“Është njeriu im”/ Fifi i mbyll gojën Sheilës në lidhje me Granitin

25 Tetor 2021, 16:49, Lifestyle CNA
“Është njeriu im”/ Fifi i mbyll gojën Sheilës

Marrëdhënia mes Fifit dhe Granitit ka qenë tema më e diskutuar brenda shtëpsë së ?Big Brother?.

Kujtojmë se së fundmi, Graniti i ka thënë Fifit se nuk e sheh më shumë se shoqe. Pas kësaj deklarate Fifi është ndjerë shumë keq dhe ka vendosur të shkëputë marrëdhënien me Granitin.

Por kjo është vënë në dyshim nga banorët e tjerë. Konkretisht Sheila në një moment i ka thënë se e gjithë situata është krijuar për shkak të protektivitetit të tepruar nga ana e Fifit.

?Je treguar shumë protektive shpirt, e ke tepruar?, degjohet Sheila duke i thënë Fifit.

Nga ana tjetër, Fifi në një farë mënyre i ka mbyllur gojën Sheilës duke u shprehur: ?Ai është njeri i imi, kupton??duke nënkuptuar në një farë mënyre se shpreson për një ribashkim të mundshëm më ish futbollistin./CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga