Connect with Us

Përplasja me Fifin/ Semin e kap ankthi live në emision

Showbizz

Përplasja me Fifin/ Semin e kap ankthi live në emision

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë kësaj jave në Big Brother Vip ka patur shumë debate të nxehta mes Semit dhe Fifit.

Semi ka përjetuar një krizë ankthi gjatë debatit ku i është dashur të pijë ilaçe.

Sot në transmetim live teksa është prekur kjo temë, Semi është ndjerë sërish keq dhe ka përjetuar sërish ankth.

LEXO EDHE:  Iliri vendos të gjithë në pikëpyetje/ I dedikon një falenderim Donaldit

Ajo ka dalë jashtë për tu qetësuar ndërsa tashmë e ka kaluar këtë episod. Kujtojmë se Semi ka rrëfyer se ka vuajtur nga ankthi. Këtë e ka ndarë me disa prej banorëve./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

VIDEO- “Ke bërë gabimin më të madh”/ Banorët dëgjojnë një zë nga jashtë: Donald, o maskara…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë ditës së sotme banorët e “Big Brother Vip” kanë dëgjuar një zë nga jashtë shtëpisë.

Një nga fansat e Borës ka guxuar të shkojë deri në shtëpinë e banorëve dhe t’i ‘japë’ një mesazh aktorit.Ai ka bërtitur me zë të lartë dhe është shprehur: Donald o maskara, ke bërë gabimin më të madh…

Beatrix nga ana tjetër, ka pyetur kush ishte dhe mori vesh se ishte një fans i Borës nuk ka bërë shumë komente dhe është përgjigjur shumë thjesht: Okej./CNA.al

LEXO EDHE:  “E kam për nder që jam këshilltar i Veliajt”/ Mjeku paralajmëron Këlliçin: Je shumë i vogël të matesh me mua!

LEXO EDHE:  "Plas keq" mes vajzave të Përputhen/ Ada kapet me Alvisën: Mos fol më

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Plas keq mes dy opinionistëve të “Përputhen”: U bëre ti të më tregosh mua

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë spektaklit të sotëm të “Përputhen Prime”, alvisa dhe Bashkimi janë deklaruar për njëri-tjetrin.

Kjo deklaratë është komentuar nga ana e Arjanit i cili është shprehur se Bashkimi i duket si një emigrant që i bëjnë nuse porn ë fund ai nuk e do sepse nusja del shtatzanë.

Alvisa u prek nga ky koment dhe Arjon Muça, opinionisti i ftuar “shpërtheu keq ndaj Arjanit.

Këtu ke folur shumë gabim, është turp qoftë dhe nëse do të kishim një rast të një vajze shtatzanë, është shumë e gabuar, ti e di sa të respektoj por kjo që the është shumë e tepruar”, u shpreh Arjoni me ton të lartë dhe shumë i revoltuar.

LEXO EDHE:  Ledion Liços i kanë humbur shpresat: Ja pse nuk më pranojnë në “Big Brother”

LEXO EDHE:  Lupçe frikë nga ajo që mund të zbulojë Katerina: Kjo mund të na ndajë

“Jua kam lënë ju fjalët e bukura. U bëre ti të më tregosh mua”, ja ktheu Arjani./CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

U deklaruan për njëri-tjetrin/ Arjani: Bashkimi si emigranti që mori nuse shtatzanë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gjatë mbrëmjes së sotme në programin “Përputhen Prime” Alvisa dhe Bashkimi janë deklaruar për njëri-tjetrin.

Kujtojmë se pas skandalit me ish të dashurin, Hysenin, Alvisa vendosi të largohej nga emisioni por më pas u rikthye dhe deklaroi se arsyeja është Bashkimi dhe se dëshiron ta njohë më shumë.Arjani ka komentuar deklaratën e dyshes Alvisa dhe Bashkim duke u shprehur se kjo histori ngjan me historinë e një emigranti që i bëjnë një nuse por në fund ai nuk është dakort sepse nusja del shtatzanë.

LEXO EDHE:  Semi përlotet/ Çfarë i ndodhi këngëtares në Big Brother VIP?

LEXO EDHE:  "Plas keq" mes vajzave të Përputhen/ Ada kapet me Alvisën: Mos fol më

Nga ky koment Alvisa u prek shumë dhe u shpreh: Kjo është arsyeja pse unë nuk dëshiroja që të kthehesha dikur. Pikërisht për këto komente./CNa.al

LEXO TE PLOTE