen time. Zemra ime te perket ty. Sytë e mi të përkasin ty, buzët e mia të përkasin ty. Jam i joti. Unë jam shumë i bekuar që jam i joti. Ti je e imja përgjithmonë. Jeta nuk ka pasur kurrë më shumë kuptim derisa u bëre gruaja ime. Unë kurrë nuk do të ndalem së dashuruari me ty, nuk do të ndalem kurrë së mbajturi ty dhe nuk do të ndalem kurrë së mbrojturi ty. Ti mbretëresha ime je mëse e mjaftueshme për mua dhe do ta kaloj çdo ditë duke të bërë të ndihesh si mbretëresha që je. Siç do të thoshte gjyshja jote me theksin e saj portugez, “happy Bursday baby” të dua deri në fund të jetës dhe  pas saj”, shkruan Biber në një postim në Instagram./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Mos puthemi më se na mërzitet Fifi”/ Ironizon hapur motra e Sarës

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka pasur shumë tensione se fundmi për shkak të përplasjes së Sarës dhe Fifit.

Kjo e fundit reagoi shumë keq pas puthjes mes blogeres dhe dj Pajtimit dhe akuzoi Sarën se e gjitha kjo është një lojë prej saj.

Pas kësaj ka reaguar edhe motra e Sarah.LEXO EDHE:  Sherr mes të dehurve në lokal/Goditet me sende të forta në kokë polici

LEXO EDHE:  Sherr mes çiftit shqiptar në Itali/ Burri plagos me thikë e pistoletë gruan

Ditea ka dalë kundër Fifit duke ironizuar publikisht atë.

Ajo ka bërë një postim në Instagram ku shkruan: “Dmth mos puthemi më se na mërzitet Fifi. Wow! Ik o Fifi gjej shoqet”, ka shkruar Ditea./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Hyrje e re/ “Big Brother Vip” paralajmëron: Do surprizoheni

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonela dhe Meridian janë dy konkurentet me të rinj të “Big Brother Vip”.

Pas hyrjes së tyre “Vëllai i Madh” ka paralajmëruar edhe një hyrje të re surprizë.

Së fundmi është publikuar promo e spektaklit për nesër mbrëma, “Big Brother” dhe tregohet shumë qarte se banori që do të hyjë do habisë të gjithë.

LEXO EDHE:  Sherr mes të dehurve në lokal/Goditet me sende të forta në kokë polici

LEXO EDHE:  Sherr me sëpatë/ Arrestohet 44-vjeçari

Na mbetet të presim për të parë se kush do të jetë personazhi vip më i ri në shtëpi./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE