LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foltorja e Berishës/ Zbulohet qyteti ku do mbahet takimi i radhës

26 Tetor 2021, 17:07, Politikë CNA
Foltorja e Berishës/ Zbulohet qyteti ku do mbahet takimi i radhës

Ish kryeministri Sali Berisha ka përfunuar mbajtjen e Foltores në Kavajë.

Mësohet se ish kryeministri takimin e rradhës do e ketë me demokratët e Lezhës.

Deri tani, Berisha ka arritur të përmbyllë me një pjesëmarrje të lartë 11 Foltore, atë të Korçës, Gjirokastrës, Fierit, Kavajës, Elbasanit, Dibrës, Kukësit, Vlorës, Durrësit, Tiranës dhe Beratit.

Kjo pas kërkesës se qindra e mijëra demokratëve për të folur hapur me liderin historik të PD për problemet që ata kanë me lidershipin aktual dhe kërkesën për largimin me çdo kusht të Lulzim Bashës./CNA.al

Lajmet e fundit nga