Connect with Us

Monika dhe Fifi zbulojnë “lojën”/ Banorët “shpërthejnë” kundër tyre: Jeni të shpifur  

Showbizz

Monika dhe Fifi zbulojnë “lojën”/ Banorët “shpërthejnë” kundër tyre: Jeni të shpifur  

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Prej dy ditësh Monika dhe Fifi kanë nisur një lojë e cila ka përfshirë shumë banorë duke degraduar në debate të ashpra mes tyre.

Fifi ka patur një diskutim me tone të larta me Semi Jaupajn, e cila pas kësaj ka kaluar një moment ankthi.

Gjatë ditës së sotme Monika dhe Fifi vendosën të tregonin se e gjitha ishte një lojë e inskenuar dhe iu kanë kërkuar falje disa prej banorëve që janë prekur.

LEXO EDHE:  "Kjo jam unë”/ Semi: Nuk më interesojnë fare mendimet e të tjerëve

Menjëherë ka patur një reagim të fortë nga banorët, ku më i prekur ka qenë Sabiani dhe Donald Veshaj.

Pas një përballje me Donaldin, Monika e pyet pse mban një kacavidë, dhe kjo e ka irrituar edhe më shumë aktorin i cili sqaroi se përdorte për të gdhendur dhe kjo gjë i duket shumë e shpifur.

“Jeni shumë të shpifur”, shprehet Donaldi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Ti nuk lan as nevoj*n tënde”/ Plas keq mes Ilirit dhe Donaldit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Dy konkurentët e Big Brother VIP, balerini Ilir Shaqiri dhe aktori Donald Veshaj janë përplasur ashpër mbrëmjen e sotme, sa i takon pastërtisë së shtëpisë.

Debati kishte filluar prej ditësh në shtëpi ku të gjithë banorët akuzoheshin mes tyre se kush bën më shumë punë dhe kush më pak.Sonte sapo nisi emisioni BBVip, u tregua një sekuencë me të gjitha debatet, por Iliri dhe Donaldi vazhduan edhe më tej.

LEXO EDHE:  Arjola xheloze për Beatrix?/ Komenton takimin e Kledit me këngëtaren

LEXO EDHE:  Donaldi nuk harron Borën/ I bën dhuratën nga Big Brother për përvjetorin e lidhjes

“Ti mos fol fare, se nuk lan as nev*** tënde,” i tha Iliri Donaldit. Ndërsa Donaldi reagoi shumë i irrituar duke thënë: “Je shumë i shpifur, ça janë këto që thua”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto- Sot në krah të Donaldit/ Kush ishte ish i dashuri i Beatrix Ramosajt

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Beatrix Ramosaj është shndërruar nga personazhet më të përfolura të muajve të fundit.

Kjo pas futjes së saj në “Big Brother VIP”, e sidomos lidhjes me Donald Veshajn.

Lidhja e tyre ende kundërshtohet nga një pjesë e madhe e publikut që e konsiderojnë atë si një tradhti ndaj Borës.Por, për Trixën edhe një tjetër lidhje e mëparshme ishte e njohur publikisht.

LEXO EDHE:  Arjola xheloze për Beatrix?/ Komenton takimin e Kledit me këngëtaren

LEXO EDHE:  "Kjo jam unë”/ Semi: Nuk më interesojnë fare mendimet e të tjerëve

Bëhet fjalë për Ervi Cenollin, me të cilin këngëtarja ishte në lidhje dashurie për tre vite, madje i ka dedikuar edhe një tatuazh me mbishkrimin “Forever”.

Nuk dihen arsyet e ndarjes por në rrjete sociale figurojnë ende fotot e ish-çiftit.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“S’lan as brekët e tua”/ Sherr në shtëpinë e Big Brodher

Publikuar

-

Nga

Një debat i fortë është zhvilluar mes Einxhel dhe Donaldit mbrëmjen e djeshme. E gjitha ka nisur për punët e shtëpisë qe behet shpeshhere kryefjale e ditës.

Ka qenë Donaldi ai që ka thënë se vakzat kanë më shumë përgjegjësi në shtëpi. Mirëpo kjo nuk është pëlqyer nga Einxhel i cili i është kundërvënë dhe i ka thënë se nuk lan as ‘brekët’ e tij dhe ia ka larë ajo. Debati është agravuar aq sa dyshja janë kapur edhe për emrat e tyre, shkruan preference.al.

LEXO EDHE:  Mesazhi dhe dhurata dorëzohen tek personi i duhur/ Bora merr surprizën e Donaldit

LEXO EDHE:  “Vë duart në zjarr për të”/ Bora Zemani për Semin: Ndonjëherë flet më shumë seç duhet

Donaldi: Moj Ëngjëll, kujdes moj Ëngjëll.

Einxhel: Mos më thuaj mua Ëngjëll Donald, të të vijë zor.Donaldi: Fjalë, fjalë, fjalë.

Einxhel: Donaldi bën më pak punë në shtëpi. Mos më thuaj më Ëngjëll, ske të drejtë. Tha ajo dhe u largua pak nga Donaldi duke debatuar.

Donaldi dhe Einxhel kane pasur një ditë me kapje të forta me njëri-tjetrin. Duket se ethet e garës po ndihen dhe tek ata shumë fort.

LEXO TE PLOTE