Vjen enkas nga Las Vegasi për ti këkuar falje nënës së saj/ Çfarë ka ndodhur mes tyre?

24 Tetor 2021, 12:24, Lifestyle CNA
Vjen enkas nga Las Vegasi për ti këkuar falje nënës së

Një histori prekëse ka qenë në qendër të emisionit ?E Diela Shqiptare?, në rubrikën ?Ka një mesazh për ty?. Leonora e cila prej 16 vitesh ka jetuar në Las Vegas të Amerikës ka treguar se pas ndarjes nga bashkëshorti i saj ka rritur dhe jeton me djalin e ish bashkëshortit që ai e kishtë nga një martesë e parë.

Ajo tregon se pas 2 vajzave, edhe djalin e bashkëshortit e do po njësoj.

Por ajo ka vendosur të vijë në emision për një tjetër arsye. Ajo dëshiron t’i kërkojë falje nënës së saj për arsye se nuk ka pranuar të jetë prezente në çaste të vështira të familjes së saj.

Ndjesa u pranua, dhe mesazhi u mbyll me një përqafim shumë të ngrohtë mes tyre./CNA.al

Lajmet e fundit nga