Connect with Us

“Është njeriu im”/ Fifi i mbyll gojën Sheilës në lidhje me Granitin

Showbizz

“Është njeriu im”/ Fifi i mbyll gojën Sheilës në lidhje me Granitin

Publikuar

-

/
cna lajm show

Marrëdhënia mes Fifit dhe Granitit ka qenë tema më e diskutuar brenda shtëpsë së “Big Brother”.

Kujtojmë se së fundmi, Graniti i ka thënë Fifit se nuk e sheh më shumë se shoqe. Pas kësaj deklarate Fifi është ndjerë shumë keq dhe ka vendosur të shkëputë marrëdhënien me Granitin.

Por kjo është vënë në dyshim nga banorët e tjerë. Konkretisht Sheila në një moment i ka thënë se e gjithë situata është krijuar për shkak të protektivitetit të tepruar nga ana e Fifit.

LEXO EDHE:  Ish banorët e Big Brother bëhen prindër për herë të parë

Je treguar shumë protektive shpirt, e ke tepruar”, degjohet Sheila duke i thënë Fifit.

Nga ana tjetër, Fifi në një farë mënyre i ka mbyllur gojën Sheilës duke u shprehur: “Ai është njeri i imi, kupton”…duke nënkuptuar në një farë mënyre se shpreson për një ribashkim të mundshëm më ish futbollistin./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“S’lan as brekët e tua”/ Sherr në shtëpinë e Big Brodher

Publikuar

-

Nga

Një debat i fortë është zhvilluar mes Einxhel dhe Donaldit mbrëmjen e djeshme. E gjitha ka nisur për punët e shtëpisë qe behet shpeshhere kryefjale e ditës.

Ka qenë Donaldi ai që ka thënë se vakzat kanë më shumë përgjegjësi në shtëpi. Mirëpo kjo nuk është pëlqyer nga Einxhel i cili i është kundërvënë dhe i ka thënë se nuk lan as ‘brekët’ e tij dhe ia ka larë ajo. Debati është agravuar aq sa dyshja janë kapur edhe për emrat e tyre, shkruan preference.al.

LEXO EDHE:  Përlotet Donaldi: Kujt po i ha për mua, s’ka bërë asgjë

LEXO EDHE:  Lori Hoxha zbulon programin e saj të preferuar/ E gjithë audienca mbrëmë te…

Donaldi: Moj Ëngjëll, kujdes moj Ëngjëll.

Einxhel: Mos më thuaj mua Ëngjëll Donald, të të vijë zor.Donaldi: Fjalë, fjalë, fjalë.

Einxhel: Donaldi bën më pak punë në shtëpi. Mos më thuaj më Ëngjëll, ske të drejtë. Tha ajo dhe u largua pak nga Donaldi duke debatuar.

Donaldi dhe Einxhel kane pasur një ditë me kapje të forta me njëri-tjetrin. Duket se ethet e garës po ndihen dhe tek ata shumë fort.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Banorët nuk e dinë/ Dy persona eliminohen sot nga Big Brother VIP

Publikuar

-

Nga

Dy personazhe do të largohen ditën e sotme shtëpia  e Big Brother VIP.

Konfirmimi ka ardhur nga faqja zyrtare e Instagramit të BBV.

Kjo është hera e parë që “Vëllai i Madh” ka zgjedhur që të ketë dy eleminime në këtë edicion të BBV.Ndërkohë që ky lajm është komunikuar 1 ditë pas spektaklit.

LEXO EDHE:  “Kujdes me silikonin”/ Beniada 'shpërthen' kundër Ilirit: Ka qenë tumor, kam kaluar dhimbje

Në nomimin dhe rrezik për të dalë janë tre persona koreografi Dritan Brama, këngëtarja Xheisara Frisku, si dhe prezantuesja Egzona Rafuna.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ma shpife”/ Efi shpërthen keq ndaj Brunos: Nuk më plotëson

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Mes Efit dhe Brunos duket se gjërat nuk po shkojnë aspak mirë. Dyshja janë përplasur sërish sot në emision, ku Efi i është drejtuar Brunos duke i thënë: “Të të them diçka, ma shpife”.

Kjo përplasje ka agravuar edhe më shumë në momentin që Bruno I kujton se ka pëlqime për 6 djem në emision.

Efi i është  kundërpërgjigjur se në momentin që asnjëri prej tyre nuk e plotëson do të vazhdojë të dalë me djem të tjerë.

LEXO EDHE:  Protestë në “Big Brother”/ Çfarë i shqetësoi banorët?

LEXO EDHE:  Ish banorët e Big Brother bëhen prindër për herë të parëSipas saj paaftësia e tij e bën që të ketë në mendje edhe zgjedhje të tjera.

Kujtojmë se  takimet e Efit dhe Brunos kanë qenë shumë romantike dhe të komentuara. Bruno ishte gati të deklarohej për të, por në momentin që u publikuan fotot e saj me Atdheun, ai filloi të kishte dyshime rreth saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE